Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

mirisem ko kuce sad igrao sam se sa rexom i onda je lego na mene i sav mirisem na njega... :rolleyes:

e to za udaranje zivotinja.

prosle godine ucionica nam je bila odmah pored skolskog zubara i neki lik dovodi dete na pregled i dete ko dete plasi se zubara i on prvo pocne da se dere a posle da ga tuce(ali onako bas krvnicki) i ja se proderem kroz prozor da ga ostavi i ako hoce nekog da bije evo sad cu da sidjem pa da proba...prestane on...i ode.

posle nedelju dana isti taj lik na poljani pored skole prlazi i iz cista mira sutne kuce koje je lezalo na suncu u travi u njusku... bio veliki odmor i ja mu pridjem i tako ga lepo ispickam ,on pocne da se buni i onako mi legde ko kec na jedanest ....uvatim ga za kragnu,gurnem na zemlju i sutnem u dupe...a on kao videces ti...

primer za to ako ne volis zivotinje kako mozes i ljude

Edited by EL Diablo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joooooooj sto su slatki ^_^ .

 

mirisem ko kuce sad igrao sam se sa rexom i pnda je lego na mene i sav mirisem na njega... :rolleyes:

e to za udaranje zivotinja.

prosle godine ucionica nam je bila odmah pored skolskog zubara i neki lik dovodi dete na pregled i dete ko dete plasi se zubara i on prvo pocne da se dere a posle da ga tuce(ali onako bas krvnicki) i ja se proderem kroz prozor da ga ostavi i ako hoce nekog da bije evo sad cu da sidjem pa da proba...prestane on...i ode.

posle nedelju dana isti taj lik na poljani pored skole prlazi i iz cista mira sutne kuce koje je lezalo na suncu u travi u njusku... bio veliki odmor i ja mu pridjem i tako ga lepo ispickam ,on pocne da se buni i onako mi legde ko kec na jedanest ....uvatim ga za kragnu,gurnem na zemlju i sutnem u dupe...a on kao videces ti...

primer za to ako ne volis zivotinje kako mozes i ljude

 

Trebao je i on dobiti po njusci pa da vidim kako bi to sledeci put uradio. Sta ocekivati od coveka koji vaspitava dete prebijanjem!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ugino Usonja pre koji dan. Bash mi bilo zao dok sam gledao kako ga sahranjuju. Jadan mali dzukac bash je bio srecan mali pas. :((( Bash se rastuzim kada pomislim na njega, a i na difoltu svaki put kada ustanem pogledam kroz prozoru u pravcu njegove kucice. :(

 

RIP Usonja (Lilu)

 

Evo ga i najbolji ker na svetu. BEMBA:

 

img6964p.jpg

 

hidep.jpg

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde, jbt, vec nedelju dana obecavas. :)

Krenem danas Bruna da slikam, dzukela nece da stoji mirno, a mrzelo me da otvaram boks. Dzoni virsla nije hteo ni da pogleda u objektiv (lezao je i lizao se, da budem iskren :) ), a Ljubicu i Micu nigde nisam mogao da nadjem - cak ni na klupi ispred kuce gde im je dezurna bleja. :) Smorio sam se posle 10min pokusavanja.

Da stvari budu jos gore, posle toga dodje ortak i pokupi aparat.

Edited by bdonkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

blondie likes dogsitting.. especially Wolgang hihihi : )

 

 

IMG_4329.jpg

 

 

 

 

 

ja ga zovem Vulfie, crn je k`o mrak, i bas pametan ker. u pocetku mi bila malo frka oko njega, a sad....... ne mogu da se odvojim od njega. cim kucu kupim, nabavljam ovakvog crnog ovcara.

 

fazon, ovi likovi imaju i civavu, ali toliko me iritira da ne mogu ni da je slikam. grozno stvorenje, ruzno i buljavo i glupo do bola.

s Vulfijem mogu i da pricam, slusa i normalan ker.. ovo malo dodje mi da ga bacim s terase (u bazen :) )

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тешин боунр нам је био довољан.

Dobro, sacekacu malo, iz postovanja prema Tesi. :)

baš 'tedo da pitam jel nemaš blic na tom sedmopikselnom čudovištancetu ??

lepo je što imaš dvorište. blago tebi

Ima blic, sto pitas? Da odem sada da slikam? :)

Dvoriste je kul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...