Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

meni je pre par dana nestao sarplaninac meda.mora da je jadan crko od umora jer ima sigurno preko 10 godina,a danima je vijao komsijinu kuju jer je zrela za parenje + nije hteo ni da jede ni da pije vode..jos mi juce doneli zenku sarplaninca koja je preplasena od vakcinisanja i naravno dosla je u novu sredinu pa ce joj trebati vremena da se adaptira..pitam se samo ko ce to sve nahraniti jos i ako mi se meda vrati jesce kerovi vise nego svi mi u kuci :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам имао 4 хрчка до пре недељу дана, а сад имам само два. :(

 

Купио сам и девојци једног сибирског, тако да она има женку, а ја два мужјака.

 

 

223239_1362283433813_1733416013_648032_2761490_n.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nastradao mi je Micko, komsinica ga jutros nasla ispred kuce u lokvici krvi :( :( :( :(

Joj nemas pojma koliko mi je zao :(

Znam da ti je mnogo znacio.

Nadam se da ces udomiti nekog drugog ljubimca, lakse ces prebroditi nedostatak Micka, a i ulepsaces njemu zivot svojom ljubavlju.

Znam sad ti to zvuci odbojno, ali kad se stvari malo slegnu, pomoci ce ti to dosta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj nemas pojma koliko mi je zao :(

Znam da ti je mnogo znacio.

Nadam se da ces udomiti nekog drugog ljubimca, lakse ces prebroditi nedostatak Micka, a i ulepsaces njemu zivot svojom ljubavlju.

Znam sad ti to zvuci odbojno, ali kad se stvari malo slegnu, pomoci ce ti to dosta.

 

Hvala Tanja. Pretpostavljam da znas kakav je osecaj ... na zalost. Ceo dan sam ..... pa kao da me je neko opalio nekim ogromnim maljem po glavi .... pogotovo sto sam se sinoc posvadjao sa njim pa sam ga prvi put u zivotu malo opucnuo .... i sad mi je jos gori bedak.

 

Naravno da cu uzeti drugog macka, imam tu dve macke, treba da se okote i ako bude, a trebalo bi, neki njegov potomak, zuti macak, zadrzacu ga sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne biju se?

 

 

 

Тукли су се, а онда сам их одвојио. Сад обојица имају своје царство. Имао сам и две женке али су биле друга врста, а угинуле су ми пре неки дан. Сад морам још две да купим. Ако неко има сибирског 'рчка - женку, дајем мужјак(е)а на парење.:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razmishljali smo da nadomestimo hrchke, ali da probamo drugu vrstu. Pricha se da su Roborovski joah pitomiji od ovih Ruskih patuljastih koje smo imali.

 

Takodje, kad smo ih parili, rrazdelili smo podmladak. Svako ko je uzeo po par kaze da su se na kraju poklali i da sada imaju po jendog.

Edited by .Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i moje bibe.raste iz dana u dan,a zubi su joj uzasno ostri.nadam se da ce porasti kao i prosli sarplaninac(meda) kojeg sam imao do nedavno ali je definitivno necu uciti da bude tako druzeljubiva.meda je izgledao opasno i veliko,a kada neko dodje on mu odma ide pod ruku da se mazi.dok je biba druga prica i sto mi je najvaznije slusa najvise samo mene,valjda ce tako i ostati :smile:

216221_218209268191037_100000058959697_949211_3493452_n.jpg

Edited by dimmu1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...