Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

To oko pasa je istina. Ja sam kupio prvog u leglu, prvi je digao usi, prvi se odvikao od majcine sise... Hvala bogu, nikakvih problema nemam sa njim, osim sto je danas neki lik hteo da ga ukrade iz dvorista -.- Sreca pa sam video na kameri, i pojebao mu sve po spisku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

... moram da se umešam bode mi oči, kako dodje do pete generacije ako su sve prethodne bile sterilne???

 

Mudroser sam i ja, s vremena na vrijjjjemeee :haha:

Mislim da su mislili na 5. okot jedne macke.

Edited by Gospa na Sivcu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo morate da vidite,neka riba dobila 11 miliona pregleda za mesec dana na nekom sajtu za vidjanje,cim poce da prica o mackama poce da place,ahahahaha.

 

Aaaaaaam je l' to on lajn dejting za retardirane?

 

Da ne bude spam, ovo mi jedna od omiljenih macaka. MSN-Emoticon-crying-038.gif

 

british_short_hair_.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe, taj fazon. bukvalno obožavam mačke (i velike i male) i uvek se malo raspilavim kad vidim neku mačku kako se onako slatko šunja i poželim da je odnesem kući (što sam jednom zapravo i uradio ali se ispostavilo da je to bila veoooma loša ideja) ali ona riba ga je baš preterala. mislim, "i wanna see them on a rainbow" haha, wtf?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko gde mogu u NS da nadjem vratanca za persijsku mačku ili manjeg kera?

U BG ima u pet centru al ko velim, možda ima i u NS....

 

Trebaju mi neka koja bolje dihtuju, za spoljna vrata.

 

ovako nešto

cat%20flap%20image%201.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po malopređašnjem povratku kući, videh mačku kako čuči pored staze i gleda u mene dok prolazim. Usporih malo, kažem "ccc" da vidim da li će da dođe, ona ništa. U tom trenutku, videh miša kako prolazi pored nje, i naravno, zapitam se kako nije skočila na njega, a onda shvatim da ga je držala sve vreme dok sam prolazio i čekala da odem da nastavi svoju zamisao sa njim. :D Miš ode do drveta na metar odatle i ova pokuša da ga nađe i sredi, ali šipak. I onda sam se malo vratio, da je uplašim dok se on ne sakrije. Spasio sam mišonju. :haha:

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je isto kao da si rekao prolazim pored grilla, gleda me covek, vidim pljeskavica u njegovim rukama, gleda me dok prolazim, plasi se mozda da mu ne otmem klopu.... ja se malo odaljim, pa ga iznenada uplasim, ispadne mu pljeskavica na zemlju i tako sam spasio jadnu pljesku da ne bude pojedena .....

  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, jer bi onako spasao čoveka od pljeskavice. Ovako si narušio prirodnu ravnotežnu. Izmestio si polove, obrnuo smer Zemljine rotacije i goret ćeš u paklu. Cigareta. Sa povećanim akcizama.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...