Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Danas okupali Rasa, dva puta za redom, prvo kupanje u kadu punu vode i pene, voda je bila crna, pa smo ga osusili, pa onda opet, lepo pranje xD Cudo je bilo, stan mi je u haosu uglavnom. I onda sam se setio da pustim Rasu decji hor Carolija, posto uvek kada cuje decu na tv-u, pravi neke blentave face. Ovo je rezultat :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=yW_A5KlA9KU&feature=share

  • Upvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra na izborni dan propasti nase, vodim Rasa na izlozbu u Paracinu :) Prva njegova izlozba. Danas ga ocetkah furminatorom, sredih dlaku, okupah, ponovo cetkah, namirisah i ostalo, i sutra u 9 ujutru na takmicenje/izlozbu. Wish us luck ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi, jel neko u fazonu ili zna nekoga ko bi usvojio rusku plavu macku?:) nasla sam je u kraju, imala je povredjenu nogu, sad je vec skoro oporavljena, mnogo je :wub:, al ja bas nemam ni gde ni kako da je gajim, jer nikad nisam kod kuce :(

 

slike cu da dobacim, samo da prebacim iz telefona

Share this post


Link to post
Share on other sites

al ja bas nemam ni gde ni kako da je gajim, jer nikad nisam kod kuce

шта имаш од беле технике и је л' кључ испод отирача или саксије?

 

усвојио бих плазма ТВ, овај мој ЕИ испушта звуке АИ.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nekog zanima cincile i degu veverice moze da kupi i u Kursulinoj ulici, u pet shopu blize skveru. Imaju i veliki izbor kreveta za pse/macke, kaveze za ptice i glodare, cak neke dodatke ishrani za godare sto bas retko ko drzi (alfalfa pelete npr)... Sad imaju jednog vrlo zanimljivog crno-belog sirijskog hrcka, izgleda kao kravica :D I roborovski hrcke, ruske patuljaste, kunice (isto ima jedan presladak crno-beli, nije duzi od 15cm :wub: ). Radi neki OK momak, mozda cak zna i pol da odredi :D

Usput ako neko zeli da udomi morsko prase staro 3-4 godine, zenskog pola, prihvatam kao kompanjona za mog (zenskog :haha: ) Lorimera.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto me okružuju ogromna stabla hrasta, meni su veverice praktično kućni ljubimci. Neprestano trčkaraju naokolo, a malo pre sam konačno uslikao blue jay pticu, koja je moj čest gost jer im ostavljam hranu svakodnevno. Prelepa plava ptica, samo teško ih je dobro uslikati.

 

bluejay.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

544867_337426949649953_100001479532441_929985_1937796339_n.jpg

 

Moj Bleki, ima sada godinu dana, ogroman je, tj mnogo je dugacak, bio je debeo dok nije otkrio cari parenja, tada je naglo smrsao, sad je duguljast i mrsav.

 

389614_337423536316961_100001479532441_929983_1773116548_n.jpg

 

(ne znam dal ovo cudo prikazuje slike)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj moj je ovog proleca podivljao, cak je i nestao na nekih nedelju dana, pa je bila tragedija u kuci, svi plakali i onda se vratio sav ofucan, mrsav ranjav i slicno. :)

Pre neki dan smo ga ustrojili :( Jos uvek jurca za zenkama, kaze veterinar normalno je jos neko vreme tako, pa ce se onda smiriti, ugojiti, biti kucni miran macak. Mada znajuci koliko je blesav i razigran tesko mi je da poverujem da ce ikad biti miran.

Tezak je uzasno i ovako mrsav, kad se zaleti na moju ruku dok se igramo srusi me bukvalno, mrcina moja mekana :D

 

380861_2820567911780_1186403970_33266299_1343571459_n.jpg

kad je bio beba :)

 

a evo moje miljenice (njegove majke)

379525_2820512990407_1186403970_33266282_1548962524_n.jpg

 

:D

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nekog zanima cincile i degu veverice moze da kupi i u Kursulinoj ulici, u pet shopu blize skveru. Imaju i veliki izbor kreveta za pse/macke, kaveze za ptice i glodare, cak neke dodatke ishrani za godare sto bas retko ko drzi (alfalfa pelete npr)... Sad imaju jednog vrlo zanimljivog crno-belog sirijskog hrcka, izgleda kao kravica biggrin.gif I roborovski hrcke, ruske patuljaste, kunice (isto ima jedan presladak crno-beli, nije duzi od 15cm wub.gif ). Radi neki OK momak, mozda cak zna i pol da odredi biggrin.gif

Usput ako neko zeli da udomi morsko prase staro 3-4 godine, zenskog pola, prihvatam kao kompanjona za mog (zenskog :haha: ) Lorimera.

Nije kunićima toliko teško odrediti pol. Ženke imaju kao "crticu", a mužjaci "tačkicu", kad im zagledaš dole. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sisus: Jeste tako u teoriji, u praksi sam prosla kroz 5 beba morskih prasica i tipa do 3. meseca pojma nemas za sigurno kog su pola (cak ni ako temeljno zagledas i pritiskas jer muzjak ima tako malu pisu da mu ne iskoci maltene nista :haha: ) a moras mnogo ranije da ih razdvojis zbog parenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...