Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Mog psa kojeg sam dobio, Bemba 2, ostavio sam ga kod drugarice na zurci jer sam morao da idem negde i bilo mi je mnogo tesko da ga nosim. I sutradan mi kaze da je neko sa zurke ukrao Bembu 2. To je neko bio pijan i poneo ga jer mu se to cinilo smesno tada i fora....

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mog psa kojeg sam dobio, Bemba 2, ostavio sam ga kod drugarice na zurci jer sam morao da idem negde i bilo mi je mnogo tesko da ga nosim. I sutradan mi kaze da je neko sa zurke ukrao Bembu 2. To je neko bio pijan i poneo ga jer mu se to cinilo smesno tada i fora....

 

Немој, молим те, ово да схватиш као да стајем на муку, али морам да питам - јел' зна другарица ко јој је све био на журци? Јел' може да се крене тим трагом, па онда системом елиминације...? Тешко ми је да поверујем да ама баш никако не може да се сазна ко је мазнуо читавог пса.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Немој, молим те, ово да схватиш као да стајем на муку, али морам да питам - јел' зна другарица ко јој је све био на журци? Јел' може да се крене тим трагом, па онда системом елиминације...? Тешко ми је да поверујем да ама баш никако не може да се сазна ко је мазнуо читавог пса.

 

U danasnje vreme nije bitno, ne mozes se puno cimati oko ovakvih stvari. Ovakve stvari dodju i prodju, trebamo pozitivno gledati na stvari i ostaviti negativno iza nas. Barem tu postoji jos jedan pas koji tu samonom 8 godina. Donece Uruk novog psa sa Zaltibora. Ovaj moj je bio malo jednostavniji od ovog. http://www.kidsource.com/cpsc2/01079.jpg

 

Evo smo ja i Bemba.

 

img0099hj.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...