Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Честитам :pivopije:

Ал' ће бити весело у кући наредна два месеца :bigblue:

 

Ја се размишљам да ли моју кују да парим; имала је два терања за сада и две лажне трудноће са блажим симптомима (срећом, није имала лактацију, али су јој сике набрекл; имала је секрет и нема ко није покушао да је заскочи; усвајала ми је све редом по кући што је могла да дохвати - од својих играчака до украсних јастука, старих патика и мајица; била је безвољна и једва чекала да се врати кући; стално је "копала" рупе по теписима, креветима и паркету; прво је имала огроман, онда никакав апетит недељама; будила се у 5 ујутру да кука и цвили, што иначе није у животу радила), па би требало или да је паримо или стерилишемо. Још увек не бих да је стерилишем, чекала бих бар још једно терање да видим да ли ће се поновити симптоми, а са друге стране, нисам ни спремна за штенце (читај: још увек немам услова). Благо теби што ћеш имати приликом да се бавиш штенцима :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja se parila sa zlatnim retriverom letos ali nije uspelo, zimi nismo hteli ali sta je priroda, imala teranje, i bukvalno je beli labrador (inače jako lep) pregrizao 2-3cm debelu drvenu ogradu i ušao, neće biti čisti zlatni retriveri ali ne mogu loše da ispadnu labradori su isto lepi... jednog zadrzavam sigurno ostale ću podeliti i prodati

 

Inače 11 komada je oštenila, 4 je mrtvo .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...