Jump to content

Nba


Aurora Calerva

Recommended Posts

Памтим и знатно лепше потезе, добра је она Гарнетова банџа.

Него, прс'о ми клип баш када је требало видети позицију 1. :)

Edited by Вуду ПопаЯa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mu toliko loš procenat šuta. Između 40 i 42%. Ali je istina i da je trošio najviše lopti. Jbg, kada si jedini igrač u timu koji zna da šutne, nije ni čudo što skoro sve lopte idu na tebe.

 

A koji mu je procenat šuta? 35%? Silovatelj.

Hehehe, zanimljiv izbor reči :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha:

 

Ma to mi prešlo u naviku kad je moj trener (dok sam trenirao) stalno govorio igračima koji su bili sebični: "'alo dečko, za silovanje se ide u zatvor!". :)

 

Što se tiče Ajversona, mislio sam da mu je manji procenat šuta. Stvarno ne podnosim takve igrače. A još manje kada takve igrače guraju na poziciju pleja. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče Ajversona, mislio sam da mu je manji procenat šuta. Stvarno ne podnosim takve igrače. A još manje kada takve igrače guraju na poziciju pleja. :D

Naravno, nije čovek za pleja. Plej treba da bude ono što je Teodosić bio za nas na prvenstvu - čovek koji organizuje napade, a ne koji ih započinje i završava, ali koji isto tako nema problema sa tim da preuzme odgovornost ako zatreba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo vas Lebron i ovi moderni papci.

 

Jedan i jedini,THE DREAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

scan10018.jpg

 

Najlegendarniji i najbolji centar u istoriji ovog sporta!Svemocni bog,Hakeem!!!!!!!!!!!!!

A gde baš nađe sliku u kojoj zakucava preko Kempa... Seattle! Ubiše mi tim za koji sam navijao :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...