Jump to content

Nba


Aurora Calerva

Recommended Posts

Ево и Филаделфија је кренула добро, али мислим да ће овај шугави Мајами добити. Мада мени је битно само да гледам добар баскет, па нек' освоји било ко, нпр. Бостон :rockdevil:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol, stalno nesto serete za Heat, a kad osvoje svi cete navijati za njih i svrsavati na LeBrona, ko sto sad ''navijate'' za Bullse :haha:

 

Pa jedino Saša Matić ne bi video onih 7 koraka koje je Džejms napravio.

 

Lebron je bez ikakve dileme najbolji košarkaš u NBA, ali mu sudije tolerišu mnoge stvari. O ljudskim kvalitetima ne želim da pričam jer je Lebron za mene govno, a bezbroj puta ove sezone je bukvalno jurio triple double, tipa da 30 poena i 10 skokova i onda hoće da napuca asistencije po svaku cenu, neće da šutira na koš i tako uzme pa proda po par lopti dok ne nabije 10 asistencija. Tako je radio i na Allstaru, samo što ga je ispušio za MVP titulu. :evotigana:

 

Jebote, kako ovako da se igra, odnos u slobodnim bacanjima je 30 prema 13 za Majami...

Edited by trenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol, stalno nesto serete za Heat, a kad osvoje svi cete navijati za njih i svrsavati na LeBrona, ko sto sad ''navijate'' za Bullse :haha:

Svako ima pravo da navija za koga hoce.

 

 

Bulsi igraju u finalu 100%

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno mislim da Bulsi nemaju kapacitet za finale. Previše se oslanjaju na Rosea, ponavlja se cela Klivlend priča kao kada je tamo igrao Lebron, sem što je Lebron svestraniji igrač. Danas su dobili Indijanu vrlo teško, videćemo kada SA i Boston stegnu odbranu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol, stalno nesto serete za Heat, a kad osvoje svi cete navijati za njih i svrsavati na LeBrona, ko sto sad ''navijate'' za Bullse :haha:

aj ne prdi, to se samo ti lozish na nba superstarove. ja prvi uvek navijam za autsajdere, omiljeni tim mi je invalidski toronto. lebrona nikad nisam voleo, niti cu, a za chikago ne navijam, samo iznosim chinjenice kao i ova ekipa shto (odavno, ne "kampanjski") navija za chikago. svejedno bi mi bilo i da je indiana dobila, kad je utakmica bila odlichna. slichno kao i npr. u utakmici orlando-chikago pre nekih nedelju dana kada sam navijao za orlando, ali mi nije zao shto su izgubili jer je utakmica bila do jaja.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

izgubili su bitku u majamiju ali ne i rat. nadam se da ce u sledecem mecu vise igrati spencer hawes. lebroncina ovoga puta nije jurila triple-dable , ali je otimala lopte svojim saigracima ispod kosa. djana.

dallas - blazers , mislim da ce tu svaka utakmica biti poslastica zato sto su i jedni i drugi TIM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno mislim da Bulsi nemaju kapacitet za finale. Previše se oslanjaju na Rosea, ponavlja se cela Klivlend priča kao kada je tamo igrao Lebron, sem što je Lebron svestraniji igrač. Danas su dobili Indijanu vrlo teško, videćemo kada SA i Boston stegnu odbranu. :)

 

zna i tibodo da zakuva u odbrani ;)

 

uzgred, kaze prijatelj iz cikaga da tamo smatraju majami za prvog favorita... videcemo sad.

Edited by Grob Bez Dna

Share this post


Link to post
Share on other sites

NO imali za ceo meč samo tri izgubljene lopte. :o

a brajant sam 5.

 

 

ne secam se da sam ikad gledao zanimljiviji plej-of, bar pochetak. nije bila nijedna losha utakmica ili lagana pobeda nekog tima do sada. nadam se da ce ovako biti i u nastavku.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...