Jump to content

Secrets Of The Moon


Grobodan

Recommended Posts

Prvo - ko je opet zatvorio temu o ovom bendu? icon_mad.gif Ako vam se zatvaraju teme,zatvorite CoF temu,a teme o ovakvim bendovima ne dirajte,nek se deca obrazuju malo!

 

Dakle,ovo je jedan od najoriginalnijih bendova koji danas deluju u okvirima Black Metal zvuka,stvarno ih je tesko opisati - dolaze iz Nemacke,diskografija:

 

Auf Einer Wanderung Durch Goldene Spharen Split(with LUNAR AURORA), 1999

Live in Bitterfield 2001 Live album, 2002

De Musica Mundana Full-length, 2002

Stronghold of the Inviolables Full-length, 2002

Bestien In Engelsgestalt Split, 2003

Carved in Stigmata Wounds Full-length, 2004

The Exhibitions EP

 

Na jesen se ocekuje novi album Antithesis za Lupus Lounge,momci iz benda obecavaju najdirektniji i najintenzivniji album koji su ikad napisali.

 

Da reknem da su isli na turneje sa Watain,Averse Sefira,Merrimack - ako to nekom ista znaci,ako ne imate temu o veselom patuljku i njegovoj druzini ovde negde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste,bolje da slusam Cradle of Pimps,oni su barem originalni,imaju svoj zvuk.

 

a ti picko,ne znas da odgovoris ko covek icon_smile.gif

 

edit:u stvari,zatvorite temu.Kao sto ste zatvorili teme o Unpure,Nehemah,Secrets of the Moon,In Aeternum posto je na njima bilo po 2 posta.Ako niko nije chuo za bend,to je vasa greska - to su vise nego dobri bendovi,umesto da se malo zainteresujete i potrazite nesto novo,vi po 10000000 put pisete iste stvari na temama bendova koje ste culi.

 

evo recimo Dimmu borgir tema:

 

"Stormblast 2005 je sranje,prodali su se"

 

"Nisu nemas pojma"

 

"Jesu"

 

"Na sta li ce novi album da lici"

 

"Stormblast 2005 je sranje,prodali su se"

 

"Nisu nemas pojma"

 

"Jesu"

 

"Na sta li ce novi album da lici"

 

"Stormblast 2005 je sranje,prodali su se"

 

"Nisu nemas pojma"

 

"Jesu"

 

"Na sta li ce novi album da lici"

 

"Stormblast 2005 je sranje,prodali su se"

 

"Nisu nemas pojma"

 

"Jesu"

 

"Na sta li ce novi album da lici"

 

i tako u krug...

 

zato lepo,zatvorite vi ovo,nemoj neko da se pretrgne slucajno da nabavi bend.Chast izuzecima kao Vanish,Varg,Stribog,Abigail,Franja(o Goxyju da ne pricam)..ali ovaj forum je zesca KURCINA!!!

Edited by grave

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

German progressive black metallers SECRETS OF THE MOON have finished recording their third full-length album, "Antithesis", at Klangschmiede Studio E. The follow-up to 2004's "Carved in Stigmata Wounds" is scheduled for release on September 15 via Lupus Lounge.

 

Commenting on the difference between "Antithesis" and "Carved in Stigmata Wounds", singer, guitarist and composer sGolden said, "The forthcoming album will indeed offer something totally different. Music-wise, these are the most intense and tight tracks we ever created. Spiritual darkness paired with a very progressive approach. The content of the songs is very direct, sometimes even perversely assaulting and desperate. A profession of loyalty to death in perfection."

 

"Antithesis" track listing:

 

01. Nowhere (11:18)

02. Versus

03. Ordinance

04. Confessions

05. Metamorphoses

06. Ghost

07. Seraphim is Dead

08. Lucifer Speaks

09. Exit

 

Umrite,pozeri,ovo je fantastican bend,i album ce biti fantastican icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Nastavljam ja dijalog sam sa sobom na ovoj temi,jel...

 

Antithesis mi je dopao saka,i kao sto sam rekao,album je fantastican.Dosta sporiji nego prethodni radovi,ali izuzetno zanimljivih i dinamicnih kompozicija.Brzi delovi nekako bas daju na dinamici posle tih sporih,atmosfericnih i teskih delova,album je bas "organski",kako da kazem...SotM je potvrdio za mene mesto u samoj eliti black metala danasnjice.Izuzetan rad.

 

Ja ne mogu da dodjem sebi,u poslednjih 7 dana me pogodise novi katharsis,Urgehal,SotM i Repugnant,sve jedno bolje od drugog.Srecan sam ko kuce.

Edited by grave

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Antithesis je svakako zanimljivo ostvarenje ovog takodje zanimljivog nemackog sastava,ali mislim da ga necu cesto slusati,barem ne toliko kao carved in stigmata wounds.Fali mi vise melodike i brzih deonica i za razliku od predhodnih albuma,ovaj je i dosta dumican.Nesto nisam ljubitelj ovako "pametnih" albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fali mi vise melodike i brzih deonica i za razliku od predhodnih albuma,ovaj je i dosta dumican.Nesto nisam ljubitelj ovako "pametnih" albuma.

 

Znao sam da ces ovo navesti kao manu,i meni fali malo brzine da kazem da je album savrsen,ali ovako je samo strava :rockdevil:

Pametni?Pa kakve ima veze?Mislis da su mnogo pretenciozni?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 7 months later...

"Antithesis" je jednostavno fantastichan. Raznovrstan black album, ima atmosferu i feeling neverovatan, muzika i tehnichki i na paljevina skali jebe keve...vrhunac - "Ghost". Obozavam da shetam ovim sumornim gradem uz ovaj album, josh kad krene ova pesma sas marshom, josh onaj jebachki deo na kraju....urgghhh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...