Jump to content

Secrets Of The Moon


Grobodan

Recommended Posts

Tako sam i ja mislio na rana slusanja "Carved"a i "Anti"a, pa i ovde, ali mislim da ce vremenom sve kockice pasti na svoje mesto. Na pocetni dojam mi ovo super zvuci, rano se izdvojice "Black Hole" i "Shepherd", posebno ova druga me iznenadila, kao neki vrlo dugi outro, a zvuci genijalno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

За квалитет увек има места. :DЧак сам паузирао скидање последње епизоде Жена фудбалера због овога. :)

 

Zene fudbalera :rockdevil:

 

Zajebite ovo sranje, procureo novi Marduk.

 

Da je Satyricon izbacio ovakav album, svrsavao bi mesecima.

 

Elem, album je totalno kako sam i ocekivao - progresivniji od prethodnika i sporiji, ali kvalitet je jasan na prvo slusanje. Morace ovo polako da se vari, ali prvi utisak je super.

Sto se tice Marduka, to cu sutra, imam ispit a jedan jak novitet za dan je dosta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj ovako, posle prvog preslusavanja: ja jednostavno ne mogu da smatram ovaj bend za black metal. Ima tu poneki rif, skala i vokalno resenje da se mogu tako nazvati ali, iz moje perspektive, ovo jednostavno nije black metal. Secam se da je SG u intervjuu za Butcherian rekao da mu je Jerry Cantrell medju omiljenim muzicarima i to se ovde fest cuje. "Shepherd" je Alice In Chains tribute celom duzinom, a i u "Sulphur" ima rifova koji poprilicno vuku na AIC. Te dve stvari su mi se i izdvojile kao najbolje, mislim da je solaza u "Sulphur" highlight albuma ali, rekoh vec, sve to ima vrlo malo veze sa black metalom. I jos uvek ne mogu da se jebeno setim odakle su ukrali onaj rif.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovdje definicija ne pomaze. Moze ruku pod ruku sa novim Shining-om, probijaju zanrovske granice. Samo po sebi govori i kakve uticaje imaju :da:

E sad, zadnji Shining je mene odusevio, slusao sam ga konstantno jedan period. Vidis, da nema ovih novih izdanja od danas, vjerovatno bih ga ubacio u plejer. Ovako moram malo da mislim i na svoj drustveni zivot :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala satani da je ovo izaslo pre nego sto sam otputovao , cujem u vashim recima kompleksnost,progresivnost,AiC.... :wub::azal:

 

Inache oko one Talvijeve polemike, eto npr. imamo i kolossus koji spada pod Black metal a i mene bash ne podseca na isti , a ponovo album kida. Kada poslusam album dacu neko malo vece misljenje oko toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inache oko one Talvijeve polemike, eto npr. imamo i kolossus koji spada pod Black metal a i mene bash ne podseca na isti , a ponovo album kida. Kada poslusam album dacu neko malo vece misljenje oko toga.

 

Prema kome Kolossus spada u black metal? Dobro je poznato da KoK niko ne računa u black otkad je Attila otišao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...