Jump to content

Transformers The Movie


voodoo_

Recommended Posts

joj..ja bi pre ovo da imama :)info_toy1.jpg
:confused: sta god...Nesto me drka net.Nego,mene mozda najvise nervira kod ovih novih sto su im unakazili face.Ranije su roboti imali ljudske face (stilizovane,naravno),a sad nesto potpuno nejasno.I ovi novi su mnogo zajebaniji za rasklapanje,bas su ih zakomplikovali.I uvek ce mi ostati u secanju onaj zvuk kad se transformisu.Nesto me drka net.Nego,mene mozda najvise nervira kod ovih novih sto su im unakazili face.Ranije su roboti imali ljudske face (stilizovane,naravno),a sad nesto potpuno nejasno.I ovi novi su mnogo zajebaniji za rasklapanje,bas su ih zakomplikovali.I uvek ce mi ostati u secanju onaj zvuk kad se transformisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto me drka net.

Nego,mene mozda najvise nervira kod ovih novih sto su im unakazili face.Ranije su roboti imali ljudske face (stilizovane,naravno),a sad nesto potpuno nejasno.I ovi novi su mnogo zajebaniji za rasklapanje,bas su ih zakomplikovali.

I uvek ce mi ostati u secanju onaj zvuk kad se transformisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

25 plafon! :)

 

Najbolji deo je kad Megatron kazhe: "You fail me yet again, StarScream"! :rockdevil:

 

to je trOO. najjachi deo filma je kad krene sa "DANAS SAM NAUCHIO NESHTO" (optimus objashnjava zashto nece da kolje ljude.) ha-ha.

 

Vratio sam se skoro iz Grcke i ostvario sam svoj deciji san:kupio sam transformersa u tom famoznom inostranstvu.Secam se,u ono vreme kada su bili aktuelni,mama i tata nisu imali pare zbog svih onih sranja,a i nisu bas bili preterano dostupni na domacem trzistu.I tako odem u park da se igram sa nekom minijaturno smesnom verzijom "barricade"-a,a tamo jedan burzuj ortak se kurci pred ostalom decom iz kraja sa svojim novim ogromnim "Optimusom" koji moze da bude i kamion i baza i robot.I na moje pitanje gde ga je kupio,on mi je odgovorio:"Doneo mi tata iz inostranstva!" Jebem li mu mamu.Kakvo jebeno inostranstvo? Sta je to koji kurac?

Uglavnom,sad kad sam bio u Solunu,poslednje pare sam dao na neke lego kocke i na transformersa cisto da povratim na trenutak taj osecaj decijeg odusevljenja.Kupio sam Ironhide-a.Ovo je najnovija kolekcija,gde su svi roboti radjeni po filmu,tj kolekcija je posvecena filmu.Mali mi je krivo sto je Ironhide sad pickup a ne kombi ali nema veze,transformers je to!

 

Evo slika:

 

http://img212.imageshack.us/img212/8594/slikano143dm9.jpg

http://img212.imageshack.us/img212/2551/slikano144ht0.jpg

http://img104.imageshack.us/img104/8813/slikano145ht0.jpg

http://img104.imageshack.us/img104/7866/slikano146kk6.jpg

http://img53.imageshack.us/img53/1163/slikano147hp2.jpg

http://img231.imageshack.us/img231/6379/slikano148hq9.jpg

 

mnogo je lep :da:

 

gledala sam pre par dana u merkatoru igrachke, neshto su mi sitni svi transformersi. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

joj..ja bi pre ovo da imama :)info_toy1.jpg
Aaaa! Thundercats, baš sam uzeo sad da ih downloadujem :rockdevil:
Да смо са ду неком клубу љубитеља Трансформера, сад би био избачен! :mad:
Hahaha :)Ma mene je nerviralo što su mnogo bre bili krhki, par transformacija napred-nazad i ostanu bez ruke :)Kad se setim mojih jadnih konstruktikona samo je Mixmaster ostao neozleđen :) :) :)Mada definitivno su oni veći (Optimus, dinoboti) bili nešto boljeg kvaliteta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ови ситнији су били лошији. Мој Хук је остао без једне руке, а и друге се откачила, али сам успео да је задржим. Мислим да му се и кука поломила, а да не помињем гуљење боје.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vise sam gledao saber rider-a nego prave transformerse i nisam kupovao te igracke. mislim da imam do 16 godina verovatno bi mi se dosta vise svideo a posto sam razocaran terminatorom 3 (samo do 2000 godine su napravili deo filma od nekoliko minuta i ulozili ogromne pare), tj. ocekivao sam bolji nastavak nekako su mi transformersi dosli kao osvezenje. gledao sam 800 mb divx, bolji snimak sa bioskopskog platna, iako sam mogao da skinem dvd rip od 1.2 gb ili odem do video kluba.

Edited by Dionis6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam za vas ali ja se debelo razmisljam da za rodjendan trazim nekog transformersa... Oduvek sam zelela da ih imam....

Film jos nisma pogledala...

 

I ko je malopre pomenuo Thundercats?! kad se setim samo kako sam bila odusevljena kada sam pogledala dugometrazni crtani o njima - mjauuuu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam za vas ali ja se debelo razmisljam da za rodjendan trazim nekog transformersa... Oduvek sam zelela da ih imam....

Само олд скул можеш да добијеш. Сећам се да сам ја једва искукао и оног бедног Конструктикона, био је најјефтинији. А на полицама робне куће свега, од Оптимуса, Ајронхајда, Речета, Блицвинга, па до Динобота.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aw da meni je film super pošto pored svih ovih pljuvanja nisam ništa očekivala od istog...jeste da su scene borbe pomalo blur i da je kamera u nekim trenucima usrana zajedno sa pokretima iste i da je michael bay dokazao OPET da je govno od režisera...ali film je ok...

 

nadam se nastavku :)

Edited by Azizam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Само имам једно доданто питање? Има ли у филму изгибенија Трансформера? У цртаном ме је увек нервирало што увек сви остану читави, иако угрувани, а онда је у оном дугометражном дошло велико изгибеније!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Само имам једно доданто питање? Има ли у филму изгибенија Трансформера? У цртаном ме је увек нервирало што увек сви остану читави, иако угрувани, а онда је у оном дугометражном дошло велико изгибеније!

 

ima ima :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

uf..ja imam sve epizode ali je jako losa slika...

mada sam nabavio sve Transformerse dvdrip , 4dvda :soproud:

 

A ja naš'o Thundercats DVD rip, skinuh prvu epizodu i server ode u qrac... Sačekaću par dana, možda se sredi...

 

A inače, mislim da bi trebalo da otvorimo i jednu temu o igračkama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...