Jump to content

Tattoo


blondie

Recommended Posts

jel neko odavde radi tatu, ja bi zeleo da ucim da radim pa...

 

inace to mi se uzasno svidja, mada zbog finansijskog aspekta jos nisam krenuo, al mislim da znam gde cu i sta cu da tetoviram, naravno svoje crteze. joj kad se dovatim toga necu znati da stanem... to me jedino plasi icon_smile.gif

 

imam opak plan za ramena i ledja, 3 tetovaze zasebne, ali koje cine komplet, i koje govore mnogo o meni, ali ne na prvi pogled... icon_wink.gif

 

i odvratno mi je kad se ljudi tetoviraju iz "fazona" a jos kad urade 7748345 tetovaza koje ne samo sto nemaju znacenje nego sto su potpuno drugacije radjene. jednom recju kitch!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prošetaj po gradu i vidi par studija, možda ti neki tattoo majstor dozvoli da gledaš kako radi ili da te obuči... mada ćeš za pravu obuku verovatno morati da platiš, i da nađeš nekog entuzijastu koji ima vremena i koji bi da se zamajava tobom 233.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prošetaj po gradu i vidi par studija, možda ti neki tattoo majstor dozvoli da gledaš kako radi ili da te obuči... mada ćeš za pravu obuku verovatno morati da platiš, i da nađeš nekog entuzijastu koji ima vremena i koji bi da se zamajava tobom  233.gif

ma vecina pristaje pod uslovom da kupim kod njih opremu sto je malo previse za mene trenutno... u principu ti je potrebna sigurna ruka i da znas da crtas, i naravno teorijski deo, da znas ponesto o kozi, pojama itd.. icon_smile.gif al opet dok ne uzmes iglu u ruke...

Edited by Sixth Demon

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ajd dajte neki dobar link za tetovažama.

 

I ima li neko sliku, skrin šat ili bilo šta sa onim likom iz reklame za Garnijer Fruktis šampon gde mu se vidi tetovaža? Mnogo mi se ta tetovaža sviđa...

 

A ako sve bude kako treba u decembru radim tattoo biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super, a sta planiras da istetoviras? icon_mrgreen.gif

Ja sam svoju tetovazu uradila pocetkom februara ove godine... biggreens.gif

Pa ne znam još tačno određeno, zato i tražim neke sajtove dobre da date ako znate biggrin.gif

 

Npr mnogo mi se sviđa ta tetovaža iz reklame za garnier fruktis šampon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidis, to sam bas negdje na staroj temi napisala, da sam licno svojim ocima vidjela u nisu na buvljaku ciganku s tom tetovazom, ali kapiram da je prica vec postala gradska legenda gdje svako prica svoju verziju icon_smile.gif

 

edit:

 

btw, originalan tekst je "CE MREM ZA MIKI" a ne `ce umre za miki`

 

 

i ispod pise "NE VAZI"

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidis, to sam bas negdje na staroj temi napisala, da sam licno svojim ocima vidjela u nisu na buvljaku ciganku s tom tetovazom, ali kapiram da je prica vec postala gradska legenda gdje svako prica svoju verziju icon_smile.gif

 

edit:

 

btw, originalan tekst je "CE MREM ZA MIKI" a ne `ce umre za miki`

 

 

i ispod pise "NE VAZI"

icon_smile.gif

 

jos malo pa ce gledamo na

MYTHBUSTERS

 

icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://img340.imageshack.us/img340/5774/3c6po.jpg

 

Ovde se može videti malo.... tako neki fazon bih uradio, stim što umesto ying yanga bih npr ubacio slobo K ili tako neki trip, videću još!

 

I Robbie Williamsova mi se sviđa... 4 odozgo... http://www.designmytattoos.com/celebtats/r...iamstattoos.htm na ovom linku

Edited by Protagonist

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je, a ''K'' za Kristijan, kako vec ti bjese ime ili...

Moja tetovaza je inace jedan od crteza kojeg je drug crtao, dakle pentagram koji krvari s krilima od sismisa, neodoljivo izgleda, a plus sadrzi veliko znacenje, i uradila sam je na ljevoj ruci, znaci do zgloba, mozda i postavim sliku, xexe ako me nagovorite... icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da K za Kristijan ili neki znak ili nešto, baš može nešto lepo da se ubaci... sviđa mi se ta tetovaža mnogo. Sad tek ne mogu da dočekam da odradim biggrin.gif

 

Ajd postavi sliku icon_wink.gifbiggrin.gif

 

 

Mnogo hvala na pomoći što sam našao ovaj tattoo, taman sam mislio da je neću naći jer je izgleda krenula nova Garnier reklama po TVu da se vrati a ne ta sa njim biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

dakle pentagram koji krvari s krilima od sismisa, neodoljivo izgleda, a plus sadrzi veliko znacenje

Ух, крв ти јебем, које је то значење?

 

Мис'им, пентаграм са крилима слепог миша, још крвари. Вероватно та крв тече из ране коју је својим рогом направио једнорог кога јаше нико други до сама Смрт која у једној руци носи косу, а у другој букет црних ружа!

Који готичарски кичерај, и то онај најстрашнији...

Edited by Axeanosilas
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...