Jump to content

Tattoo


blondie

Recommended Posts

Ух, крв ти јебем, које је то значење?

 

Мис'им, пентаграм са крилима слепог миша, још крвари. Вероватно та крв тече из ране коју је својим рогом направио једнорог кога јаше нико други до сама Смрт која у једној руци носи косу, а у другој букет црних ружа!

Који готичарски кичерај, и то онај најстрашнији...

icon_smile.gificon_smile.gif to `krv ti jebem` govori jedan moj ujak kad se narolja domace rakije icon_smile.gif

 

ali domacinska je psovka. biggrin.gif

 

 

btw, nema nista kicasto u toj tetovazi. jedino sto moze biti kicasto je neka debela rucetina, ili sisa koja ce da je nosi icon_smile.gif

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

kichasto u toj tetovazi je jedino to sto je sam koncept isforsiran da kao... "ima neko znacenje".... sta moze da predstavlja pentagram koji krvari i krila sismisa? ROFL?

 

pre sam pristalica da se covek tetovira ISKLJUCIVO zbog razloga sto mu se svidja nesto da stavi na kozu, bilo sta, nego da stavi nesto i onda opravdada to bilo kakvim simbolizmom. deluje smeshno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ух, крв ти јебем, које је то значење?

 

Мис'им, пентаграм са крилима слепог миша, још крвари. Вероватно та крв тече из ране коју је својим рогом направио једнорог кога јаше нико други до сама Смрт која у једној руци носи косу, а у другој букет црних ружа!

Који готичарски кичерај, и то онај најстрашнији...

pivopije.gif

..............

nemojte tako mozda to stvarno ima neko dubokoumno znacenje icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kichasto u toj tetovazi je jedino to sto je sam koncept isforsiran da kao... "ima neko znacenje".... sta moze da predstavlja pentagram koji krvari i krila sismisa? ROFL?

 

pre sam pristalica da se covek tetovira ISKLJUCIVO zbog razloga sto mu se svidja nesto da stavi na kozu, bilo sta, nego da stavi nesto i onda opravdada to bilo kakvim simbolizmom. deluje smeshno.

Slažem se, zar tetovaža mora da ''priča'' tvoju životnu priču?

A i ostavite devojku, nije radila tetovažu zbog vas/nas nego sebe valjda... ako se njoj sviđa onda super. Ni meni se iskrneo ne sviđa taj trip sa pentagramima ali jbg, nije moja koža u pitanju biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam fan trajnih tetovaza... no.gif

 

mislim na sebi...

 

ali one koje imaju rok trajanja ( par dana, par nedelja, par meseci...) su mi sasvim cool... posebno tokom letnjh meseci kada se nose majice na bretele... icon_biggrin.gif

 

 

koliko god bilo "in", ne podnosim trajna - "za uvek" resenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kinky.

Moja tetovazha nema neko preterano znachenje. Samo mi se mnooogooooo dopala, a i volim zmajeve. A ove koje su mi u planu sam izabrala bash zbog simbolike koju imaju za mene, a skice su onda radjene na osnovu odabranih motiva (feniks, oroborus, plamen, Ovan).

Share this post


Link to post
Share on other sites

ReMeDy Vidis, meni je prvenstveno glupo uraditi tetovazu koja ne sadrzi znacenje tebi kao osobi, primjer, imam druga koji je sebi istetovirao zmaja, i to samo zbog toga sto mu se tog dana u tattoo studiju crtez svidjeo, a njemu kao osobi zmaj u zivotu ne znaci nista... jednom pada odluka i to ostaje na tebi do kraja zivota, po tome bi i trebalo da sadrzi neko dublje znacenje, i prvenstveno u tome i jeste svrha tetoviranja, pitaj koga hoces.

 

Moja tetovaza meni kao osobi znaci jer uspravan pentagram vodi i stiti covjeka, krv prestavlja snagu/moc, a krila sismisa se vezuju za djetinjstvo mi.

 

A te kratkotrajne s kanom radjene tetovaze su grozne, drugarica je radila jednom, da poslje ti ostane tolika mrlja, i izgleda kao prljavstina kad krene da se gubi, grozno... to opet smatram ko neki vid hvalisanja, gledaj mene ima tetovazu, ali pazi nije prava, vec je ''ko naljepnica iz mikijevog zabavnika'', lol.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...