Jump to content

Tattoo


blondie

Recommended Posts

Moja ortakinja je imala privremenu nekih godinu i po dana, mozda malo jace. Poslednjih 5 meseci je izgledala kao velika plava brljotina (imala je neke delfine) icon_mrtav.gif . Kol'ko ja shvatam koriste se boje za trajnu sminku.

 

Nisam nasla nikog da ide samnom sva tri dana tako da cu verovatno otici samo na drugi icon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala bogu na online rechnicima....

 

ljubim te.

Zahvali se meni sto zivim u NjemacHkoj! mhihi.gif

i ja tebe!

 

*dusk, a sta si sebi uradila na grudi? icon_wink.gif

Ama kakvi su to vasHi majstori tamo,

uprskaju tetovazu, zar su toliko nesposobni! icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, ni meni se ne svidja kako me je majstor "udesio".

 

Jel ide neko na Tattoo expo?

WTF?!

Gadno malo zvuči, koliko pratim, tetovaža na grudima, udešena. ph34r.gif

 

Usput, nema boljeg načina da nekog odgovoriš od tetovaže od ove net stranice za Tattoo Expo.

 

Ja ništa približno lijepo nisam vidio. Masa stvarno GROTESKNIH kreatura.

 

Uplašen sam toliko da sam u stanju da instaliram firewall za odbranu. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, nije bas toliko sjebana icon_smile.gif . To je, u sustini, zmijolika linija. I aj sad budi majstor pa sjebi to icon_mad.gif . Samo je na nekim mestima deblja nego sto treba da bude, i nije dovoljno crna. I ne, nije onako plavozelena kao one JNA tetovaze icon_smile.gif

Pazi, kakvi su nasi majstori, dobro je i sto se nesto ovakvo uopste odrzava. Opet, medju njima je toliki razdor tako da sam (mrzim sto cu upotrebiti ovo) "vrh" ne ucestvuje. No dobro. I like it, ali cu buduce tetoviranje ostaviti za neko dalje vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a zar nije odvratna scena kad odes kod nekog na slavu, a pored tebe neciji teca, zidar od sheset leta sa onom kratkom prosedom bradicom sto smrdi na pivo i zasuce rukave, a ono ili Miki Maus ili Lenjinova faca ili nesto tipa "Ljubica i Radisav, 12.8.1968 Prizren", a misici opusteni landaraju, pa Lenjin izgleda kao na dijalizi?!!!

 

A tek kad, kao sto neko pomenu, pomislim na sve te babe sa tetovazama i rupama od pirsinga sto ce da se guraju po postama za penziju i domovima zdravlja za nekih 30-40 godina... suludo, totalno!!!! Jedino da naprave boje koje rade na estrogen, pa kad dodje menopauza oni izblede - Tattoomen ®.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene interesira koliko staje jedna tetovaza ruze na ramenu onako 15cm poluotvorena sa nkim blagim tribalom a mozda i bez tribala u boji naravno....

Pa zavisi kod koga radis, ima onih umisljenih da su face (Sindjel) pa te ofrlje urade i imas ekipe koje se bas trude da ti tet ispadne kako treba. Cena i nije bitna ako te odrade da to izgleda dobro.

 

Pare, ma sve zavisi.

 

Bitnije je da tet dobro ispadne i onako kako zelis.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I svi ce ti reci kako pare nisu bitne kako treba izabrati kvalitetnog majstora, blah blah. Moras da odes u neki studio da ih smaras, nema ti druge. Jedino sto mogu da pomognem - minimum je 50 evra. Neki naplacuju fixnu cenu+evro po cm kvadratnom.

Ja bih radila u 37ici ili kod Slobe. Ne znam kakve su cene ali oni imaju neki stil koji se meni svidja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...