Jump to content

Tattoo


blondie

Recommended Posts

Hmmm... Moj post je netragom nestao.... Tattoo.... Preko celih ledja.... nadam se da cu ga uraditi u neradne dve godine... sada je jos uvek u fazi cranja crteza.. Kako rece jedan moj bivis decko 'bices luda kuchka'. Hahahah koji car, ja sam vec luda, to za kuchke cu da razmislim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nije mislio na to da neko ima to sto si ti postovala istetovirano na sebi vec je motiv uobicajen medj' danasnjom omladinom.

Isto tako mislim da on moze da misli za sebe i da mu ne tebam ja da mislim za njega.

Hehe. Od ovolikog misljenja cu se pregrejati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, mislim neka radi svako šta se njemu sviđa jer prvenstveno radi zbog sebe a ne zbog drugih. Verujem da čovek želi da se pohvali, pokaže drugima svoj tattoo al najbitnije je da se njemu sviđa.

 

Ja sam skoro sigran da ću kod Slobe da radim, nešto na foru Robbie Williamsove tetovaže, okačio sam skoro bio sliku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bih se odlucila za tetovazu, to bi bilo tetoviranje kicme (ili rebara) u biomechanical stilu. Hm, druga opcija bi bila tetoviranje Gigerovog rada (ili improvizacije istog) na listu. U svakom slucaju, apsolutno ne podnosim tetovaze s organskim formama. Pogovoto mi se gade mjesta kao sto su nadlaktica i koza kod zdjelicne kosti.

Edited by ~Abigail~

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onako pitam, iz znatizelje. Hm' da znas, super ce ti stajati tetovaze. :mrgreen:

bas sam naisla na urnebes od dizajna tet' - Les Paul gitara, prosto ubija.

mada imam par i svojih radova, koje planiram da istetoviram, otom potom.

Edited by Gothic-Rock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan drug je prije ne znam ni ja koliko dana istetovirao sebi na ruci

s cirilicnim velikim slovima - ''SRBIN'' - jbt. samo cu slatko da se nasmijem, omgh.

Naime tetovirao ga neki njemac i pita ga ladno oce li svastiku i cetri es, lol!

 

Pozdravi BRATA SRBINA!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onako pitam, iz znatizelje. Hm' da znas, super ce ti stajati tetovaze. :mrgreen:

bas sam naisla na urnebes od dizajna tet' - Les Paul gitara, prosto ubija.

mada imam par i svojih radova, koje planiram da istetoviram, otom potom.

Okači svoje radove da vidimo :D

 

 

Misliš da će mi super stajati? Pa moraju :D mada za sada u planu imam samo tu jedno, mada imam i još jednu užasno jednostavnu u planu, pored skočnog zgloba, pisano K.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...