Jump to content

Tattoo


blondie

Recommended Posts

interesantno je, ali sam ipak mislio na pravi ljiljanov cvet...

trebao bi biti blago polukruzan posto ce se nalaziti sa leve strane...

 

Zig u obliku ljiljana je u doba musketara :) oznacavao preljubnicu ili izdajnika... Opet, vazna je jedino simbolika koju ima za tebe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

http://www.nitromax.nl/TATTOO.HTM

 

Ovo bi otprilike bile tetovaze kakve se meni svidjaju (da su na boljem tijelu, naravno :) ). Problem je 'samo' naci kompetentnog i dovoljno kreativnog i preciznog tattoo majstora, pogotovo zato sto sam licno perfekcionista sto se toga tice. Biomechanoids su krupan zalogaj.

 

no pain, no gain

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.nitromax.nl/TATTOO.HTM

 

Ovo bi otprilike bile tetovaze kakve se meni svidjaju (da su na boljem tijelu, naravno :) ). Problem je 'samo' naci kompetentnog i dovoljno kreativnog i preciznog tattoo majstora, pogotovo zato sto sam licno perfekcionista sto se toga tice. Biomechanoids su krupan zalogaj.

 

no pain, no gain

 

Imas dobar ukus,ali kapiram da bi ti se i ove svidele.Samo kako doci do ovog majstora!?

:red:

http://www.darkimages.com/tattoos.asp?AID=3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta kazete na ovaj motiv? :)

 

IPB Image

 

Sexy zar ne? :mhihi:

 

Muski to vole.... zemske koje ovo stave imaju mnogo vece sanse da navataju XX njih... :)

 

 

Meni se ova ne svidja nikako. Poprilicno univerzalna i prejednostavna, uz to ne volim nikakve heart-shaped tetovaze...

 

@Goxy: Ima odlicnih radova, mada me takodje dosta njih ne privlaci znacajno. Demonske face nisu ono sto bih tetovirala na svoju kozu. Jos uvijek mi se najvise svidja ideja tetoviranja kicme u biomechanical stilu. Problem najveci i jeste naci dobrog tatoo majstora, sto cisto sumnjam da ima u okolini.

 

Sto se tice boja...ne volim presareno, ali odredjeni detalji u boji su uvijek well accepted. I onako usput...nikada ne bih radila biotetovazu. My body-my temple.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

@Goxy: Ima odlicnih radova, mada me takodje dosta njih ne privlaci znacajno. Demonske face nisu ono sto bih tetovirala na svoju kozu. Jos uvijek mi se najvise svidja ideja tetoviranja kicme u biomechanical stilu. Problem najveci i jeste naci dobrog tatoo majstora, sto cisto sumnjam da ima u okolini.

 

 

 

Hm,ja bas gotivim njegove radove a posebno te demonolike likove i verovatno cu u tome traziti inspiraciju pri odabiru motiva kada budem resio da uradim tetovazu.Paul Booth je ,upredjujuci ostale,ako ne i najbolji u tom domenu.

Biomehanika mi se takodje mnogo svidja,samo mislim da se mnogo forsira.Na primer tetovaza koju ima Peter Tagtgren na ruci mi je omiljena,ali sam je samo uzivo video na tri lika ovde kod nas.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...