Jump to content

Tattoo


blondie

Recommended Posts

  • 1 month later...

Hm, trebala bi mi neka pomoć...

Odlučio sam da uradim 2 tattoo-a, mada ne velika. Oba su na nozi, jedan je pisano slovo na gležnju, šta je već, pored skočnog zgloba a drugi sa strane na cevanici, tako nešto. E sad tu bih stavio nešto tipa kao što angelina jolie ima na leđima (pogledati sliku :) ) ili tako neki trip, sa nekom porukom samo još da se snađem kako to da izvedem... gde da nađem takve tetovaže itd, zna li neko?

 

http://www.vanishingtattoo.com/images/tattoo_8/anjoliecloseup1x2.jpg

 

Hvala ;)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mrzi me da precesljavam sad temu, ali ajde neka preporuka kod koga se tetovirati...

 

znam i sta hocu i gde hocu... ali mi malo cena deluje pretrano s obzirom da je u pitanju samo smajli....

 

bio danas kod onog brace u TC Sremska... lik mi trazi oko 70ak jevreja za tattoo

a posle odem u sindjel... tamo je 100-120€

 

ima tih tattoo majstora jos pun K, ali bih ipak vise voleo da idem kod nekog "preporucenog"....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se taman ponadao da je meni neko nešto odgovorio :) :)

 

Ja planiram kod Slobe da odem, taman sam blizu Žarkova :D

 

 

sto kod njega?

zato sto je blizu ili zato sto je jeftin ili zato sto je proveren???

 

hajde mi baci njegov tel....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam isla kod bobana u sremsku i prezadovoljna sam.. super je odradio posao, tri puta sam isla - naprdivala, nisam znala sta cu od sebe :)

ali od svih studija koje sam obisla, a to je bar 95% u beogradu, i s kojima sam pricala (detaljno, u svrhu intervjua, reportaze i ankete), i pored cinjenice da sam ja tri puta isla kod Bobana (i opet bi) - Sloba ti je najbolji. najveci je majstor od svih, i cak mi je gomila drugih majstora rekla da je on najbolji, s postovanjem.. neki su cak od njega i ucili zanat.

ne znam koliko ce ti naplatiti, sigurno nije skuplji od Sindjela.

na kraju, nemoj da se mislis za 10-20 eura, znam da svakome pare znace, ali to ti je nesto sto ostaje sto se kaze za cijeli zivot. treba ti nesto kvalitetno, da ti se boja ne ispira za godinu ili dvije i tako ta sranja.

sa srecom i bachi sliku da vidimo kako je ispalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

poznajem lika koji je do pre par godina radio tetovaze u vigvam studiu i on mi je isto rekao da je sloba najpouzdaniji u beogradu.dobro radi i vigvam,gledao sam neke radove u casopisu tattoo magazin.

 

ali zati su oni u tattoo house-u(valjda se tako zove) teski diletanti.najgori su ubedljivo.

Edited by Goxy

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam meni su zenske tetovaze definitivan turn-off. ko mornari jebote. trip: obavljas radnju sa ribom i ona te pita: JESI LI POJEO DOVOLJNO SPANACA DANAS, MAJKU TI JEBEM?!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ja hocu na ledjima da istetoviram orla rasirenih krila iznad cije se glave nalazi motiv sunca...

duzina bi bila nekih 30-ak santima.

ili samo sunce na vratu sa strane ili u gornjem delu ledja,kod vrata.

jel zna neko koliko bi me kostalo to zadovoljstvo kod tog slobe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam vala bio kod slobe i sedeo 5 sati i gledao tetovaže...

 

Za to vreme je nekom liku, zvezdašu radio neku Ultra Boys tetovažu i bruka je odradio. Stvarno čovek radi perverzija!

 

A za cenu moraš da vidiš sa njim....

 

 

 

Ja ću da uradim 3 kineska znaka i da stavim nešto u pozadini, tipa neki tribal ili nešto, videću da li sloba ima neku ideju još za to...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Ja sam nasao cool sliku za tat. Glava vuka razjapljenih čeljusti sa crvenim očima. Nešto kao logo četnika samo bez beretke i uradjena je skroz crno. :twisted: Uradiću je desnom ramenu. Da mogu da se kurčim zasučenih rukava :DSamo jos da nadjem novce i dobrog majstora i to je to. :D

Edited by Wolf89

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...