Jump to content

Tattoo


blondie

Recommended Posts

ja sam sad zbunjen... kapiram da je Anika zensko a da si ti rekao "prepirao" i verovatno mislio na mene... ali zaista, pazljivije citaj sta JA pishem i bice ti jasno da ja ne osudjujem tetoviranje nego mislim da je tvoja izjava "zelim nesto vise od zivota, dakle tetoviracu se" glupa na vishe nivoa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam sad zbunjen... kapiram da je Anika zensko a da si ti rekao "prepirao" i verovatno mislio na mene... ali zaista, pazljivije citaj sta JA pishem i bice ti jasno da ja ne osudjujem tetoviranje nego mislim da je tvoja izjava "zelim nesto vise od zivota, dakle tetoviracu se" glupa na vishe nivoa.

 

моја грешка! Сећаш се рекламе за кокаколу? "Шта још нисам пробао?" Измеђуосталог маторац се и тетовира! Небитно је ја сам само хтео да кажем да неко воли да украси своје тело на неки начин и то не да би то показао другима него себе ради! Да ослика или испише нешто њему битно што жели да га прати цео живот! Рецимо ја никада нисам размишљао о тетовитању док нисам угледао дотичну слику и једноставно је нешто у мени рекло "ово ћу да тетовирам"! Тада сам мислио да је то све што ћу тетовирати али сам поново угледао претерану слику и рекао себи "ово иде на друго раме", и тако даље и тако даље! То ти је једноставно или желиш то или не желиш нема неке нарочите мудрости!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih bash ishao toliko daleko da to nazivam umetnoscu ali slazem se da ima jako dobrih i kreativnih. Ja na primer ako bih se ikada tetovirao sigurno to ne bi bilo nesto sto je meni intimno i sto je meni vazno i sto samo za mene ima neko duboko znacenje itd.... nego nesto sto je lepo i sto dobro izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta fali pozerisanju? :P Mislim, kosu peres i peglas odecu da bi izgledao bolje, neki se tetoviraju ne samo da bi navukli neku ne znam kakvu duboku mudrost na kozhu nego da ulepsaju telo.

Meni bi npr glavna osobina toga sto tetoviram morala da bude da mi istice ono sto je lepo na meni tj da prati oblik tela a onda da znaci nesto kul (mada gomila naizgled bezazlenih motiva navlachi baaad mojo kad se istetovira pa zato oklevam, a i jer nemam inspiraciju).

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta fali pozerisanju? :P Mislim, kosu peres i peglas odecu da bi izgledao bolje, neki se tetoviraju ne samo da bi navukli neku ne znam kakvu duboku mudrost na kozhu nego da ulepsaju telo.

Meni bi npr glavna osobina toga sto tetoviram morala da bude da mi istice ono sto je lepo na meni tj da prati oblik tela a onda da znaci nesto kul (mada gomila naizgled bezazlenih motiva navlachi baaad mojo kad se istetovira pa zato oklevam, a i jer nemam inspiraciju).

 

значи немаш ништа што ти значи пуно у животу?

Edited by Краљ Хаоса

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve veze ima sto je pozerisanje? Lepo je rekla devojka... biras garderobu, stavjlas nakit, peres kosu itd.... sve se svodi na to kako ces izgledati. Imam dosta stvari sto mi puno znace u zivotu, ali ni jedun ne bih istetovirao na sebi.

 

Znaci nemam ni te metalske tripove (dakle nisam metalac) da sam poseban zbog necega, da ako imam tetovazu time iskazujem i markiram stvari koje mi znace u zivotu itd... jedina komponenta koju priznajem je ona estetska kod tetoviranja.

 

btw, "srpskom" se pishe sa pocetnim malim slovom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve veze ima sto je pozerisanje? Lepo je rekla devojka... biras garderobu, stavjlas nakit, peres kosu itd.... sve se svodi na to kako ces izgledati. Imam dosta stvari sto mi puno znace u zivotu, ali ni jedun ne bih istetovirao na sebi.

 

Znaci nemam ni te metalske tripove (dakle nisam metalac) da sam poseban zbog necega, da ako imam tetovazu time iskazujem i markiram stvari koje mi znace u zivotu itd... jedina komponenta koju priznajem je ona estetska kod tetoviranja.

 

btw, "srpskom" se pishe sa pocetnim malim slovom.

 

фазон је у томе што не исказујеш сем ако не желиш да "позеришеш" и "шеташ" тетоважу! А ако идеш улицом го онда се своди на то како ћеш изгледати!

 

и оф топик речи са наставцима "ски", "шки" и "чки" се пишу малим словима! То је исто да кажеш да се име државе (Србија) пише малим словом!

Edited by Краљ Хаоса

Share this post


Link to post
Share on other sites

извини али то се на Српском зове позерисање!

 

ja sam mislio na ovo "srpskom" ... znaci rech koja se zavrsava na "ski"... ti si je napisao s velikim pocetnim slovom..

 

Sto se tice tetovaze, rekao sam estetska komponenta i pod time sam mislio, kako telo izgleda kad ima tetovazu... sad.. da li ce da me gleda neko na plazi, kod kuce riba u krevetu ili cu da ga drkam sam na svoje izvajano telo upotpunjeno tetovazom.. sasvim je nebitno.

 

A ako vec ocu da nacrtam nesto sto je meni eto posebno i drago i specijalno... sto bih ga crtao po telu? sto ne na listu papira i onda da ga uramim? sve je to subjektivno

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam mislio na ovo "srpskom" ... znaci rech koja se zavrsava na "ski"... ti si je napisao s velikim pocetnim slovom..

 

Sto se tice tetovaze, rekao sam estetska komponenta i pod time sam mislio, kako telo izgleda kad ima tetovazu... sad.. da li ce da me gleda neko na plazi, kod kuce riba u krevetu ili cu da ga drkam sam na svoje izvajano telo upotpunjeno tetovazom.. sasvim je nebitno.

 

A ako vec ocu da nacrtam nesto sto je meni eto posebno i drago i specijalno... sto bih ga crtao po telu? sto ne na listu papira i onda da ga uramim? sve je to subjektivno

 

изгледа да ти и генерални дефинитивно нисте били у школи када су се учили падежи, јер реч Српском се дефинитивно не завршава на "ски" Где си ти био не знам, а он је био у неком Борчи и тај Борча у њему, сам је рекао!

 

У главном слажемо се у твојој последњој реченици!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...