Jump to content

Tattoo


blondie

Recommended Posts

Odlicna je,.... Great Death sam i ja hteo da istetoviram, samo malo drugaciji,... jedan od omiljenih citata:

 

That is not dead which can eternal lie.

And with strange aeons even death may die.

Abdul Alhazred’s Necronomicon

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna je,.... Great Death sam i ja hteo da istetoviram, samo malo drugaciji,... jedan od omiljenih citata:

 

That is not dead which can eternal lie.

And with strange aeons even death may die.

Abdul Alhazred’s Necronomicon

 

Hehe... To planiram i ja, ali ne zelim samo tekst tako... videcu da nesto smislim....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planiram već par mjeseci da konačno odem i istetoviram 180pxneuteredkokopellisze8.png, ali nisam još načisto gdje, mada mi se najviše sviđa dio na otprilike 10cm ispod vrata, da ne bude baš očigledno da imam jako dobar tattoo :) Ovo je inače indijanski (falusni) simbol plodnosti i sreće. Bolji nisam mogla naći :da:

 

A taj dan kad odem ima da uradim i tunel. Ne znam samo kako ću se pojaviti u kancelariji narednog dana :)

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

chemu to , tetovaze su gadne i unishtavaju kozu , nositi jednu slichichu na sebi mi je totalno unkul , falusni simbol npr. ti sad decenijama cesh reklamirati falusa kako frula :) ok prijatelji te mogu zvati falusova umesto shto to stavljash na sebe , mnogo je kulje .

 

mislim da ko nema iznutra neku slichicu njemu svojtvenu taj stavlja spolja nekad i neshto shto oanko izgleda oke .

 

trendeteri na yumejetalu ocekujem da cu vas vidjati po modnim revijama prateci shta je shik za zimsku sezonu ove godine :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj Lovecraftov Cthulhu tattoo...

 

3_by_Darktattoo_studio.jpg

Jbt....bas dobro izgleda !! Gde si radio i koja je cena ?

 

Ja poodavno skupljam pare za tatoo (otprilike te velicne...eddie s' live after death)...onaj Slobo mi rece nekih 400-500 evra kod njega :confused: !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

chemu to , tetovaze su gadne i unishtavaju kozu , nositi jednu slichichu na sebi mi je totalno unkul , falusni simbol npr. ti sad decenijama cesh reklamirati falusa kako frula :) ok prijatelji te mogu zvati falusova umesto shto to stavljash na sebe , mnogo je kulje .

 

mislim da ko nema iznutra neku slichicu njemu svojtvenu taj stavlja spolja nekad i neshto shto oanko izgleda oke .

 

trendeteri na yumejetalu ocekujem da cu vas vidjati po modnim revijama prateci shta je shik za zimsku sezonu ove godine :)

Kod tebe je jedino avatar UNKUL :da: Šta fali falusu da frula? Ako ti protiv svog imaš nešto, ne skrnavi ovog mog. Biću ponosni vlasnik Kokopelli-ja sada i kao bakuta. Baš ću biti KUL. :)

 

A što se tiče sličica, meni ne fali nijedna.

 

A onda će se isfurati kad joj tamo neki novi dečko Radoš zvan Džoni prifura sa riječima: "Je li, mala, ti ga baš voliš da duvaš?"

 

Marjanoviću, ne budi lud, ne skrnavi crnogorske ljepote.

 

:) O bože...

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt....bas dobro izgleda !! Gde si radio i koja je cena ?

 

Ja poodavno skupljam pare za tatoo (otprilike te velicne...eddie s' live after death)...onaj Slobo mi rece nekih 400-500 evra kod njega :confused: !!

 

Dark Tattoo u Nisu... 500 eura je uzasno mnogo... odrace te ako das tolike pare... 250 max !

 

@ Milenko Tepic : Hvala ! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Kokopeli

Nismo se razumele, tj ja nisam shvatila sta znaci 10cm ispod vrata, mislish na granici izmedju dekoltea i vrata (napred) ili ledja i vrata ("pozadi") ili sa boka na prelazu ramena i vrata... ? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod tebe je jedino avatar UNKUL :da: Šta fali falusu da frula? Ako ti protiv svog imaš nešto, ne skrnavi ovog mog. Biću ponosni vlasnik Kokopelli-ja sada i kao bakuta. Baš ću biti KUL. :)

 

A što se tiče sličica, meni ne fali nijedna.

 

 

 

:) O bože...

 

avatar i tastarura jer mi guta slova .

 

tvoj jeste skrnav "falusova" totalno unkul bolje stavi koju privremenu i budi pokretna galerija no tog falusa muchenika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dark Tattoo u Nisu... 500 eura je uzasno mnogo... odrace te ako das tolike pare... 250 max !

 

 

da, ali ja bi prije dala Slobi, i hiljadu evra. to je tetovaza, ide na kozu a ne slika koju kacis na zid, pa ako ispadne ruzno, ili nesto iskrivljeno a ti vratis/zamjenis/skines sa zida kad ti gosti dodju na kafu.

ima dobrih majstora, ali sumnjam da je iko preshiso slobu po kvalitetu i nepogresivosti (bar kod nas), i to sto je skup - ima razloga.

 

sto kazu, ako ne znas sta valja, znas sta je skupo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja sam se sad vratio iz berlina, i prepravio sam tet tamo. Radio sam prvo kod Maje, i razocarao sam se, jer me nije dobro uopste istetovirala. I onda sam se malo raspitao, i kad su mi rekli da za ovo moje za ponovo prelazenje da mi uzme 200 jura, rekao sam NE. Jebo te neci da zaradjuju na meni. U Srbiji svi imaju trip da treba da se obogate sa poslom koji rade. Ne moze to. Cini mi se da je i Sloba takav. Ne moze on da ti uzima kesa sto je jedini dobar ovde. To je malo bez veze. U svakom slucaju, predjem ga ponovo u nemackoj i jos malo dodetaljisem, sve za 80 eura, znaci 160 eura jeftinije. Pri tome kvalitet boja i rada, i celokupna usluga da ne spominjem. Sada sam zadovoljan, nekako mi je drago sto sam tamo radio, razmisljam da ako se desi da putujem u Berlin jos nekad, uradim tamo jos neki tet

Share this post


Link to post
Share on other sites

nego... aj onako usput da pitam ovde ako neko mozda zna...

 

Koliko odprilike bi koshtala tetovaza preko cele ruke, znaci, tatoo sleeve, od zgloba shake pa negde do ramena, znaci .... do "kraja bicepsa", da ne ide na rame... i da bude 100% popunjena bojom?

 

Zvacu ovih dana da pitam lizzarda, posto je on radio tet mojoj devojci koji je ispao super...... da ne pominjem da je ona prvo otisla u wigwam gde joj je onaj lik rekao da ne ume da uradi to sto je ona zamislila i poslao je kod Srdjana u lizzard tatoo.

 

aj, ako neko zna..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shto se tiche tetovazha,ja vam najtoplije preporuchujem Ivana iz studija "La Madre Muerta" u Novom Sadu,dechko radi GENIJALNO. Nisam sigurna za cene,ali mislim da su standardne. I neshto shto svakako pomazhe njegovom radu je chinjenica da je akademski slikar, i trenutno magistrira vajarstvo. Dakle ko zheli kvalitetnu tetovazhu,zna gde tje :zuba:

Share this post


Link to post
Share on other sites

zaboravljas na jedan bitan element dobre tetovaze koji nema apsolutno nikakve veze s time da li je on slikar ili ne a to je kvalitet boje koju koristi. again, niko kod nas nema dovoljno lepe boje. Sloba je na granici al tu nisam sigurna jel on prosto ne crta tako upecatljivo ili je boja slaba. tetovaza ne treba da lici na crtez na telu, treba da vristi sa tebe, kvalitetom pre svega, ma koliko suptilna bila.

 

@markomrki: vracas mi veru u tetovaze, zanimljivo da sam i ja mislila ako cu ikad da se tetoviram u Berlinu cu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam zasto vecina pati od jebenih ostrih kontura. sranje slika: http://www.bmeink.com/A60927/high/bmepb360839.jpg

kul slika: http://www.bmeink.com/A60927/high/bmepb360837.jpg

ocigledno ume da pravi relativno uverljivu trodimenzionalnost, znaci da je musterija trazila bas onakav crtez...

sve u svemu uopste nije los, u poredjenju s ostatkom srbije.

 

huge bitch :)http://www.bmeink.com/A40622/high/starduringthree.jpg (ne bih se smejala toliko da nije zvezdica u pitanju :D )

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

izguglao sam ovog la madre muerta lika... neke njegove radove, i pravo da vam kazem, nisam impresioniran uopste

 

 

 

http://www.bmeink.com/ivan001.html - to je sigurno ovaj..?

 

 

ima tu i tamo dobrih stvari, ali vecina - osrednje. doduse treba mu i bolji aparat za slikanje, ima problema s blicom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U berlinu imaju ogromnu tattoo scenu, ali ogromnu, i mnogi rade do jaja, i koriste prvoklasne japanske boje uglavnom, a kod nas je sve trecerazredno, umetnik, boje, umece i tako dalje. Zanimljivo je to da sam osim super teta dobio i majcu i vaucer ya popust neki ludacki za sledeci tet kao ako nekad budem u berlinu. U svakom slucaju ako da bog pa oper odem u berlin, tetoviram se garant ponovo i ne samo ja nego i moja devojka i njena sestra. Ovde ne znam, Srbija bato ako te ne zna, oce da zaradi na tebi, oce da ti fusari sa bojom, i tako dalje i tako dalje. Zacarani krug, a Srbija zamlja cuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...