Jump to content

Tattoo


blondie

Recommended Posts

@Satan: za takvu tetovazu ti ne treba neko specijalan... tako da biras najjeftinijeg :) niko te nece zaraziti od navedenih (naravno nece ni mnogi drugi): wigwam, sloba, maja, damir, sindjel... kupi tattoo&piercing magazin, nije skup.

http://www.myspace.com/wigwamtattoo

http://www.damirtattoo.com

http://www.sindjel.com

http://www.majatattoo.com

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam nub za tetovaze i zelim da se istetoviram... Sad posto apsolutno nista ne znam o tome,da li mi mozete reci koliko para,gde je najbolje (i najbezbednije jer ne bih voleo ikoga da polivam benzinom i pazim zbog dobijanja neke bolestine) itd...

 

Stavio bih ovo na rame

 

istockphoto_601565-iron-cross.jpg

 

(bez ovog logoa unutra naravno)

 

 

E ne moze to ja stavljam u dnu stomaka sa desne strane...Tako da ne dozvoljavam ti da me kopiras!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ne moze to ja stavljam u dnu stomaka sa desne strane...Tako da ne dozvoljavam ti da me kopiras!

 

Najjache da ce samo on da te kopira. Ono kao msm niko se pre tebe nije setio da stavlja taj isti tatoo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budi dobra nacistkinja i vrati se u kuhinju i rađaj decu u pauzama kuvanja.

 

 

Kao prvo moram da ti kazem da uposte nisi dzentlmen vec neznalica i teska sirovina...Kao drugo ja nisam nacistkinja vec nacional-socijalistkinja (ti naravno ne znas u cemu je razlika ali dobro) kao trece ako je to nacin da privuces paznju zaista je jadan i bedan, mogao si mi to reci i svaki put kada si svracao na moju stranicu posto to cesto cinis ali ocigledno nemas muda i cetvrto posto smo ustanovili da o nacional-socijalizmu nemas pojma tako da tvoji komentari o polozaju zene u NSu su nista drugo do ZOG propaganda...

 

Najjache da ce samo on da te kopira. Ono kao msm niko se pre tebe nije setio da stavlja taj isti tatoo.

 

 

Ono kao msm to je interna sala izmedju mene i Satana tako da ubuduce gledaj da se izdrkas bez razloga na nekog drugog...

Edited by BraniSlava-Nazi sponzorusa

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao trece ako je to nacin da privuces paznju zaista je jadan i bedan, mogao si mi to reci i svaki put kada si svracao na moju stranicu posto to cesto cinis ali ocigledno nemas muda i cetvrto posto smo ustanovili da o nacional-socijalizmu nemas pojma tako da tvoji komentari o polozaju zene u NSu su nista drugo do ZOG propaganda...

 

Не навраћа он на панк тему, већ ја. Јебига, форум има два Вудуа...а ниједног гуруа. :zuba:

Брано, немој да мећеш ону значку, кајаћеш се једног дана кад кожа почне да се брчка!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao drugo ja nisam nacistkinja vec nacional-socijalistkinja

Sve sto mi znamo je tvoj nickname, kojim sama sugerises da ljudi misle da si nazi. Ako ocekujes da neko ide okolo i cita teme koje ga ne zanimaju samo da bi znao da se ti shalish u nickname-u i da si u stvari isto sranje drugo pakovanje onda si se preracunala :D

 

Tema je tattoo, bas ste kvarni sto spamujete :zuba:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1)Не навраћа он на панк тему, већ ја. Јебига, форум има два Вудуа...а ниједног гуруа. :zuba:

2)Брано, немој да мећеш ону значку, кајаћеш се једног дана кад кожа почне да се брчка!

 

 

1) Ja sam pomenula moju stranicu a ne temu...

2) Znam ali dok se meni koza zbrcka medicina i nauka ce toliko uznapredovati... :)

 

Sve sto mi znamo je tvoj nickname, kojim sama sugerises da ljudi misle da si nazi. Ako ocekujes da neko ide okolo i cita teme koje ga ne zanimaju samo da bi znao da se ti shalish u nickname-u i da si u stvari isto sranje drugo pakovanje onda si se preracunala :D

 

Tema je tattoo, bas ste kvarni sto spamujete :zuba:

 

 

Apsolutno se slazem ali ako neko vec hoce da napada i pljuje po necemu bolje bi mu bilo da o tome puno zna inace ce samo praviti budalu od sebe bez razloga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serbian Iron Cross

 

his is an extremely rare piece. This is a Royal Serb order awarded to a limited number of Serb soldiers for extreme bravery during the Serbia - Bulgarian war of 1885-1886. The propaganda rumours say that all crosses were manufactured from the steel taken out of the captured Bulgarian cannons. Extremely rare piece and a true collector item.

 

1035361897_500_400_0083df5d_ser1886bgwarironcross2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.isobelvarley.com/

 

 

Ок, свакако је мало ћакнута бакута, али овако интензивне боје њених тетоважа ме фасцинирају...

 

Има и неколико феноменалних дизајна! Нажалост, не разазнују се у том мноштву, али, ако вас не мрзи, прегледајте галерију.

 

 

Offtopic коме НЕ МОГУ ДА ОДОЛИМ: :)

 

Budi dobra nacistkinja i vrati se u kuhinju i rađaj decu u pauzama kuvanja.

 

:rockdevil:

 

Генијално! Али, апсолутно ГЕНИЈАЛНО!

 

Осећам из фонта да ово није написано са симпатијама према НСу, али ја стварно у овоме видим дефиницију жена у тој идеологији! А по много чему јесам НС, тако да... стварно мислим ово што написах. :)

Edited by Emelin

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Jel' moze neko kojim slucajem da mi preporuci nekog dobrog tattoo umetnika iz Beca...thnx unapred...putujem u Bec uskoro pa rekoh da donesem neki lep "suvenir"... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Wigwam se preselio, sad je u Marsala Birjuzova 6, prizemlje, ako se ne varam ;)

 

Moram otici u radnu posetu na jesen obavezno da radim "nastavak" :D

 

my-tattoo-web.jpg

 

 

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Реално, супер је. :da:

 

А мислим да ће још боље изгледати са кад се "ублажи" белим. Само напред.

 

Узгред, свиђа ми се и место за тетоважу. Једно од мојих омиљених места за исцртавање на женском телу...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tema je za ljubitelje tattoo-a, a o ukusima sta ko voli da mu je na ledjima ili guzici na ovoj temi ne treba raspravljati... Taj ko je to odabrao to ce i da nosi na sebi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...