Jump to content

Tattoo


blondie

Recommended Posts

@Feyd: lepo je biti bandoglavi buntovnik kada imaš izbora - tj kada imaš drugi posao. Ako nemaš od čega leba da ješ a traže ti da skineš mindjušu da bi radio dobar posao onda ćeš najverovatnije mindjušu i skinuti.

 

Ne pričam iz ličnog iskustva, hvala bogu, ali zar to nije logično?

 

Ili da radiš neki daleko gori posao (na primer sa završenim fakultetom da radiš u butiku u delta sitiju) jer nećeš da skineš mindjušu.

To je stvarno čudno ponašanje. ;)

 

Ne kažem da si ti u tom fazonu, zapravo, ne znam u kom si fazonu :haha:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

a) ocigledno da jos nisam dobila ponudu zbog koje bih odlucila da izdvadim mindjuse. ako je dobijem, sto nije verovatno obzirom na situaciju u bransi u kojoj radim, moj stav ce biti revidiran, moguce i promenjen, sto bi mihael sumaher rekao "postoji odredjena kolicina novca zbog koje cu imati perut".

B) ocigledno da jos uvek dovoljno dobro radim posao koji radim, pa mindjuse ili to kako izgledam nije postalo tema za raspravu u firmi ili uslov mog o(p)stanka.

c) moje ocekivanje jeste da me firma vrednuje po kvalitetu onoga sto radim i po efektima koje moje angazovanje donosi firmi. cinjenica je da ja sa sve gvozdjurijom delujem sasvim uredno i poslovno, tako da cak ni klijentela ne pada cesto u nesvest kad me vidi.

d) ako dodje do toga da su mindjuse/tetovaze uslov mog prezivljavanja, jos uvek mogu da vrsim fotosintezu. :haha: :haha:

 

no, nadam se da smo to apsolvirali.

 

daklem, tetovaze.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

a) ocigledno da jos nisam dobila ponudu zbog koje bih odlucila da izdvadim mindjuse. ako je dobijem, sto nije verovatno obzirom na situaciju u bransi u kojoj radim, moj stav ce biti revidiran, moguce i promenjen, sto bi mihael sumaher rekao "postoji odredjena kolicina novca zbog koje cu imati perut".

B) ocigledno da jos uvek dovoljno dobro radim posao koji radim, pa mindjuse ili to kako izgledam nije postalo tema za raspravu u firmi ili uslov mog o(p)stanka.

c) moje ocekivanje jeste da me firma vrednuje po kvalitetu onoga sto radim i po efektima koje moje angazovanje donosi firmi. cinjenica je da ja sa sve gvozdjurijom delujem sasvim uredno i poslovno, tako da cak ni klijentela ne pada cesto u nesvest kad me vidi.

d) ako dodje do toga da su mindjuse/tetovaze uslov mog prezivljavanja, jos uvek mogu da vrsim fotosintezu. :haha: :haha:

 

no, nadam se da smo to apsolvirali.

 

daklem, tetovaze.

 

Okej okej, to je upravo ono što sam rekla. S obzirom da imaš posao tj izbor nemaš potrebu da vršiš kompromise.

 

Usput, i mislim da je potpuno druga priča za nas koji radimo sa ljudima koji se furaju da su ozbiljni.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Usput, i mislim da je potpuno druga priča za nas koji radimo sa ljudima koji se furaju da su ozbiljni.

Upravo taj deo.

No, tetovaze... Goranche Wigwam i ja smo dosli do finalne skice i sad cekam da zavrshi crtez pa da sredimo to jos malo i... I nadam se da cemo zapoceti ove godine sa tim, zavisi iskljucivo od toga koliko on bude zauzet :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A šta radiš?

 

Ja kako gledam one LA i Majami inkove samo razmišljam o tetovažama :haha:

Radim gavrana na ledjima, tako da se stilski uklapa u moju vec postojecu tetovazu sunca. Iako mi to nije bila inicijalna ideja, izgledace kao predstava Indijanske legende o postanku sveta - gavran koji je ukrao sunce :haha:

Kacim sliku cim pocnemo sa radom.. Nadam se sto pre :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

čini mi se da ću x-mas bonus potrošiti na re-inking postojeće i na opravljanje novih tetovaža. kako sam lenčuga da motam kroz celu temu, ko zna za nekog provereno dobrog tattoo majstora u bg-u... kontakt bi mi trebao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A šta radiš?

Ja kako gledam one LA i Majami inkove samo razmišljam o tetovažama :haha:

 

Ja sam baš gledao zadnjih par nedelja dosta tih emisija.

 

I šta znam... nekako mi to preterano... iako svi ti tattu majstori odlično rade.

Ok je imati tetovažu (po mom mišljenju), ali do te mere stilizovanu da ne skreće pogled na nju odmah, nego da se tek posle uoči.

Da tetovaža prati formu tela, a ne da odskače (kao što je u 99% slučaj) i da vidiš prvo tetovažu koja strči, a tek posle obris tela.

 

U tim emisijama su mi sve tetovaže (pa i tetovaže na tattu majstorima) preterane, previše prostora zauzimaju, previše mastiljave.

Da prostiš, iz daljine da vidiš te ljude, delovali bi kao da su upali u neka radioaktivna govna. :haha:

Ili se obmotali nekim posterima.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navodno se uklone do kraja, ali zavisno od toga kakav ti je koza i kakav je majstor mogu neki delovi jaaako dugo da blede. Meni se to ne svidja, jer posle par meseci kad pocne da bledi izgledash ko prljav. :mrtav:

A isto se rade kao i "prave", samo su plicji ubodi.

Ne znam ni ko to radi ovde u BG.

Znam da je moj veterinar odlucio sam da "privremeno" tetovira svoju cerku po principu "nece tamo neki da mi zvrlja dete, ja sam ga pravio, ja cu da ga zvrljam" :haha: :haha: koliko znam do sad joj se skinulo :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...