Jump to content

Metal Slug


Thrash Till Death

Recommended Posts

  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sigurno cemo raditi lesson in violence od exodusa, (empty) tankard i poison od tankarda, outbreak of evil i agent orange od sodoma i bice tu verovatno varvarska horda od hellera i jos nesto. bice jedna pesma iznenadjenja.

cisto kao obavestenje bend cine:

cora-solo gitara

kosta-ritam gitara

golub-bubanj

franky-bassssssss

marfi(ja)-vokal

iz bg smo.

dodjite da pijemo pivo i bengujemo uz dobar thrash!

CHEERZ! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je, zovemo se po igrici Metal slug. I verujte da rokamo bolje nego Marco, Eri, Tarma i Fio (junaci iz igre) zajedno. icon_rockdevil.gifbiggrin.gif Svi ljubitelji speed-thrasha mogu nas videti u “Blue Moon” cafeu 21. tekuceg. Vise informacija uskoro.

ZIVI BILI

I PIVO PILI!

Cheerz!

pivopije.gif

Znači 'ladno sam mislio da je tema o igri! icon_smile.gif

 

kako sam se ja drogirao sa tom igrom negde u 7. ili 8. razredu, časovi su mi počinjali u 7:30 a ja dolazio sat ranije da bih imao vremena da se ljudski naigram u fliperani preko puta! icon_smile.gif

 

Jel će bude na svirci postavljen neki automat da može da se igra Metal Slug? laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije to taj frenki.

pa ono kao jes' da nije iz bg i da meni treba manje do indonezije nego frenkiju do kalisa, al' aj'.

svi smo mi fanovi metal slug igre i svi smo mi imali smanjenu iz vladanja zbog davanja para na zetone za ovo blazenstvo.

nema flipera. valjda.

pa postojimo samo 2 meseca. naravno da nemamo nista svoje, ali smo uvezbali do jaja ove obrade, pa rekosmo sto da ne.

uvek smo voleli da pijemo sa novim ljudima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Franky nije iz BGa on je iz Sremchice!!!

 

Druga Drzhava! icon_smile.gif

 

pivopije.gif

 

Videcu da svrnem!!!

Da se nosis ti Dorke u persun, kad si igrao basket samnom i Ivanom, bila ti lepa Sremcica, a sad je prozivas po netu, eee... biggrin.gif

 

E, sto se nas tice, mi sviramo de oces i kad oces, samo da ima da se pije! Aj obavezno da svi dodjete, pa da pravimo njesra zajedno! biggrin.gif

 

BTW, nece biti automata sa Metal Slugom na ovoj svirci, ali na sledecoj cemo deliti cd-ove na kojima ce biti amulatori sa svim delovima Metal Sluga laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...