Jump to content

Metal Slug


Thrash Till Death

Recommended Posts

Reče Miloš icon_smile.gif

 

Golub je na bubnjevima... nisi dovoljno dobar, a momcima žao da ti razbijaju koncepte. I da, pozer si.

 

icon_smile.gif

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH.............

 

E BAS IMAS SMISLA ZA TUMOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Samo jos da najavima da ce biti na kraju nastupa specijalna pesma posvecena nasoj dragoj ''drugarici'', ''trasherki'' Milici...Pesma je Grindocore balada upascu sa gitarom na kraju i sa vokalom. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

Milice uzivaces. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

 

A da naslov pesme je ''Pozerko sto si tolka kucka''!

icon_smile.gificon_smile.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifmhihi.gifevotigana.gifviolent.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

... a meni je moja mama rekla da Golub svira bubnjeve tri puta bolje od Mede, i pozdravila je Gocu.

 

I dolazi na svirku da nosi transparent: "Ćoro udaj se za Kaću"

 

laugh.gif

Od cega da pocnem u ovom postu. icon_smile.gificon_smile.gif

 

Ma golub ce biti dobar samo da nastavi da vezba daleko je on jos od bubnjara...

Sta kenjate kad ni mene ni njega niste cule???

 

 

 

 

Coro ovo je neka gadna prozivka!

 

icon_smile.gificon_smile.giflaugh.gif

 

Ja to ne bi trpeo!!!!!

 

Salim se bicete vas dve jednog dana jako srecne zajedno. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo jos da najavima da ce biti na kraju nastupa specijalna pesma posvecena nasoj dragoj ''drugarici'', ''trasherki'' Milici...Pesma je Grindocore balada upascu sa gitarom na kraju i sa vokalom. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

Milice uzivaces. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

 

A da naslov pesme je ''Pozerko sto si tolka kucka''!

icon_smile.gificon_smile.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifmhihi.gifevotigana.gifviolent.gifmusik19.gif

Verovao ti ili ne, meni su članovi ovog benda jako dragi i volim ih; takođe, verujem da sam im u nekoj meri draga. Nisam sigurna zašto ti nalaziš za shodno da i u njihovo i u tvoje ime govoriš loše o meni.

 

Verovatno nisi ukapirao, ali ti si zaista jedina osoba koja me ne gotivi. I pogodi koliko mi je stalo icon_razz.gif

 

I nećeš ti nigde "upadati" sa pesmom, jer mi se po postovima članova benda čini da si "ispao" iz kombinacije.

 

E da, i po 100-ti put ću ti reći zašto sam kučka, čisto da odgovorim na pitanje koje te muči toliko da si napisao pesmu:

 

KUČKA SAM ZATO ŠTO MI SE MOŽE. RADIM ŠTA HOĆU, PRIČAM ŠTA HOĆU, ŠETAM KOGA HOĆU. UVEK DOBIJEM ONO ŠTO ŽELIM I NARAVNO ISPALJUJEM KOGA HOĆU. Uostalom, ti to znaš dovoljno dobro evotigana.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

svadjajte se negde drugde. ovde jedino moze da se svadja oko piva. i tu je kraj!

 

MB je govno!

 

FRENKI JE GUNDELJ!

 

Bill & Ted su keva! icon_rockdevil.gif

 

golub i ja smo napisali tekst dok smo gledali film! morali smo negde da trazimo inspiraciju jer nam je izvetrilo pivo koje je obicno jedina inspiracija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дефинитивно би требало ваше личне проблеме да решавате или у 4 ока или преко нечћег другог. Шта год воде буде написано биће исто тако и обрисано, па не видим чему труд. Само мени правите посла!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to care, pobrisi lepo sve te baljezgarije. I da stavimo tacku: Nas bubnjar je GOLUB! Meda je svirao na par probi, bilo je ql, ali Golub ostaje i tacka. Inace bend ne stoji iza Medinog najavljenog Grindcorea na kraju svirke, najverovatnije ga nece ni biti, jel ne zelimo da vredjamo nikoga.

 

E da, Breaking News, sviracemo i Zombie Attack i Space Beer icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj skini leba ti. previse su im haoticni rifovi. moras da budes apsolutni sluhista za to.

Ma jok pickin dim je skinuti bilo sta od bilo koga samo je pitanje vremena sad kad dam poslednji ispit reci te mi sve za sta nemate tabove skinucu vam sve i objasniti za cuku vremena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nista od megadjeda jer ima nekih komplikacija u bendu. probacemo neki drugi put mada ne veerujem posto necemo jos vise od dva do tri meseca biti tribute. imamo neke nase pesme koje moraju da se doteruju muzicki za sta je zaduzen cora, ali se nadam da ce mu i kosta pomagati kad zavrsi skolu. golub i ja smo zaduzeni za tekstove dokle god imamo pivo, cigare i dobar film(bill & ted). cora je ucestvovao u nekim. frenki nikako da nam donese njegove. planiramo obrade outbrake of evil->outbrake of alchohol ili peace sells->beer sells, mada je po malo zajebano.

 

aj uzivajte i sta god zeleli da pitajte pitajte, objasnicemo vam. osim zasto je frenki gundelj. to samo ja znam.

 

cheerz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema nikakvih komplikacija, sem ako ne racunas da ja govorim cori vec cirka 2 meseca da skine Rattlehead a on nista icon_smile.gif

 

E donecu sad na probu sve textove koje imam(jedno 5 A4 papira) pa iskombinijte sta vam se svidja...

 

It's time to drink,

Beer stands behind the doors,

Whiskey sends it warriors,

Demons break out of bottles

 

Mumbling cries,

Liver die,

Mumbling cry,

Outbreak of ALCOHOL!!!

laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

It's time to drink,

Beer stands behind the doors,

Whiskey sends it warriors,

Demons break out of bottles

 

Mumbling cries,

Liver die,

Mumbling cry,

Outbreak of ALCOHOL!!!

laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Ima malo jezičkih grešaka...

 

demons break out of the bottles

liver dies

 

i stilska fora što ALCOHOL nema isti broj slogova kao EVIL, pa će se pevati drugačije.

 

 

...sada se štreber povlači i vraća svojoj hrpi knjiga... ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema nikakvih komplikacija, sem ako ne racunas da ja govorim cori vec cirka 2 meseca da skine Rattlehead a on nista

 

majmune utuvi sebi u mozak ako ga imas da NE MOZE TA PESMA! prvo provali ritam, pa odslusaj bubanj. tebi je opusteno ti si basista, ali ne moze ostatak benda. nista od megadetha ne samo sad nego i inace. kraj diskusije.

milice draga, koga zabole za jebene slogove? laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace, da ima komplikacija. ako nisi upucen, jebiga. sa kostom su neke sitnice npr, ne moze da svira gitaru do probe u subotu a ima jos po koja stvar.

 

citiram frenkija: AJ DA RADIMO CACHOPHONY!

aha! za nekih 78,5 godina da probamo ako budemo zivi i aktivno cora i kosta vezbali gitare. gundelju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, jebo the rattlehead, raspravili smo juce u busu, ali i dalje stojim pri tome da bi smo mogli da ga uradimo, nije taj bubanj bas toliko zajaban.

 

Inace kada sam rekao da radimo Cacophony, bio sam SARKASTICAN, sto je za tebe druga planeta, sa obzirom da si retardirani mravojed bukvalista evotigana.gif

 

Ima malo jezičkih grešaka...

 

demons break out of the bottles

liver dies

 

Znam jebiga, zurio sam nesto pa sam kucao na brzinu icon_rolleyes.gif

 

A, BEER SELLS?!?!

 

What d'ya mean, i'm a godless drunkard?

What's so wrong about that?

What d'ya mean, i'm screwing up my life?

It's mine to screw up!

What d'ya mean, i can't get to work on time?

Do you know how much i drinked last night?

What d'ya mean, i can't drink that beer?

What d'ya think, i'm drunk?

 

ref

If there's a new beer, i'll be the first line,

Drink till end of my times

 

What d'ya mean, i threw up on your pants?

I throw up everywhere i want!

What d'ya mean i'm a good for nothing?

And for what good are you?

What d'ya mean, i could be a nice guy?

Who needs nice guys today?

Tell me something, it's we, the drunkards right?

 

ref

 

Can you put a price on beer???

 

Ostatak prepostavljate laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...