Jump to content

Metal Slug


Thrash Till Death

Recommended Posts

  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovako da krenem:

 

I posle probijanja policijskog kordona,bekstva iz zatvora i jos kojekakvih neprilika varvarska horda se sakuplia da vidi domace thrash manijake.

 

Dobro toliko o pozitivnosti u ovom postu.Prvo svirka je kasnija ako se nevaram 2 sata.Znaci 2 sata blejanja jer nigde nema da se sedne ko covek.Onda udjemo na zadnju pesmu prvog pank benda koji svira nesto bzvz i to je bila najbolja pesma koju smo culi to vece.Onda na binu dolazi koliko sam cuo sistematski raspad.Ovaj da tako kazem "bend" je bio toliko ocajan da ja nemam reci.Ja vama ne mogu opisati recima koliko se ovaj bend raspao.Onda posle te sramote dolazi Metal Slug.Jea pijani thrasheri,pozerizam na nivou i krece "svirka".Jea jea jea ne znaju da odsviraju outbreak of evil,a kad je krenuo tankard mi smo izasli iz kluba demonstrativno.

Ja stvarno nisam upucen nesto preterano u rad jednog prosecnog benda ali posle 4-5 meseci vezbanja sa ortakom i ritam masinom GARANTUJEM da bi bolje odsvirali nego ova dva benda.Ovo nije bilo smesno vec zalosno.Momci nemam nista protiv vas ali za 7 dana se ne moze navezbati repertoar.Pa niste vi all star bend.A i glupe su vam fore sa alkoholom,kladim se da se napijete svi od jednog piva.

 

Znaci da rezimiramo,raspad organizacija,UZAS ULTRA UBER losa svirka.Samo je pozerizam bio na nivou.Ae poz.

 

I da varvarska horda se vise nikad provereno nece pojavljivati na svirkama ne afirmisanih bendova.Dosta je bilo.Kraj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Извините људи, али овога пута морам да станем у одбрану Стане из Батајнице. Ма колико вам се то не свиђало, човек је изнео своје мишљење, које јесте изразито негативно, али и скроз аргументовано и апсолутно нема потребе да вређате човека.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga ljudi ja sam vam pricao da cete zvucati raspad i da to ljudi jos nisu spremni da prihvate...

Treba vam duzi staz vise i iskustva i vezbe...

Kad sam poceo da sviram bila je totalno ista prica ko savama sad i tek smo posle godinu dana poceli jebacki da zvucimo tako da vas bole kurac probali ste videli ste a sad natrag u studi na vezbanje...

 

I jos jedna stvar morate da naucite da stimujete svoje insrumente,da kacite pojacala i da ih podesavate i da se podesavate medjusobno BEZ moje pomoci jer necu ja biti tu svaku probu i svirku da vam budem ''tonac''.Ali dobro kao sto rekoh u nekom proslom potu ja sam tu da vam pomognem oko svega sto vas muci. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i znajuci domacu thrash scenu (khm, khm) odakle vam ideja da znate za neke stvari pola godine, ni toliko i da krenete da svirate??

 

Ne znam, zao mi je zbog vas, ali vam zelim srecu bar za godinu-dve godine da nasvirate kako treba i da oduvate kako valja...

 

Pozz!

 

p.s. i one fore sa pivom...zajebite s tim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za SATAN-iz Batajnice

ako te bas zanima, niko nije bio pijan. koga bre ti nazivas pozerom? znamo da odsviramo outbrake of evil i svaku drugu sa repertoara. ko ne veruje neka se prijavi da dodje na nase probe gde se bar cujemo. svirka je zvucala krs, ali ne zbog toga sto nemamo pojma nego sto se ne cujemo i isli smo na instikt. s obziro gde smo svirali i na cemu ono je bilo do jaja.

cekaj malo, kakva varvarska horda? nazivate se po pesmi hellera i mislite da ste opasni zlikovci. pateticno.

inace, mozemo da popijemo sigurno vise nego ti, ko god da si.

 

A i znajuci domacu thrash scenu (khm, khm) odakle vam ideja da znate za neke stvari pola godine, ni toliko i da krenete da svirate??

 

Ne znam, zao mi je zbog vas, ali vam zelim srecu bar za godinu-dve godine da nasvirate kako treba i da oduvate kako valja...

 

Pozz!

 

p.s. i one fore sa pivom...zajebite s tim...

 

za koje mi to stvari znamo pola godine? KOJE FORE SA PIVOM? jebalo vas pivo! pa sta ako volimo pivo?

 

cek, nije valjda ova svirka stvarno bila skrnavljenje thrash-a?

ondak je mozda i bolje sto nisam bila... puno srece i gledamo se u nekom boljem izdanju

 

nije bila sa nase strane, ali sa strane kerova koji su zahtevali dane sviramo jeste.

 

Fala Medvedu!

 

sviracemo mi jednom na nekom mestu koje je namenjeno za svirke posto ovo definitivno nije, to je video svako ko je dosao. a za vas ljubomorne ljude me boli dupe. nemojte vise ni da dolazite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neću da vam serem, naravno, super su ideje. Ali su MAD Goya sve to već obradili, pa pazite.

 

Samo napred... ima li još neka obrada  233.gif  ?

Ozbiljno? Nisam znao, njih ne slusam toliko...

 

E pa ovako bilo je njesra, tako da ce mo postedeti publiku daljeg mucenja bubnih opni barem do pocetka avgusta laugh.gif

 

za vas ljubomorne ljude me boli dupe.

Iskreno, ako je neko ljubomoran na nas, taj je za psihijatriju, svega mi biggrin.gif

 

i one fore sa pivom...zajebite s tim...

Da stvarno, koje bre fore sa pivom???

 

gledamo se u nekom boljem izdanju

 

Pa od ovog moz' samo bolje...

 

Jebiga ljudi ja sam vam pricao da cete zvucati raspad i da to ljudi jos nisu spremni da prihvate...

Pa da, ali je problem bio sto sam se ja jedini slozio sa tobom icon_rolleyes.gif

 

kladim se da se napijete svi od jednog piva.

Sta da ti kazem, izgubio si opkladu... evotigana.gif

 

Nego da sumiram, jes da je bilo zesce sranje, jes da smo smorili, jes da nas je murija isterala, ali iskreno, mislim da smo tesko mogli i da zvucimo bolje, ne zbog neuvezbanosti benda, vec zbog cinjenice da niko u bendu nije cuo sta ostatak benda svira. Ozbiljno, ja sam se celu svirku navodio po bubnju koji sam jedva cuo jer su gitare bile:"ZGZGSAAGRAH", i vokalu koji sam cuo ok...

 

Ma dzaba da kenjamo i da se nerviramo, bilo je sranje, bice bolje, jebiga, zivot je kurva, a onda umres, pivo je skupo, a kupovna rakija odvratna, ali takav je zivot... laugh.gif

Edited by Jabba the Hutt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ljubomora.......povrh svega iskopao lik ljubomoru icon_smile.gif

Svaka cast!

 

ono je sve bilo dobronamerno sa moje strane i nemojte panicite toliko. Opusteno, raspitajte se kod ostalih amaterskih nasih bendova (pod amaterski znaci - skoro pa anonimni, ili nisu nista izdali, odredjeni thrasheri Beograda su culi za njih, i eventualno su svirali po demou 202, pravili svoje klubske svirke po Beogradu i sire)...pitajte njih kakvi su i oni bili u pocetku i shvaticete, nadam se.

Pa sta ako ste bili raspad? niste jedini, niti ste prvi a hvala bogu ni poslednji kojima se tako nesto desilo.

Polako, vezba vezba vezba i dajte maximum od sebe! I onda - videcete rezultate!

Ionako ste rekli da zelite prakticno da se zezate i druzite - znaci nije nista ozbiljno..tako da chill out !!!

 

BRE! pivopije.gif

mhihi.gif

Edited by ZmYchE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ljubomora.......povrh svega iskopao lik ljubomoru
]

Ne znas ti njega... Interesantan je on... laugh.gif

 

Iskreno, bar smo bili bolji od onih likova koji su svirali pre nas. Prvi bend pre nas je bio ok, ali ovi posle... Moz' da pricate sta ocete, al od njih smo bili bolji!

Nego 'fala na lepim recima, jebiga mladi smo i snazni, valjda cemo da licimo na nesto na sledecoj svirci, mada ovaj ocaj u sredu i nije toliko nasa krivica, nasa krivica je sto smo uopste pristali da sviramo u Blue Moonu... OK kafic, mada su cene omrcene, ali je ocigledno da je vlasnik samo hteo da zgrne dodatnu lovu na svirkama iako onaj prostor za svirke ne vredi ni kurac

Edited by Jabba the Hutt

Share this post


Link to post
Share on other sites

e znate kako... vise volim da cujem i krsh od thrash benda nego neki tehnicki savrseno precizan power bend... a uostalom, thrash i treba da zvuci bar malo krsh, nikako ispeglano... e valjda sam vas sada utesila icon_smile.gif

pivopije.gif

Edited by Kali Yuga

Share this post


Link to post
Share on other sites

e znate kako... vise volim da cujem i krsh od thrash benda nego neki tehnicki savrseno precizan power bend... a uostalom, thrash i treba da zvuci bar malo krsh, nikako ispeglano... e valjda sam vas sada utesila icon_smile.gif

pivopije.gif

Ae sad nemoj da kenjas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala StarbreakeR i Warrior Of Ice. znaci nam svacija podrska!

inace, metal slug do daljnjeg nece svirati, najverovatnije nece biti svirki oko mesec, dva.

btw, pocecemo da vezbamo fuck the police od sodoma zbog ovakvih situacija koje su nam se desile.

 

cheerz! pivopije.gif

Ma svakako...nijedan bend nije nastao za jedno vece...treba vremena...prve svirke umeju cesto da budu propast...bice od vas mnogo boljeg garantujem...makar ne obradjujete Metallicu icon_smile.gif

@ Kali Yuga : Ti to nesto za Power violent.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kali Yuga je napisala normalan post. I u pravu je. To što ti moraš da se seljački izražavaš je tvoj lični problem.

 

Da je rekla neku tešku glupost, pa hajde, ali ovako icon_rolleyes.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Svašta - umalo da zaboravim - pa to je Miloš mhihi.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...