Jump to content

Metal Slug


Thrash Till Death

Recommended Posts

sta se vredjas kad je to cinjenica za power. i to je ok. neko voli garazni zvuk, neko voli da sve bude ispeglano, precizno...

@Zli Meda - ti se medo bas zao  icon_smile.gif

Ma to je trebala da bude zajebancija icon_smile.gif

Vidis ja volim oba icon_smile.gif

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

frenki manje-vise kenja, ali je rekao par dobrih stvari.

 

sad se stvarno izvinjavam ovako javno @@ i kompaniji sto nisam bio na svirci jer nisam dolazio na forum par dana, pa nisam znao sta se desava ovde.

 

znate kako, megadeth je thrash pa zvuce ispeglano, ali oni su prica za sebe.

 

makar ne obradjujete Metallicu nema frke. ostatak benda voli metlicu, ali ja ih ne podnosim. jedino kill 'em all, ali taj album je mustica radio ceo.

 

svirace metal slug opet na nekom boljem mestu pa cete cuti kako zvucimo u pravom svetlu!

 

cheerz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nema frke bre druze pivopije.gif

Vazi dogovr da radimo svirku jednom zajedno. Vi,Nadimach,mi...

Total Desaster veche icon_mrgreen.gifpivopije.gif

i les naravno...nemoj iki nas bratski bend da izostavis...ahhahahaah

 

 

nego opustenzija Thrash Till Death radimo jednu svirku u avgustu...posto ja sutra palim u pariz...ono ovo...i tako...ocekujte neku svirku u avgustu....aj zivi bili

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta se vredjas kad je to cinjenica za power

Pa i nije bas za svaki power bend tako, imam ja neke likove, Higlanders *nesto*, imaju vokal dostojan nekog irskog benda koji cepa po pubovima u kojima se ne vidi nista od dima i pevaju iskljucivo o alkoholu, a produkcija je icon_rolleyes.gif

 

Frenki manje-vise kenja, ali je rekao par dobrih stvari.

 

 

OMYGOSH, pa taj covek je rekao nesto(delimicno) pozitivno o meni icon_smile.gif cisto za zapisnik, a sta sam tacno kenjao???

 

Znate kako, megadeth je thrash pa zvuce ispeglano, ali oni su prica za sebe.

 

Da, da Aleksandre, Megadeth ima bas ispeglan zvuk, pogotovo na So far, so good... i Killing is my bussines... laugh.gif

Thrash bendovi uglavnom svi od reda imaju krsh produkciju na prvom albumu, mada meni je to licno do yaya. Ne mogu da zamislim kako bi zvucali recimo Show no mercy ili Bonded by blood da su imali neku fancy produkciju...

Edited by Jabba the Hutt

Share this post


Link to post
Share on other sites

vole mislio sam na radove od dolaska OLMAJTI FRIDMANa! to je vec bio peglan zvuk.

 

inace, mi smo slobodni od oko 15. avgusta jer nam se cora vraca oko 8. ami bez naseg vodeceg gitariste ne mozemo jer je on thrasher za ceo bend. da nije njega ne bi bilo thrasha... laugh.giflaugh.giflaugh.gif (privatna sala, ko razume, razumeo je)

Share this post


Link to post
Share on other sites

e to, nemojte samo pre druge polovine avgusta da pravite, gorim od zelje da cujem oba benda icon_rockdevil.gif

ja sam nesto mislio(verovali ili ne)da napravimo dve svirke sada u avgustu...jednu cim se vratimo sa odmoram a drugu posle 20...icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se slazem sa Franky-em, meni su thrash grupe sa ispeglanim zvukom SRANJE.

Jeste to sa Friedmanom bilo keva, ali krsh zvuk je jednostavno izmisljen za thrash icon_rockdevil.gif

То само ако волиш цепачину 300 на сат где се готово ништа ни не чује, па је свеједно каква је продукција. За врхунске домете треш метала и софистицираније албуме добра продукција је неопходност и предуслов.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kad zavrsimo sve to onda prdenje po facama
laugh.gif

 

Ma brate, gotivim ja recimo Rust In Peace, ali nekako su mi blizi srcu albumi sa losijom prdukcijom, jel oni ispoljavaju pravu snagu i sirovost benda, npr: Kill em all, Show no Mercy/Hauning the chapel, Game Over/The Plague, Endless Pain, In the sigh of evil...

 

Mada ima i albuma koje je losa produkcija sjebala, naprimer Obsessed by Cruelty, tu se bas ne zna ko gde bije icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajd javljamo vam posto imamo tu neke promene u bendu ai krenuli smo dosta sa autorskim sad da radimo pa kad zavrsimo sve to onda prdenje po facama pivopije.gif

jebem ti mater kad ides u crnu goru?????????????ja iz francuske dolazim najkasnije u utorak...tako da racunaj da kod mene dolazis u sredu da zavrsimo are51...jebem te u cmar...glupi...

 

 

ps sto se tice brzine mi moramo da nosimo kacigu kada sviramo suvise smo brzi...icon_smile.gif)hahaha prdim ali dobro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...