Jump to content

Metal Slug


Thrash Till Death

Recommended Posts

  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Znaci momci znam vas...Bio sam vam na ovoj svirci sa nadimacima i towerom...Imam prijateljski savet za vas...Manite se muzike nije to za vas...Nemojte da se ljutite ali za godinu dana procenat vaseg napretka je ravan NULI (ako nije u minusu)...

 

Izvinite sto sam pijan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam Tower, i, zaista mi je žao, ali ne volim Slayer, kao ni evropski thrash metal... :D

 

Mada, sad sam sav bleker... :lol: MAYHEM!!! (ozbiljno)

 

 

I, da, ne slažem se sa Satanom da ovaj bend nije napredovao...

 

Vidi se da je gitaristu Kovač učio da svira, isti su izdrkavači po vratu... :D Jedino, basista bi trebalo da smanji dist na basu, da pojača baseve, i uopšte da se pojača, kako bi bas ispunio svoju funkciju u bendu, tj. kako bi popunio prostor između gitare i bubnja... Inače, bejah na poslednjoj svirci, i slušah pažljivo, al' ne znam ni jednu pesmu koju momci sviraju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nače, bejah na poslednjoj svirci, i slušah pažljivo, al' ne znam ni jednu pesmu koju momci sviraju...

 

 

pa sta kenjas o necemu kad to ne slusas...ne kapiram te ljude jebes mi sve,ja ne serem satanu za grajnd,samo po nekad kazem da je glup kao kurac,i suv kao barut

al zato satan moze ovde da kenja i kenja kao divlji vepar iz b(l)ataje

okani se ti satane ogovaranja:),nego mi kupi pivo celava veprino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja na basu koristim neku zlu Death Metal distorziju(koju sam dobio za dz, a para za bolje nemam), tako da ce zvuk idalje da izaziva hemoroide u publici :) Salu na granu, kupujem ja neku finiju distorzijicu ovih dana, pa verujem da ce napredak u kvalitetu zvuka biti vazda odigledan.

 

Inace puno pozdrava za sve iz suncane Firence, evo mene ovde na eskurziji, nabavio sam tako sexy prisivace da mislim da ce moj thrash prsluk uskoro moci da ponese titulu najsexy prsluka takve vrste u BG :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

pa to je salce moje glemersko. kakav si na licnoj slici pljunut zenska muva.

 

e ljudi, mi imamo novog gitaristu. alen iz benda raw gore (navrog). svirace sa nama na sledecoj svirci. to bi trebalo da bude u zemunu za nekih mesec dana. ne znamo jos.

 

nije fino da govoris (satan) da se nismo popravili jer postoje i dokazi o tome. mislim, nismo megadeth i nikad necemo ni biti ali znamo sta sviramo i sve smo bolji u tome. ako nista drugo...

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...