Jump to content

Metal Slug


Thrash Till Death

Recommended Posts

  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa to je salce moje glemersko. kakav si na licnoj slici pljunut zenska muva.

 

e ljudi, mi imamo novog gitaristu. alen iz benda raw gore (navrog). svirace sa nama na sledecoj svirci. to bi trebalo da bude u zemunu za nekih mesec dana. ne znamo jos.

 

nije fino da govoris (satan) da se nismo popravili jer postoje i dokazi o tome. mislim, nismo megadeth i nikad necemo ni biti ali znamo sta sviramo i sve smo bolji u tome. ako nista drugo...

 

:pivopije:

 

 

jA bolje da budem glamer nego thsrasher koji ima crno ispod noktiju jer je brisao dupe rukom:):lol:...a slika mi je jebeno smekerska!!hahahahahaa

 

a to da ste se vi popravili to je diskutabilno,to jest morao bih da vas cujem

 

 

tako da ajde uzdravlje ,kupajte se barem nedeljom :pivopije:

Edited by Wild Child

Share this post


Link to post
Share on other sites

nače, bejah na poslednjoj svirci, i slušah pažljivo, al' ne znam ni jednu pesmu koju momci sviraju...

 

 

pa sta kenjas o necemu kad to ne slusas...ne kapiram te ljude jebes mi sve,ja ne serem satanu za grajnd,samo po nekad kazem da je glup kao kurac,i suv kao barut

al zato satan moze ovde da kenja i kenja kao divlji vepar iz b(l)ataje

okani se ti satane ogovaranja:),nego mi kupi pivo celava veprino

 

Ne moram da znam ni jednu pesmu da bih primetio ispadanje iz ritma, neuskladjenost ruku i nogu bubnjara, brljanje po vratovima i ostalo.

 

Imali smo dve svirke sa njima, i dosta su se popravili svirački od jedne do druge.

 

A, za novog gitaristu... Jel' Ćoro više ne svira? :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da je salce, pa ko josh na thrash forumu ima nick Wild Child?(jebo te WASP) I ja kad jebem babe, ja bar trazim pare, ti to radis iz uzitka :)))

 

Fala bogu da se popravismo, kad smo na ovoj zadnoj bili 3 puta treziniji nego onoj pre nje:)

 

Ne naravno, Cjora Gromovnik ostaje, on je nezamenjivo Speed/Thrash naoruzanje, Alen ce svirati ritam gitaru.

 

 

Edited by Jabba the Hutt

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...