Jump to content

Metal Slug


Thrash Till Death

Recommended Posts

  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mnogo bolje!

Udeo ritam gitare je uzeo velikog maha u poboljsanju, kako tehnicki tako i atmosferski... :)...

 

Mada Satane... da li je toliko bitno da budu navezbani???

Do kurca s tim, oni bas umeju da sprave nevidjenu atmosfera!

 

KO PIJE UMRECE, KO NE PIJE I PRE CE!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolac u celo ima vise nego zanimljivu ideju :) Emoe ja kolac!!! To je to :pivopije:

 

Eh sad muzicki,skc je to jbga,prsti,tresti sta da se radi ali u prvoj pesmi se bubnjar raspao maximalno.

Drugoj manje vise,ali se i danje primeti da ne moze (ne zna) da drzi ritam itd...Nekako ispada na pocetku odredjenih ritmova,sta znam.

 

Evo odmice treca pesma,gitare su cak stavise ok i bas jelte,i bubanj je uhvatio pocetni ritam,ali OPET ispadne...Promasi jedan takt i to mi nekako zvuci lose...

 

Prijateljski savet,ovo mi zvuci bolje nego onda u blu munu to je neminovno,ali jelte imam dve zamerke:

 

Bubnjar mora da poradi na prelazima malo ozbiljnije i marfi da slobodno zarezi,znam da je to njegov stil,ali vidim da ima kapaciteta za Merciless Death vokal ili cak stavise nesto jace.Definitivno ste se propravili i bolji ste (nemoj da se uobrazite :P).

 

Da Frenki pojacaj treble na basu :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahah vidite sta kaze strucnjak.....strashno,pa ti i ne slusas thrash metal ,pametuj za grind,svinjo raspala hahahah,nikad neces shvatiti da se ne izlazi na binu zbog toga dal znas da sviras savrseno ili bolje od ovih onih ili si los,bitno je da preneses nesto. ENERGIJU hahah,i pusi ga veprino!

svi bendovi se popravaljaju koji sviraju.....brze ovi koji su "opaki muzicari od malena,koji su isli u skole i na casove" , sporije koji su se sami naucili...i jel mislis da je mene briga dal je on ispao negde ili nije nigde? srecan sam sto uopste neko svira takvu muziku a pritom je i slusa kuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahah vidite sta kaze strucnjak.....strashno,pa ti i ne slusas thrash metal ,pametuj za grind,svinjo raspala hahahah,nikad neces shvatiti da se ne izlazi na binu zbog toga dal znas da sviras savrseno ili bolje od ovih onih ili si los,bitno je da preneses nesto. ENERGIJU hahah,i pusi ga veprino!

svi bendovi se popravaljaju koji sviraju.....brze ovi koji su "opaki muzicari od malena,koji su isli u skole i na casove" , sporije koji su se sami naucili...i jel mislis da je mene briga dal je on ispao negde ili nije nigde? srecan sam sto uopste neko svira takvu muziku a pritom je i slusa kuci.

 

Dule ne pusi kitu kad znam da nemas homoseksualnih sklonosti.Ja ne slusam thrash?E bolidu jedan vidi se da gajis svinje kod siva pederu.Znaci samo energija je bitna?Ne Tehnika?Dobro onda se po tome tvome Sodom,Slayer,Nuclear Assault,The Mist i sl bendovi svrstavaju u sta?U progresiv power?E pavijane idi guzi neku decu sa konjima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

neces shvatiti da se ne izlazi na binu zbog toga dal znas da sviras savrseno ili bolje od ovih onih ili si los,bitno je da preneses nesto. ENERGIJU

 

Ovako se vade samo oni koji nemaju pojma da sviraju. Umesto da se potrude da nesto nauce oni filozofiraju ''nije bitna tehnika'' i ostalo. Bend mora da bude tehnicki na mestu, pogotovo ako je u pitanju thrash metal. Svako moze izaci na binu i da se raspada. Evo poslusao sam stvari na my spaceu i primecujem da se momci tu i tamo dosta raspadaju, ali verujem da ce biti bolje, podrzavam ih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako, dal se mi raspadamo il' ne je prica za sebe, ali mozete da pitate bilo koju osobu koja je bila na nasoj svirci u subotu kako se provela. Svi su otisli kuci nasmejani, i to je sve sto je meni bitno, a dal' smo ispali za neki takt ili ne me bas zabole. Samo mi znamo na kakvoj opremi sviramo i sta smo sve zrtvovali samo da bi to pribavili. Cjora je stemovao zidove celo jebeno leto da bi skupio za novu gitraru jer mu se prethodna bukvalno RASPADALA.

 

Nas bubnjar svira 2 nedelje duze nego sto bend postoji(godinu i po dana), svoje bubnjeve nema, tako da mislim da svira sasvim zadovoljavajucje sa obzirom koliko ima uslova za vezbu. Ne kazem naravno da ne treba da se popravi.

 

Marfi je bio pijan ko guzica kad se popeo na binu(kao i ja), a na bini smo popili negde oko pola litra domace sljive(deknuli nam pivo, jbga), tako da mislim da nije bas imao svoj uobicajeni glas :)

Edited by Jabba the Hutt

Share this post


Link to post
Share on other sites

glup si satane

sviras da bi jebo.....smorile te svinje iz bataje.....beze od tebe kao djavo od krsta

 

Pa slazem se delom sa Duletom,mada bitna je i tehnika,ali ako nema te energije onda kita!Ali,ne moze bend vecno da ispada iz ritma,naravno da ce se vremenom popraviti i napredovati... :pivopije:

Satane drz se ti death-a i grinda.

pa ne kazem da ne treba tehnika da se ima,ali previse ste otisli sa tom tehnikom da ste zaboravili na druge stvari....cisto kurcenje ko moze bolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

glup si satane

sviras da bi jebo.....smorile te svinje iz bataje.....beze od tebe kao djavo od krsta

 

maaa decko zivi u blatajnici

 

gtfo.jpg

 

@Satan.... Sta tebe koji kurac uopste zanima kako oni sviraju??? jbt, ljudi rade ono sto vole! Sto sad tebi smetaju uopste? NE kontam te... Ljudi samo tako nastavljajte... 11111

 

Ne ne kontas u tome je tvoj problem.Mozda ne mozes da skontas,ogranicenje i sl.Ovo je INTERNET FORUM!Rekao sam ono sto sam mislio o snimku,a ako bas zelite forum gde cete se samo okupljati vi ljubitelji "trasha" napravite ga i to je to.Ko kaze da mi smetaju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Satana: Pa dobro, onda reci svoje misljenje i zavrsi a ne sad da se rasparavljas prethodnih 10 strana!.... Jbt, likovi rade to sto vole.... A u stvari sta ti uopste ima da komentarises thrash bendove??? Idi slusaj black metal i uzivaj u zivotU!

Share this post


Link to post
Share on other sites

gtfo.jpg

 

 

 

Ne ne kontas u tome je tvoj problem.Mozda ne mozes da skontas,ogranicenje i sl.Ovo je INTERNET FORUM!Rekao sam ono sto sam mislio o snimku,a ako bas zelite forum gde cete se samo okupljati vi ljubitelji "trasha" napravite ga i to je to.Ko kaze da mi smetaju?

pise se thrash,nevaspitana stoko celava :),a to da mnogo kenjas,sto jes jes

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...