Jump to content

Metal Slug


Thrash Till Death

Recommended Posts

satane, ili mnogo jedes kurac ili nemas zivot ako mozes da budes na svakoj svirci u celoj srbiji

 

da smo se raspali, jesmo, ali svako ko je bio tamo video je da nam je bubnjar usro za sve pare. mislim ispadnu mu palice, preskoci pola pesme...

ali opet, ni ljudi nisu bili fer. samo sto nismo iz novog sada oni su odlucili da izbleje iza i rade-nista!

aj da se pilo pa da kazes!

 

bilo je dobro zezanje, ali jesmo usrali

 

Nemam zivot pa sam na svakoj svirci i na netu po ceo dan iza tastature.U sobi imam 5 televizora,a na svaki mi je povezana po jedna konzola : NES,SNES,SEGA,SONY 1,X-BOX.Pride imam jos jedan tv,sa satelitskom antenom i imam 2 vrste interenta.I onda kad se smorim idem po svirkama zato sto definitivno nemam zivot.Btw teleportujem se najnovijim izumom koji je napravio moj kum zvani Tesla.

 

 

Ma jeste, prozreo si nas nikad jace. Stotine novosadskih i batajnickih lokalnih patriota udruzile su se i dale pare za ulaz samo da bi mogli da te gledamo belo jer si iz bg-a. Onda smo bacali koske jedni drugima svaki put kad ste ispali iz takta :)

 

Ne umes da sviras nego da se zezas? Onda organizuj zezanke a ne svirke.

 

Vaistinu :pivopije: i vikali smo "Vojvidina Republika,Mars u Beograd i najomiljeniju parolu separatista "JEBESH NEPITASH"... :no:

 

 

Jebiga ljudi, svirka je bila uzas, nema dalje price, nista se nije ni dalo ocekivati sobzirom da smo poceli sa sljemanjem u pola 12 pre podne, moz' da pitate ljude iz Toxic Tracea na sta smo licili vec kad smo dosli u NS(mislim na ono Cjorino muvanje baba po lobiju autobuske stanice :):):) ), a ti Misko ne kenjaj, ja bi isto tako odregovao da je dosao neki levi bend u SKC, nije bitno odakle, i krenuo da se indijanise ko mi.

Mi mozemo i umemo mnogo bolje, tvrdim i tvrdicu.

Uzdravlje svima i srecna nova 2008a! :pivopije:

 

Ista prica 2 godine.Ajde da vidimo i to poboljsanje do 2058me godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Realno, Satan je ovoga puta u pravu. :da:

Minimum neke usviranosti je neizbezan. Lepo je sve to ako se vi zajebavate, niko i ne trazi da se izdrkavate od sviranja, ali parola "bili smo odvaljeni k'o bulje od alkohola" nije bila izgovor 1985 pa nije ni sada, pogotovu sada, kada je nauciti pristojno svirati mnogo lakse. Iskreno, meni se cini da se samo zavaravate tom "parolom", i da zaista zelite da verujete da je to istina, sto je jos gore.

 

Cini mi se da bend postoji preko godinu dana, i zaista, ako do sada niste uvezbali da bar obrade zvuce ok, onda ili ste anti-talenti za sviranje, ili ste jednostavno prelenji (verovatno ovo drugo). Imajte na umu da je neko platio kartu da vas gleda, potrosio vreme da vas gleda, i da je ipak to sto radite iz svirke u svirku podcenjivanje publike. Sto kaze Satan, ako hocete da se zajebavate i drljate, imate milion studija za probe u dragome nam gradu, platite termin pa samo napred; ali ako radite svirke, niste samo tu vi, vec i publika, koja je platila za to (koliko god jeftino mozda bilo) ili ako je ulaz besplatan bar je odvojila vreme da vas pogleda i cuje. Niko ne voli da gleda raspad na bini, niti ce ikada.

 

Slazem se da je bitna energija, ali jebem mu mater, bar se neki minimum mora ispostovati. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Имам ја решење за проблем. Ако већ хоће да свирају, ја ћу да им будем менаџер и строго да забраним опијање пре свирке. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, Satan je ovoga puta u pravu. :da:

Minimum neke usviranosti je neizbezan. Lepo je sve to ako se vi zajebavate, niko i ne trazi da se izdrkavate od sviranja, ali parola "bili smo odvaljeni k'o bulje od alkohola" nije bila izgovor 1985 pa nije ni sada, pogotovu sada, kada je nauciti pristojno svirati mnogo lakse. Iskreno, meni se cini da se samo zavaravate tom "parolom", i da zaista zelite da verujete da je to istina, sto je jos gore.

 

Cini mi se da bend postoji preko godinu dana, i zaista, ako do sada niste uvezbali da bar obrade zvuce ok, onda ili ste anti-talenti za sviranje, ili ste jednostavno prelenji (verovatno ovo drugo). Imajte na umu da je neko platio kartu da vas gleda, potrosio vreme da vas gleda, i da je ipak to sto radite iz svirke u svirku podcenjivanje publike. Sto kaze Satan, ako hocete da se zajebavate i drljate, imate milion studija za probe u dragome nam gradu, platite termin pa samo napred; ali ako radite svirke, niste samo tu vi, vec i publika, koja je platila za to (koliko god jeftino mozda bilo) ili ako je ulaz besplatan bar je odvojila vreme da vas pogleda i cuje. Niko ne voli da gleda raspad na bini, niti ce ikada.

 

Slazem se da je bitna energija, ali jebem mu mater, bar se neki minimum mora ispostovati. ;)

 

Ah,bar jedan pametan post na temi! :bigblue:

 

Znaci,covek vam je sve lepo objasnio i nije vas prozivao pritom.

Dakle,momci,dosta je zajebancije,nemojte vise kaljati ime thrash metala,u svakom bendu iz 80-tih su svirali dobri muzicari,koji su imali "duha" i "umeli su da se zajebavaju" i "radili su ono sto vole" ali su u isto vreme imali VEEEEELIKA muda,bili su besni i hteli su svima da jebu kevu,sto je znacilo da moraju da izadju na stejdz i rasture kako sviraju,zapale publiku i da im nastup bude u svakom smislu na mestu,od prve do poslednje note. Stoga,momci ja vas potpuno podrzavam,slusate dobru muziku,dovatite instrumente u ruke,ukljucite metronome i svirajte do besvesti. A bubnjar nek vezba na jastucima,nema mu druge.

Edited by Words Of Steel

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ma jeste, prozreo si nas nikad jace. Stotine novosadskih i batajnickih lokalnih patriota udruzile su se i dale pare za ulaz samo da bi mogli da te gledamo belo jer si iz bg-a. Onda smo bacali koske jedni drugima svaki put kad ste ispali iz takta :)

Nijedan bend nije bio iz ns-a...

 

Ne umes da sviras nego da se zezas? Onda organizuj zezanke a ne svirke.

Bend pre vas nauci slicne pesme za 3-4 nedelje a vi ne mozete za godinu i po :)

Zajebite vi ovo sviranje momci, ocigledno je da se ne radi nista. Ja bih se nakon ovolke bruke zamonasio negde u zimbabveu il tako nekom kurcu

 

znaci, postoje pozitivi i negativni komentari, ali ti si ocigledno teski govnar.

znaci, cuo si nas jednom, i sad si ti neki metal slug muzicki kriticar.

peder!

 

cak ne znas ni sta smo svirali. strasno sine!

 

"zezanke"! jadan si brate!

 

Nemam zivot pa sam na svakoj svirci i na netu po ceo dan iza tastature.U sobi imam 5 televizora,a na svaki mi je povezana po jedna konzola : NES,SNES,SEGA,SONY 1,X-BOX.Pride imam jos jedan tv,sa satelitskom antenom i imam 2 vrste interenta.I onda kad se smorim idem po svirkama zato sto definitivno nemam zivot.Btw teleportujem se najnovijim izumom koji je napravio moj kum zvani Tesla.

 

 

 

 

 

Ista prica 2 godine.Ajde da vidimo i to poboljsanje do 2058me godine...

 

hahahahaha! dobar si!

 

a sad da je 2 godine, nije. da je ista prica, nije. da jedes kitu, jeste!

hahahahaha!

 

znate sta je cudno. kad smo imali one bomba svirke, samo je par ljudi reklo samo tako!

 

picu na bini jos vise, padacu na bubanj koliko hocu i valjacu se po bini! ali to nije ni vazno ako cora odsvira perfektno, takodje i alen, a frenki se jednostavno slabo cuje ali odsvira kako treba! ne znam u cemu je stvar!

 

na sledecoj svirci cu da povracam po ljudima u prvom redu. eto odmah da vam kazem, pa vi svratite! :pivopije:

 

bozen me sacuvaj!

Edited by Thrash Till Death

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci, postoje pozitivi i negativni komentari, ali ti si ocigledno teski govnar.

peder!

Jebiga a ti si pozer a to je nesto najgore u ovoj muzici, sviras samo da bi bio vidjen na bini i eventualno da bi jebao. Evo primer: Izadjes na binu i zapalis pljugu; pa s pljugom u ustima ces da pevas spid metal? :) Da li stvarno ne mozes lapo sata bez duvana, ili hoces da svi vide kako si kewl zato sto pusis? A onda jos kad napomenes 10 puta kako si pijan, ubo si ga kao iz picke :)

znaci, cuo si nas jednom, i sad si ti neki metal slug muzicki kriticar.

HAHAHA...Jesam!

cak ne znas ni sta smo svirali. strasno sine!

Mislis agent orange po drugi put? :)

a sad da je 2 godine, nije. da je ista prica, nije. da jedes kitu, jeste!

hahahahaha!

 

znate sta je cudno. kad smo imali one bomba svirke, samo je par ljudi reklo samo tako!

Nema tu nista cudno. Svakom po zasluzi

picu na bini jos vise, padacu na bubanj koliko hocu i valjacu se po bini! ali to nije ni vazno ako cora odsvira perfektno, takodje i alen, a frenki se jednostavno slabo cuje ali odsvira kako treba! ne znam u cemu je stvar!

Realno, ostali momci mogu da se poprave, jedan gitarista cak i nije toliko ispadao ali ti si katastrofalno los. Ukljuci sad onu pesmu "Kolac u celo" i saberi malo utiske o svom vokalu, skontaces koliko si iritantan. Ajde bezi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga a ti si pozer a to je nesto najgore u ovoj muzici, sviras samo da bi bio vidjen na bini i eventualno da bi jebao. Evo primer: Izadjes na binu i zapalis pljugu; pa s pljugom u ustima ces da pevas spid metal? :) Da li stvarno ne mozes lapo sata bez duvana, ili hoces da svi vide kako si kewl zato sto pusis? A onda jos kad napomenes 10 puta kako si pijan, ubo si ga kao iz picke :)

 

HAHAHA...Jesam!

 

Mislis agent orange po drugi put? :)

 

Nema tu nista cudno. Svakom po zasluzi

 

Realno, ostali momci mogu da se poprave, jedan gitarista cak i nije toliko ispadao ali ti si katastrofalno los. Ukljuci sad onu pesmu "Kolac u celo" i saberi malo utiske o svom vokalu, skontaces koliko si iritantan. Ajde bezi :)

 

POZER? koji je tvoj problem?

 

teska si pizdurina brate! ovo sto radis nema poente.

da si dao neki savet, nisi. da si rekao nesto pametno, nisi!

 

ali kakve veze ima speed metal i pljuga?

sta se tebi na kraju jebe kako sam ja otpevao? mislis da ja posvetim svaku pesmu nekom tamo ko se razume u svirke kao ja u gatanje(tebi) i sad se tu trudim nesto. izuzetno si povrsna licnost.

i onako ti se jebe za nas bend i onda ne shvatam sta se koj kurac bunis!

 

leci komplekse negde drugde!

 

inace imas nobelovu nagradu sto si provalio agent orange!

i nisam ni jednom rekao da sam pijan! ali nabicu svakog emovca na kolac i napicu se u to ime! ako ti to smeta nemoj da nam dolazis na svirke i svi smo srecni!

 

hehehehehe! "e pa ti si pozer"! brate-dupe ti posolim! hahahahahahaha!

Edited by Thrash Till Death

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali kakve veze ima speed metal i pljuga?

sta se tebi na kraju jebe kako sam ja otpevao?

Cek jel me zajebavas? Pa ja sam bio na svirci i morao sam da te slusam kako stenjes u mikrofon i simuliras opstipacione tegobe. Kao sto rekoh poslusaj malo bolje one vase pesme ako ti nije jasno (uzivo je bilo jos gore). Ono sto ti ljudi govore vec godinu i kusur dana je da prestanes da bacas te glupe zerpo spike i da pocnes da radis. Konstruktivnija kritika u tvom slucaju ne postoji. Kraj

mislis da ja posvetim svaku pesmu nekom tamo ko se razume u svirke kao ja u gatanje(tebi) i sad se tu trudim nesto. izuzetno si povrsna licnost.

Pa ono cenim da sam pogledao vise UG bendova iz raznih pizdi materina nego sto ti mozes da nabrojis. Ne vidim iz kog kurca izvalcis te zakljucke :confused:

Neces da se "trudis tu nesto"? hahaha karakteristika pozera

i onako ti se jebe za nas bend i onda ne shvatam sta se koj kurac bunis!

Komentarisao sam ono sto sam video. Al boli me kurac, idi sviraj, mozda se spontano raspadnes u nistavilo

inace imas nobelovu nagradu sto si provalio agent orange!

i nisam ni jednom rekao da sam pijan! ali nabicu svakog emovca na kolac i napicu se u to ime! ako ti to smeta nemoj da nam dolazis na svirke i svi smo srecni!

 

hehehehehe! "e pa ti si pozer"! brate-dupe ti posolim! hahahahahahaha!

Bla, bla, bla, kurac, picka... Zasto se duris ko dete neko :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci, postoje pozitivi i negativni komentari, ali ti si ocigledno teski govnar.

znaci, cuo si nas jednom, i sad si ti neki metal slug muzicki kriticar.

peder!

 

cak ne znas ni sta smo svirali. strasno sine!

 

"zezanke"! jadan si brate!

 

 

 

hahahahaha! dobar si!

 

a sad da je 2 godine, nije. da je ista prica, nije. da jedes kitu, jeste!

hahahahaha!

 

znate sta je cudno. kad smo imali one bomba svirke, samo je par ljudi reklo samo tako!

 

picu na bini jos vise, padacu na bubanj koliko hocu i valjacu se po bini! ali to nije ni vazno ako cora odsvira perfektno, takodje i alen, a frenki se jednostavno slabo cuje ali odsvira kako treba! ne znam u cemu je stvar!

 

na sledecoj svirci cu da povracam po ljudima u prvom redu. eto odmah da vam kazem, pa vi svratite! :pivopije:

 

bozen me sacuvaj!

 

 

sta se tebi na kraju jebe kako sam ja otpevao?

 

Samo cu reci ovo

 

fin199.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Овакве ретардиране бендове треба забранити. Сви би на БГД 202, сви би на демо такмичења, курац - палац, а свега неколико њих зна да свира. Овакве "свирке" могу да прођу у вашем подруму и нигде другде. МИЈЕТАЛ!

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...