Jump to content

Angelgoat


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

A koliko je uopste kaseta?

 

:smile:

 

 

Dobili smo 30 kopija od izdavača, i to je odmah otišlo. Cena je bila 4 evra, tj tada 300 i nešto dinara, bez PTTa.

Ako je neko zainteresovan za album, jedino preko izdavača ili od nekih njegovih distributera, da proba da nabavi.

Ja odavno nemam više ni jednu kopiju. Što se tiče albuma.

Ali imam reizdanje demoa takođe na kaseti. Ako je neko zainteresovan, neka se javi na [email protected] .

AMSG!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 11 months later...

Posle 3 godine pauze, i raznih sranja, bend nastavlja sa radom. Probe ponovo počinju od sledećeg meseca. U planu je barem jedno split izdanje, a vrlo moguće je i više. Split sa Temple of Baphomet je više nego izvestan. Nažalost drugi album je odložen, ponovo, za sledeću godinu.

Bend će takođe raditi u izmenjenoj postavi. Više ingormacija uskoro.

 

A.M.S.G.

C.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Angelgoat have that pleasure to announce that the horde will gather under the Devil's behest to celebrate the grand Samhain. 13 Devilworshiping horde are summoned at one place. Tape compilation called "Satan's Cure For christianity" will be out on Satanic Deathcult Productions on 31. October! AG will participate with the old song, and the new recording is in plan for November!

 

l.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

uh,danas sam prvi put slusao ovaj band na jebenom jutjubu..meni se ovo svidja,i ako nisam neki fan black metala,ali volim taj raw ili devilish black metal kako ga neki zovu..Dobar je to projekat i treba ga podrzati,slabija strana je produkcija mislim da su trebali malo vise gitare da izbace u prvi plan,ali dobro to je vec visa sila kod nas :) Cak mi je ovaj band i bolji od The Stone..

A bogami i originalni su hahaha citao samu jednom stranom fanzinu kako je Angelgoat u stvari projekat/ritual Satani i dokaz nekoj satanistickoj grupi kojoj oni pripadaju...zaista originalno nema sta..

Voleo bi da ih vidim i uzivo..nadam se da ce zasvirati uskoro..a neko izdanje cu sigurno kupiti...

Stvarno nemam zamerki,rifovi su odlicni,bubnjevi kucaju u mozak,mada moze to brze :) samo malo kada bi izbacili gitare u prvi plan jer su rifovi i aranzmani do jaja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 years later...

Posle duže pauze, bend se vraća na scenu.

Nekoliko snimaka je urađeno ove godine. Jedan je i izdat, u pitanju su demo snimci,

na kaseti, naravno. Sample track se može čuti na oficijalnom sajtu.

A novi album se može očekivati u toku sledeće godine...

Obaveštenja možete pratiti uglavnom preko sajta.

Slava Satani!

 

www.angelgoat.net

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

The 2nd full-length album is unleashed by Grom Records!

More info with the sample track is added on Angelgoat's official website

www.angelgoat.net

 

www.gromrecords.net

 

17458193_419873441687710_1581080937163478741_n.jpg?oh=0b3093046a4f07c2673d7aa0280c5e65&oe=596745BA

 

Official ANGELGOAT facebook page

https://www.facebook.com/angelgoat/

Edited by Unholy Carnager

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 7 months later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...