Jump to content

Recommended Posts

Ti, druze moj, zivis u velikoj zabludi.

Nisam ti ja rekla nista da bih te isprozivala, samo da bih ti otvorila oci. Ne spustam se ja na nivo prozivke, pogotovo ne preko neta. Ako hoes da se prozivas, moze, oci u oci. Opet cu da pobedim.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha Rogi, pa imaj malo poštovanja prema sebi, a tek onda prema nama i prestani da praviš budalu od sebe. A humor ti je na veoma naprednom nivou, tamo negde u rangu deteta od 6 godina. XD

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

I, naravno, patentirani fizičarski vic:

 

Koja je engleska jedinica za viskoznost?

 

Odgovor: dog :redface:

 

Vic je naravno maksimalno lejmerski, jer se viskoznost izražava u Paskal-sekundama. Vrlo je moguće da je to nešto najgluplje što sam rekao u životu, ali, zbog prekomernog izgovaranja gluposti, ne mogu da tvrdim da je tako :haha:

 

Da ne bi ispalo da spamujem, a siguran sam da je to već slučaj, hm.

 

f5952d39-0c63-437d-8da7-d2feee28c816.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nijednu glupost nisam rekao do sada, samo reagujem na vashu glupost.

jbg, do skoro si nas ubedjivao da cemo se svi prziti u paklu i da cemo se kupati u jezeru od sumpora... :haha: :haha:

 

lepo ja kazem, samo cekam momenat da postanes ateista, pa vodim ekipu sa ove teme na pice. :pivopije:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ja sam ti samo rekao da si ispao licemeran pokusavajuci da sakrijes i precutis drugi deo istine koji ti ne odgovara.

Не,него се теби не свиђа што се не слажем са тобом и твојим мишљењем. Ако ми не верујеш на реч када ти кажем своје виђење,.... οкеј.

Да се правдам немам разлога,па ти како ти воља.

religija i vera pocivaju na nezrelosti ljudi i njihovoj potrebi da ih neko kroz zivot vodi za ruku.

Из твоје перспективе да,из моје не. Ти религију посматраш споља и не можеш схватити шта је она делатно изнутра па је и логично да ти овако изгледа. Исус Христос је историјска личност и крајње је некоректно (благо речено) да га стављаш заједно са овим митским бићима.

 

problem je sto je ta verovatnoca toliko mala da je zanemarljiva, a privatiti boga pored toliko male verovatnoce je besmisleno.

Имаш ли ти доказ да је мала вероватноћа да Бог постоји ? Одакле ти идеја да је то толико мала вероватноћа,да немаш неко истраживање можда ? Проблем Хелен Келер је био проблем особе која нема контакт са спољним светом. Дакле не можемо рећи да је религија нешто наслеђено од предака или нешто наметнуто,већ да је могуће и да постоји у самом бићу човека независно од свега тога.

Edited by C.A_R.I.A.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дакле не можемо рећи да је религија нешто наслеђено од предака или нешто наметнуто,већ да је могуће и да постоји у самом бићу човека независно од свега тога.

 

Religija je sistem verovanja, a ne samo verovanje. Samim tim ne može biti urođena, već mora biti naučena. Helen Keler je imala u sebi pojam Boga, ali taj Bog nije bio ni Jahve, ni Isus, ni Alah. To je bilo samo tvorac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Из твоје перспективе да,из моје не. Ти религију посматраш споља и не можеш схватити шта је она делатно изнутра па је и логично да ти овако изгледа.

Drugim rečima, njegov ugao je objektivan, a tvoj subjektivan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Religija je sistem verovanja, a ne samo verovanje. Samim tim ne može biti urođena, već mora biti naučena. Helen Keler je imala u sebi pojam Boga, ali taj Bog nije bio ni Jahve, ni Isus, ni Alah. To je bilo samo tvorac.

Mислиш да је била деиста ? Интересантан поглед,али била је у додиру са хришћанством па не знам да ли је то тачно што пишеш.

 

Drugim rečima, njegov ugao je objektivan, a tvoj subjektivan.

Не,јер он тврди да познаје религију и оно шта она јесте,а познаје манифестације које тумачи на свој начин.

Религија је много више од теорија о овом или оном,то је начин живота који можеш да разумеш када кренеш да живиш на тај начин.

Edited by C.A_R.I.A.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...