Jump to content

You Avantguarde Fuck!


Out Of Time

Recommended Posts

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa jeste, ima toga, iz zajebancije icon_wink.gif

 

Ali naravno, nije samo to. Svaka cast na igri, ali jebes igru kad ne znaju dati go. Onoliko prilika, i svaki udarac direktno u golmana, vidi se da ne znaju. Zajebi takav fudbal. Tu se vidi kakva je reprezentacija, kad iz polu prilike das gol.

 

Hrvati nisu igrali toliko dobro, koliko je Brazil igrao lose.

drz se ti bureka i ns black metala i nema da brinesh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Pa sigurno da mi je žao jer oni su dali go a mi nismo dali go. Znači, hvalio nam je jedan go, pošto su oni dali go, tipčno holandski kroz sredinu, a pošto mi nismo dali go, oni su pobedili a mi izgubili."

Ovo je za udžbenike logike. Ko je ovo izvalio? Selektor?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Адријано ништа није крив, није добио ниједну лопту, а да је имао прилику он би поцепао мрежу као и Кака са двадесетак метара, јер је то једини начин да Бразилци некоме дају први гол...

 

Узгред, 'рвати испадају од Јапана и кенгурских 'рвата . Шунсуке Накамура icon_rockdevil.gif

Верујем да ако бисмо данас играли против њих да бисмо их глатко добили.

 

 

Еквадор разбија!

Share this post


Link to post
Share on other sites

mogli su bar da nadju modele iz pomenutih zemalja. jako je glupo videti nordijku koja se slika da predstavi neku africku zemlju.

 

 

fuck! operacija nije uspela. opet mislim vise na picke nego na fudbal.

 

kladionicari, help! tiket za vikend je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E kakav je onaj Joe Cole kralj... Jebo sliku svoju...

Jel' snimio neko folirantski Larsonov tattoo ispod desne sise?

 

Ja sam primetio... Ima neka tri kineska slova...

 

Sto se Ekvadora tice, vidi se da nemaju kapacitet za neki ozbiljniji rezultat (lako je pobediti Brazil kuci na 2500m nadmorske visine), dok su Nemci izuzetno ozbiljni i sasvim je izvesno da ce nekome da pomrse konce... Navijam za Engleze iako trenutno ne igraju bog zna sta, ali sam siguran da tempiraju formu za, recimo, cetvrtfinale...

Cenim da ce Argentinci da se namuce sa Holandijom...

A onaj Van Persi je stvarno opasan igrac, ima sigurno najbolju levandzu na mondijalu... I frizuru icon_rockdevil.gif

Edited by einherjar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, sad sam se probudio i dosao ovde na forum da vam saopstim sta sam sanjao. Naime, nasa reprezentacija u fantasticnoj utakmici pobedjuje renomiranu Obalu Bjelokosti sa dva nula - strelci Savo Milosevic i momak sa No.1 frizurom (povlacim ono za Van Persija), niko drugi do Gavrancic. Oba gola su bila sa nekih dvadesetak metara, by the way...

Sta da radim?

Da odem do kladionice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest حسين

Omen ist omen.

 

Ja cenim da će sada cela nacija iz čisto emocionalnih razloga da stavlja pare na Obalu Slonovače, pa bih ti savetovao da uložiš na nas iz zajebancije. Mislim da će naši sada dati sve od sebe da operu ruke od prošlog poraza, a i čuo sam da im je FSJ obećao kaznu u vidu sasecanja premije namenjene učestvovanju na svetskom prvenstvu. To, ako ništa drugo, može biti odličan motiv da daju sve od sebe i ispadnu sa stilom.

 

 

 

 

Mislim da ćemo dobiti Obalu Slonovače sa golom razlike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja mislim da cemo dobiti danas s golom razlike

ili ce biti X

kapiram da ce mi biti muchno gledati tekmu... bolje da prenose holandeze i argentince...

 

kapiram da bi bio greh prema fudbalu da francuska ne prodje dalje

 

sto, pa ni na proslom sp nisu prosli grupu.... ko ih jebe

 

ipak, tipujem na prolazak francuza i svajcaraca... iako bih voleo da francuzi ispadnu...

 

navijam za svedjane protiv nemaca

 

bice zanimljiv par i portugal-holandija...

 

generalno navijam za italiju

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se francuza tice, da ne ispadne da dzabe odgajaju crnce za fudbal, a dobro ih odgajaju. kao nemci poljake. proslo prvenstvo je bilo suvise trash za moj ukus. na ovom tipujem na nemce, uz njih jos italijani i englezi imaju sanse. latinosi ispadaju vec negde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...