Jump to content

You Avantguarde Fuck!


Out Of Time

Recommended Posts

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zato je brazil japancima 4 puta pokazao who's the football god. Btw, srce mi je sišlo u pete kad su japanci dali go, i onda dolazi Ronaldo i spašava stvar, ajooooooj svaki sledeći go je bio weeeeeeee.

 

E ljudi, imamo najgore komentatore na svetu. Gledala sam ovu utakmicu, brazilski prenos, koje carine od komentatora imaju. Jooooooj, učinili su ionako atraktivnu utakmicu zanimljivijom. (dobro, treba razumeti portugalski hehe, taman mi sutra ispit iz tog sranja)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato je brazil japancima 4 puta pokazao who's the football god. Btw, srce mi je sišlo u pete kad su japanci dali go, i onda dolazi Ronaldo i spašava stvar, ajooooooj svaki sledeći go je bio weeeeeeee.

 

E ljudi, imamo najgore komentatore na svetu. Gledala sam ovu utakmicu, brazilski prenos, koje carine od komentatora imaju. Jooooooj, učinili su ionako atraktivnu utakmicu zanimljivijom. (dobro, treba razumeti portugalski hehe, taman mi sutra ispit iz tog sranja)

Је л' Зико бог?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma da, italijani su cigani zato sto im je sudija prestrogo iskljuchio materazzija...

 

ali onaj jakinta me toliko nervira da je to stashno...

pa taj chovek nema veze sa zivotom

ne mogu da verujem da je zvao njega a nije kasana, makaronea, di vaja, lukarelija, vijerija, montelu ...

 

a ovi australijanci neka idu da igraju jebeni ragbi bre, nisu oni jos za fudbal

 

 

i mislim da bi kamoranezi bio bolje resenje od perote koji je van forme

 

verovatno ce lipi protiv ove raspadnute ukrajine da cuva (ostavi na klupi) igrace koji imaju zute (zakardo umesto zambrote, barone umesto gatuza)

 

inache sudjenje na prvenstvu je loshe, prvo ona dileja grem pol, pa ivanov, pa ovaj juche... katastrofalna selekcija sudija

 

i taj grem pol je najbolje kotirani engleski sudija - pa jebem ti ja takvu "fudbalsku" naciju/zemlju! isti chovek je i na proslom svetskom zabarima ponistio dva chista ko suza gola protiv hrvata...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...