Jump to content

Wolf's Hunger | Šakal


ZYKLON_B

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

upravo sam dobio poruku da treba da pogledam ovaj site i da je neshto jako vazhno u pitanju: www.afans.org

i naleteo na ovo:

 

 

 

"Nacistički bend svira na EXIT-u

 

 

Kako možemo videti na sajtu www.exitfest.org, na Metal Hammer bini poslednjeg dana ovogodišnjeg Exit festivala treba da nastupi i nacistički black metal bend Wolf's Hunger iz Novog Sada. Sigurni smo da organizatori ovog festivala nisu upoznati sa ideologijom ovog benda i da do uvrštanja njih u program inače ne bi došlo. Pozivamo sve antifašiste da dignu glas protiv ovakvih "ispada" i skrenu pažnju organizatorima na moguć nastup nacista."

 

 

 

icon_smile.gif

 

neznam samo dokle sa ovakvim glupostima...

Ako na forumu postoji neki covek koji iole ima veze sa exit-om, i ako stvarno veruje u ovo sto pishe,neka me kontaktira slobodno i neka mi javi da nam je nastup otkazan, ako ce to usreciti ove ljude, i ako misli da bi nastup ovog benda mogao da osteti MH stage ili mozda ceo Exit festival...

Edited by Hungry Wolf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ček da i ja nešto kažem na ovu temu...

 

 

Koliko se sećam, Srbija je valjda slobodna država u kojoj je dozvoljeno gajiti određene političke stavove bez obzira koji da su. Naravno, to nikome ne bi trebalo da smeta dok ne počne da ugrožava okolinu i bezbednost građana, tj dok samoizražavanje kroz muziku, žurnalistiku, književnost, slikarstvo itd ne izaziva fizički sukob i nasilje. Razumem da možete pronaći koji član o tome u zakonu i pozvati se na to, naravno ako je vama do cimanja oko tih stvari.

 

Generalno gledano, smatram da tridesetomintuni ili koliko god da traje nastup jendog benda, bez obzira na ideologiju, formu izražavanja ili šta god, ne bi mogao nikako da utiče na jedan muzički festival negativno, pogotovo ne naki koji je žanrovski šaren kao EXIT. Nevezano za moja politička uverenja i muzički ukus, mislim da je nečuveno da bend koji je iz Novog Sada (ako nisam pogrešila) a pri tome ima i izgrađeno ime, ne nastupi na EXITu koji je inače postavio taj grad na mapu evropskih festivalskih dešavanja.

Trebalo bi da se vaš menadžer ili ko god da se među vama bavi odnosima sa javnošču konsultuje sa nekim pravnikom i informiše o zakonu koji sam pomenula, i da tako pripremljen zatraži objašnjenje organizatora festivala koji su tačno razlozi zabrane nastupa i na koji način sam nastup može ugroziti celo događanje. Ako čak ni pozivanje na ljudsko pravo slobode izražavanja, vredi ih priupitati zašto i nastupi drugih izvođača sa, iz tog uglano gledano, nekorektnim političkim, verskim ili kojim god stavovima nisu stavljeni pod znak pitanja. To nas dovodi do diskriminacije koja nikako ne bi trebalo da se poveže sa festom u medijima, pogotovo inostranim, jer bi pripretilo da se EXIT 07 ni ne dogodi...

 

Ae momci, srećno i javite kako je sve prošlo pivopije.gif

 

EDIT

Zanima me takođe zašto ovo nije bio problem prošle godine kada je Laibach, ako dobro pamtim, nastupio u uniformama i izvodio svoj klasični repertoar. Nadam se da nije potrebno naglasiti, ali sastav na prvi pogled deluje kao najveći promoter nacizma, iako oni sami nisu nacisti ali ne vredi sada gubiti vreme na objašnjavanje te cele priče, dok se taj problem javlja zbog benda koji nije ni približno politički aktivan kao Laibach svojevremeno. Ako se ne varam, prva pomisao nekoga ko ne prati WHov rad bi trebalo da bude da se bend zasniva na paganskoj ideologiji, nikako na političkoj bilo kakve vrste...

 

Sad sam se i ja malo iznervirala. Kontam da bih bila orna da se raspravljam sa organizatorima satima icon_wink.gif

Edited by Aurora Calerva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih se puno uzbudjivao oko ovoga.

Kao sto se vidi, sajt je krsh. Niti pise ko stoji iza organizacije, niti da li je registrovana...

KO zna, mozda je ovo neki fansite...

a malo buni i ono "Submit story" dugme... na kom normalnomsajtu svaka budala moze da dodaje...

celnici EXIT-a su merodavni sto se tice svega.

Uostalom - na tom sajtu pise "Smrt Fasizmu" sto jako podseca na ono komunisticko "smrt fasizmu - sloboda narodu"

ako i dalje budu kenjali... pisite im kako su komunjare upropastile ovu zemlju... biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

napijte im se krvi!!!!!!!!!!

Srbija je slobodna drzava(ko sto rece Aurora Calerva) i ne bi trebalo nikom da se zabrani jedan nastup oko ideologije benda.....Ako ste vi patriote,to li znaci da ste i nacisti?

jebite im mater... violent.gifviolent.gifviolent.gifviolent.gif

a moze i da ga evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha....stizu braco podanici krsta icon_smile.gif

 

idemo bre da spalimo sve na putu do exita ako ne nastupote icon_smile.gif

 

zajebite se tih anti-fa debila koji su toliko dokoni da ne znaju sta ce od sebe,umesto da se angazuju da pomognu malo ovu zemlju oni bleje po internetu i pisu ovakve gluposti laugh.gif

 

ako vam iz exita niko nista nije javio racunajte da svirate pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontam da bih bila orna da se raspravljam sa organizatorima satima icon_wink.gif

u to niko ne sumnja...! icon_biggrin.gif

 

elem, bas je bazveze taj egzit....! ja sam odavno pozvao na bojkot! icon_wink.gif

btw. mislim da tu ima nekih licnik nesuglasica a ono da su nacisti je samo kao izgovor...? mada, ko zna...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Wolf's Hunger - momci, samo opusteno, i hrabro, pa nece neki nistavni sajt da presudi bendu kao sto je vas! Materijal vam je dobar, super ste kao ljudi, Srbi ste, patriote, i pokazali ste to na albumu kako treba, a ovim idiotima koji gube vreme na kojekakve kampanje (u zemlji gde ima manje nacista od jebenih siptara) pokazati gde je Kosovo, pa neka usmere svoje delovanje ka najvecem problemu srpskog naroda trenutno, ili recimo ka vracanju cirilice medju narod itd. itd.

 

Ako je koga trebalo zabraniti ili zapaliti, to su bili oni bednici iz fBiH koji su prosle godine na nastupu na Exitu pozvali na minut cutanja zbog Srebrenice! U sred Srbije!

 

Vama sva podrska!

Srbija.gificon_rockdevil.gif

 

 

 

edit: spojio sam temu sa temom benda, da ne stoje dve. U pitanju je rasprava vezana za bend, a akcija onih likova nije vredna posebne teme...

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa... Ako jeste nacisti, onda vas sve treba streljati, a ako niste, onda su Ehit picke.

U metal tekstovima je sve dozvoljeno i normalno, kakve ima veze i da jesu nacisti po nekom imidzu, ko jos tekstove uzima za ozbiljno. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...