Jump to content

Wolf's Hunger | Šakal


ZYKLON_B

Recommended Posts

Ljudi, bre.. no.gifno.gifno.gif

 

Gde ide ovaj svet?!

Do kraja godine zasigurno ce se pojaviti neka organizacija koja ce biti protiv bacanja starih patika, ili ce se boriti protiv ispijanja jogurta na javnim mestima... pukeface.gifpukeface.gifpukeface.gif

 

Nema smisla vise. Uopste. Pa, sta misle ti retardi?!

 

Kazem ja, dokoni ljudi!

 

Podrska Wolf`s Hungeru i samo terajte! Jebes komose!

 

 

Offtopic!

@LazaGNR

E, i ja sam mislio da je Dray zasrala ovde. A sto se sekte tice.. Videces!!!

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Tortica Od Mrkvice

samo terajte, ne okrecite se a sobom.. take no prisoners.. mozete i dalje da svirate na festivalu u rakovcu icon_smile.gificon_smile.gif ako vas i tamo prime, posto ste, kako kazete, postali hipici i kosmopolite..

 

dobih i ja cirkularni mail, kaze se u njemu o nekom nesporazumu, da su oni povici koje je organizovana staljinisticka mafija mrzitelja heavy metala protumacila kao "ubij, zakolji" zapravo glasili "ljubi, zamolji", a da su uzvikivani u prilog vasoj orijentisanosti ka toleranciji i pogotovu multietnicnosti ove nase zajednicke drzave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Frubi & grave:OK,ozbiljna je tema,al' vec postoji jedna takva (ako ne i 2) icon_wink.gif

 

P.S. - Mozda cak i vise od 2 laugh.gif

 

EDIT:

Evo i Veljko je on-line (ne na ovoj temi,ali je na forumu sada) - mozda i on moze nesto da kaze...

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

"samo terajte, ne okrecite se a sobom.. take no prisoners.. mozete i dalje da svirate na festivalu u rakovcu icon_smile.gif icon_smile.gif ako vas i tamo prime, posto ste, kako kazete, postali hipici i kosmopolite..

 

dobih i ja cirkularni mail, kaze se u njemu o nekom nesporazumu, da su oni povici koje je organizovana staljinisticka mafija mrzitelja heavy metala protumacila kao "ubij, zakolji" zapravo glasili "ljubi, zamolji", a da su uzvikivani u prilog vasoj orijentisanosti ka toleranciji i pogotovu multietnicnosti ove nase zajednicke drzave."

 

a sta da kazem? boli me kurac, ne zelim organizatorima probleme, i hvala svima na podrsci...

 

toliko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne mogu im nista sta vam je ...

 

Takvih organizacija ce uvek biti koje su kao protiv necega a u stvari sluze za skupljane para ......

 

Evo ja planiram da osnujem jednu organizaciju naprimer protiv trovanja mladog narastaja TURBO-FOLK muzikom

 

Dobrovoljne priloge saljite na moj racun a Mesecna clanarina je 200 din dobijete i bedz ...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nesto ovde ne kapiram, jesu nacisti ili nisu...???

 

u SVAKOM slucaju, NE treba im zabraniti da sviraju...

 

ali ljudi, ako nesto jeste, ostanite pri tome, bez obzira na exit ili bilo sta drugo,

a ne tu kao, mi smo face hail i to a posle kao, nismo znas ono, ovo:)

 

u svakom slucaju podrska bendu

Edited by Prljavi Dripac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Tortica Od Mrkvice

a sta da kazem? boli me kurac, ne zelim organizatorima probleme, i hvala svima na podrsci...

 

nema na cemu. na branik heavy metala se uvek mora stati.

Edited by Tortica Od Mrkvice

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok...aj sad iskreno ,clanovi benda...vi ostali nemojte da odgovarate...

 

JESTE ILI NISTE nazi bend?

 

 

ja se secam dobro zastave nacionalnog fronta iza vas na koncertu KSTu sa interfectorom...

e sad, ako su se od tada stvari promenile...

 

u svakom slucaju...ajde prvo odgovorite na ovo pitanje...hvala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Puna podrska momcima i Wolf Hunger!

 

Tako vam je to u demokratiji posle kazu kod nas je sloboda govora!Izgleda da ste postali politicki nepodoban bend! icon_rolleyes.gif

 

kako stvari stoje da bi neko nastupio na Exitu morace da uradi sledece:

 

1.Organizatoru da napise gusto kucano deset strana o svom politickom uverenju to jest ni u kom slucaju nije nacionalista ili ne daj Boze nacista!

 

2.Morace organizatoru da se zakune: casna Titova pionisrak rec bicu dobar na Exitu!

 

3.Morace da podrzi sve Gay organizacije da pocne da se zalaze za prava pedera i lezbejki u Srbiji.

 

4.Morace da pocne da se drogira!

 

5.Morace javno da osudi one "zlikovce" Mladica i Karadzica sto navodno pobise sve one "nevine jadne" balije koje mrava ne bi zgazili, a kamoli naskodili nekom Srbinu!

 

6.Morace javno da odrzi minut cutanja za Srebrenicu(meni evo vec suze teku).

 

7.Morace javno da podrzi sve komunisticko-anarhisticke debile u Srbiji to su deebili nema veze, ali podrska mora da im se da jer oni su vazan faktor u Srbiji.

 

8.Javno da kaze da su Siptari i balije nasa braca i da ih mi svi volimo ko zenicu oka svoga.

 

9.Javno da kaze da nije Srbin vec gradjanin Srbije i planete zemlje i da nije lepo sto se ponosi time sto je Srbin to je cist nacionaliam.

 

10.kada svira da na binu izadje obucen u bojama koje su radnosne i nose zivot sa sobom recimo pink boja ili crvena ona asocira na svima nam voljeni komuno-anarho pokret i svuda da budu male petokratek ili hipi znaci nemoj slucajno da je neko stavio Srpsku zastavu sa dvoglavim orlom!

 

Ovo je samo pocetak mozda ce organizatori pod pritiskom nam ove "velike i znacajne" organizacije izbaciti jos nekog sa svirke jer mora svi da se provere kojeg su politickog uverenja.

 

Dobro malo sale, a sta nekog boli kurac jel su clanovi WH demokrate, nacioanlisti ili bilo sta drugo?To je njihova privatna stvar.

 

Evo ja sam kako neki to ovde kazu "nacista" i jel to problem?Moja je stvar u sta cu da verujem sta nekog boli kuac za to!

 

Ovo je koliko toliko bar jos uvek slobodna zemlja svako ima pravo da misli, peva i kaze sta zeli.

Ovim demokratskim govnima usta su puna neke demokratije, ali kako vidimo svo od toga nema nista u stvarnosti je sasvim drugacije.

 

Veljo samo rokaj boli te kurac sta debili seru i pricaju samo rokaj brate Srbine!

Ziv bio!

Srbija Srbima Srbin za Srbina!

 

orangelistening.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puna podrska momcima i Wolf Hunger!

 

Tako vam je to u demokratiji posle kazu kod nas je sloboda govora!Izgleda da ste postali politicki nepodoban bend! icon_rolleyes.gif

 

kako stvari stoje da bi neko nastupio na Exitu morace da uradi sledece:

 

1.Organizatoru da napise gusto kucano deset strana o svom politickom uverenju to jest ni u kom slucaju nije nacionalista ili ne daj Boze nacista!

 

2.Morace organizatoru da se zakune: casna Titova pionisrak rec bicu dobar na Exitu!

 

3.Morace da podrzi sve Gay organizacije da pocne da se zalaze za prava pedera i lezbejki u Srbiji.

 

4.Morace da pocne da se drogira!

 

5.Morace javno da osudi one "zlikovce" Mladica i Karadzica sto navodno pobise sve one "nevine jadne" balije koje mrava ne bi zgazili, a kamoli naskodili nekom Srbinu!

 

6.Morace javno da odrzi minut cutanja za Srebrenicu(meni evo vec suze teku).

 

7.Morace javno da podrzi sve komunisticko-anarhisticke debile u Srbiji to su deebili nema veze, ali podrska mora da im se da jer oni su vazan faktor u Srbiji.

 

8.Javno da kaze da su Siptari i balije nasa braca i da ih mi svi volimo ko zenicu oka svoga.

 

9.Javno da kaze da nije Srbin vec gradjanin Srbije i planete zemlje i da nije lepo sto se ponosi time sto je Srbin to je cist nacionaliam.

 

10.kada svira da na binu izadje obucen u bojama koje su radnosne i nose zivot sa sobom recimo pink boja ili crvena ona asocira na svima nam voljeni komuno-anarho pokret i svuda da budu male petokratek ili hipi znaci nemoj slucajno da je neko stavio Srpsku zastavu sa dvoglavim orlom!

 

Ovo je samo pocetak mozda ce organizatori pod pritiskom nam ove "velike i znacajne" organizacije izbaciti jos nekog sa svirke jer mora svi da se provere kojeg su politickog uverenja.

 

Dobro malo sale, a sta nekog boli kurac jel su clanovi WH demokrate, nacioanlisti ili bilo sta drugo?To je njihova privatna stvar.

 

Evo ja sam kako neki to ovde kazu "nacista" i jel to problem?Moja je stvar u sta cu da verujem sta nekog boli kuac za to!

 

Ovo je koliko toliko bar jos uvek slobodna zemlja svako ima pravo da misli, peva i kaze sta zeli.

Ovim demokratskim govnima usta su puna neke demokratije, ali kako vidimo svo od toga nema nista u stvarnosti je sasvim drugacije.

 

Veljo samo rokaj boli te kurac sta debili seru i pricaju samo rokaj brate Srbine!

Ziv bio!

Srbija Srbima Srbin za Srbina!

 

orangelistening.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...