Jump to content

New Mythology


Draža

Recommended Posts

NEW MYTHOLOGY

 

heavy metal bend iz Novog Sada. Postoji zvanicno od avgusta 2005.

sa konacnom postavom:

 

Kewa - vokal

Fodic - gitara1

Pejak Zli - gitara2

Draza - bass

Dzoja - bubanj

 

www.newmythology.co.nr - sajt benda

na kom mozete skinuti za sada jedinu snimljenu pesmu:

PROKLETA BAJKA

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A miiiiiiiiljn lajt jiiiiiiiiiiiiiiiirz aveeeeeej!!!

Svirka je bila genijalna, super przite momci, tehnika savrseno uklopljna u odlicne stvari, svaka cast. Hvala jos jednom na onom pozivu, radujemo se buducoj saradnji, pogotovo sto nam je sad Uros u bendu. Treba da idemo okolo, kurcimo se i maznjavamo tudje ribe! laugh.gifpivopije.gif

 

Svaka cast za dosadasnji rad!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Konacno smo se vratili iz Crvenke sa gitarijade. Utisci su nikada bolji. Prvo vece smo nastupali u osiromasenom sastavu(bez jednog gitariste) i uspeli da prodjemo u finale. Stvarno jaka konkurencija (ispali su Autostoperi, Antologija...) ali smo se izgleda jako dopali Dadu Topicu, koji je bio glavni u ziriju.

 

Finalno vece u ponom sastuvu i svirali smo sest pesama i mogu reci da smo ubedljivo najbolje ispraceni od strane publike. Niko nije izabran za pobednika, nego sva tri benda koja su svirala u finalu su dobili po jednu BC Rich gitaru. Ovo nam je najveci uspeh do sada, najbolja bina na kojoj smo svirali i najpozitivnije kritike do sada i to od Dade Topica sa kojim smo posle sedeli i cugali...

 

Nadamo se svi da se vidimo ponovo i sledece godine u Crvenki, kao takmicari ili bar kao gosti pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne seeeeeri.... icon_da.gif

 

I ko od njih dvojice nosi BCR kutji?

I kojeg BCR ste dobili? 100% Warlocka od 15.000, sponzor MIX Music.... no.gif

Stvarno ste trebali dobiti 2 komuda, al mozda je to zato shto se prvo vece nastupili u osakacenoj postavi, pa se Dado malo zajebo.... mrred.gif

 

Ugl, svaka cast pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jebem mu kevu wallbash.gif

 

Bas sam mislio da odem do Sombora malo (nisam bio 100 godina) i sad kad sam video da ce 202-jka da gostuje tamo pomislio sam da je to dobra kombinacija,ali...ALI...posle toga sam se setio da treba 15. da idem na jednu svadbu (u NS-u),tako da ne znam dal' cu iskombinovati da odem do Sombora...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...