Jump to content

Oglas - Chasovi Gitare


shreddlord

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e' date='29. 10. 2006, 13:21'] Mire icon_smile.gif ?

'alo,Neso,Mire ovde,gitarista... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Sad je vec bivsi profa,ali se mozda uskoro vratim kod njega...jedino sto je malo cudan covek i sto ima neki trip sa parama...a ume da bude gotivan icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest ron jeremi

Mire te trpa teorijom samo tako,a malo je vezbe na casu. Ja sam prvo iso kod njega pa sam preso kod Dusana. Vise mi odgovara njegov nacin rada(lepo ti pokaze kolko si i u cemu truo pa odes izbedacen kuci i sviras do iznemoglosti).

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

a sam prvo iso kod njega pa sam preso kod Dusana. Vise mi odgovara njegov nacin rada(lepo ti pokaze kolko si i u cemu truo pa odes izbedacen kuci i sviras do iznemoglosti).

Haha,to mi je nesto bas poznato :)

Edited by Sitch Boe

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mire te trpa teorijom samo tako,a malo je vezbe na casu. Ja sam prvo iso kod njega pa sam preso kod Dusana. Vise mi odgovara njegov nacin rada(lepo ti pokaze kolko si i u cemu truo pa odes izbedacen kuci i sviras do iznemoglosti).

 

Sto se Mireta tice,zavisi,nije uvek tako...ako mu trazis nesto drugo(nemojte ni ovo perverzno shvatiti),pokazace ti.

Dusane,nije valjda da mucis decu? :no:

:):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnooogo je dobra fora da svakome kazes "ZA TEBE je 5 evrica"! :):):):):)

 

Salu nastranu, vrlo verovatno cu uzimati casove kod tebe ali tek posto se doselim u BG..

 

Trenutno sam na nekih 300km, pa bi mi za svaki cas trebalo oko 7 sati voznje.. :):):)

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnooogo je dobra fora da svakome kazes "ZA TEBE je 5 evrica"! :):):):):)

 

Salu nastranu, vrlo verovatno cu uzimati casove kod tebe ali tek posto se doselim u BG..

 

Trenutno sam na nekih 300km, pa bi mi za svaki cas trebalo oko 7 sati voznje.. :):):)

 

:pivopije:

E izgovori... kad sam ja bio u tim godinama, do škole se išlo zimi kroz sneg u planini 20 km, pokušavam da ne zakasnim jer će me babo posle izlomiti od batina ako čuje od učiteljice da sam izostajao, u jednoj ruci užina na leđima torba, gladan planinski vuk me cima za jednu nogu i grize a ja ga udaram nekom granom... Mnogo ste se vi brate razmazili :no:

 

:bigblue:

 

Dušane, priznaj! Jednostavno nemaš srca da deci uzimaš više od 5 evra.

 

...poznata problematika...

:da:

Pa otprilike. Ono ajde, matorci daju pare kad treba da se popravi kec iz matematike, a ovako mi nešto žao da uzimam jaču kintu. Mada kad vidim ponekad da neki "stručnjak" naplaćuje duplo više od mene, nešto se razgoropadim :mad::D

 

Mada, ako ćemo iskreno, to je jako smešna suma... icon_cry.gif
Koliko su tebi časovi, ako rešim da učim bas, ili čujem da neki Novosađani hoće da gule prste? :bigblue: A i da uskladimo cene, vreme je da se formira sindikat! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno...koji ce ti neko da te uchi kad, ako si svestan svoga sviranja, ne treba niko da ti pokazhe u chemu su truo, ti to dobro znash i treba da vezhbas vishe na tome...I ima GOMILETINA resursa na netu...chasova, video lekcija...njaaah...madovoljno je samo da vidish nekog ko do jaja svira pa sam da se skontash.

 

http://damatrix2003.proboards18.com

Ovaj sajt ima sve...

 

Inache i ja drzhim chasove ali samo prijateljima (blam me da mi dolaze nepoznati) I ne znam zashto svi seru da teorija nije potrebna...da bi u potpunosti razumeo gitaru, morash da znash i neshto od teorije...problem kod vecine predavacha je da ga,brale, preterivaju...Ja moje uchenike uchim da rade logichno, da sklapaju skale vizuleno na osnovu hromatske tabele, da iz istih skala na osnovu shablona izvlache tonove akorada, i pronalaze ih na gitari, kako da od obichnog akorda dobiju bilo koju ekstenziju, bilo gde na vratu......to kad se jednom nauchi...al opet kako da objasnim nekom ko ne zna teoriju u chemu je razlika izmedju Cmaj7 i C7, od chega je sastavljen CmM7#9...kad ne zna ni shta je mali molski septakord, a ne veliki...ma vecina ne zna ni od kojih lestvichnih tonova se pravi septakord i kako...ti ljudi uche hvatove napamet...jednog dana ce jednostavno udariti u plafon...

 

Uchitelji treba da forsiraju teoriju al ne preterano, a uchenici vezhbanje, jako preterano...da uzme to shto sam mu danas objasnio i pokazao i SAM da radi na tome...'bem ti pedagogiju, necu ja nikoga da molim da radi vezhbe...al bez vezbanja nece nikad napredovati...a opet podloga svega toga je poznavanje teorije(samo one zaista potrebne)...

 

E dosta sam srao...chasovi kod mene su 400(90min), pa ko hoce to da zna i razume, nek mi se javi...ja sam u NS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...