Jump to content

Vecne Slike-dobre I Lose


Gospa na Sivcu

Recommended Posts

  • 1 month later...

Trauma... kad sam zamalo umro jednom, promashio sam bajsom u nemanjinoj autobus...da...veliki debeli a jurio sam nizbrdo prko 60 tako da sam bio svestan shta se desilo tek kad sam stao...auch...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
-na ledjima ranac, na rancu radio, u rancu shator i vreca, idem duz plaze u andalusiji, nemam tri blage gde sam niti kuda idem :)

E, ovo je dobro!

Свако оживаљавање ове теме чини да визуелизујем слику како онај мали од девет година хефта теријера у подруму, а то је врло лоше.

E, nasmejao sam se posle dva meseca! Potpuno sam zaboravio na tu priču...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh...

nazalost - samo mi najgore padaju na pamet...

 

- Kevina faca, pre nego sto mi je saopstila da mi je najbolji drug poginuo, kada sam bila II god. srednje :(

- Cika Ivina faca (komsija), kad mi je saopstio da mi je otac dobio infarkt, kada sam bila III god. srednje :(

- Pogled, osmeh i poslednje reci voljenog dede, dok mi je izdisao na rukama, kada sam bila IV god. srednje :(

- Ivanina (Inurijina) izbezumljena faca, dok je cvrsto grlim i ponavljam - "Sve je u redu, to je bio samo san, cujes li - samo ruzan SAN, tu je mama", kad me je skoro probudio krik iz njene sobe :(

- Larina izgubljena faca (mladja cerkica), dok se budi iz anestezije, posle skorasnje banalne intervencije i ne prepoznaje me :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Vecne slike...

lose

-kada mi je stric saopstio da mi je mama umrla, kada sam isla da je identifikujem

-letovanje u Tunisu gde je sve poslo naopako a voljena osoba provela cetiri dana u bolnici

 

dobre

-koncert Metalike

-prvi poljubac sa sadasnjim deckom...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Свако оживаљавање ове теме чини да визуелизујем слику како онај мали од девет година хефта теријера у подруму, а то је врло лоше.

 

To je ubedljivo najbolja fora na ovoj temi ja sam plakao kada sam to citao ali bukvalno plakao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kad se setim da nisam imala para za kartu i da mi je na dan koncerta došlo da se ubijem što neću ići... Na moju veliku radost par sati pre koncerta me je zvala ortakinja i rekla da je dobila kartu višak i to preko debele veze... Možete da mislite kako sam srećna bila... :da:

 

mene je ortak pokusao preko murkana nekog da provuce, ja mu u pocetku nisam verovao i kako je vreme odmicalo on otisao sam, pa mi je prepricao kako je bilo. nije bilo psovanja i tipicnih americkih fraza, dosta dobra atmosfera :(

Edited by Dionis6

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 7 months later...
Свако оживаљавање ове теме чини да визуелизујем слику како онај мали од девет година хефта теријера у подруму, а то је врло лоше.

 

Пустите ову тему да умре...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje prizore cete pamtiti kao neizbrisivi utisak celog zivota? Nesto sto se desilo vama ili nome ko vam znaci, veselo i lepo, ili traumaticno i jezivo.Udrite.

Fear of the dark na sajmu

Hallowed be thy name na sajmu

temple of love na tasu

burn na tasu

eye of the witch u skcu

majesty u skcu

prvi put kad sam cuo raspukala sar planina

goticarka u underworldu-zavede me i nestade prokleta zena

uvek imam sliku porodice

into the storm u skcu-napolju

moji su drugovi u areni

alogia u skcu

prvi poljubac

prvo zaljubljivanje

prvi raskid

sahrana Milana Radovanovica-ubise coveka mater im jebem u picku a svima je pomogao kojima je mogao

slika moje pokojne tetke

prva sutka na roots bloody roots na soulfly

prva svirka

drzanje za ruke gradom sa bivsom

kada sam dobio sut kartu

kada sam zaprosio devojku

budjenje u krevetu a pored mene lik go-luda noc bese mozda me je i jebo ko zna :)

uci me majko karaj me u sava centru

jovano jovanke na beer festu

chelsea-man.city na stamford bridzu :bigblue:

blazers - mavericks :bigblue:

upoznavanje sa oskarom dronjakom

kad mi je ujak dobio cerku

 

 

 

ima jos sigurno ako napisem seticu se

 

 

setih se :)

 

kisha u Londonu

djevrek sa slaninom u Ruzveltovoj ulici

prokleta Amerika

prvo slusanje Iron maiden albuma i pesme Phantom of the opera na koju se i dan danas jezim

prvu reakciju kada sam cuo Dogma od KMFDM, ta pesma me je potpuno promenila kao i album WWIII

 

 

ima jooooos... :)

Edited by enclave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Свако оживаљавање ове теме чини да визуелизујем слику како онај мали од девет година хефта теријера у подруму, а то је врло лоше.
Ово је, у ствари, разлог више да се тема што дуже одржи у животу. Ментално мучење других људи је нешто што мени приређује огромно задовољство. Верујем да нисам усамљен у овоме, мада бих више волео да јесам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ментално мучење других људи је нешто што мени приређује огромно задовољство. Верујем да нисам усамљен у овоме, мада бих више волео да јесам.

Трве, без дилеме.

Share this post


Link to post
Share on other sites

slika koja ce mi ostati... nekako mi je urezana u pamcenje...

pocetak bombardovanja,kada su koknuli Pancevo..secam se te noci.bilo je puno mesecine,a nebo je bilo neke bolesne boje...bila sam sa kevom u dvoristu,posto je insistirala da budemo u podrumu...eh ta paranoja...i jebeno roze naradzasto nocno nebo.

mislim da to nikad necu zaboraviti..

Share this post


Link to post
Share on other sites

да, дефинитивно би то био почетак бомбардовања... тата, мама и ја смо болесни и пијемо антибиотике.. Прекида се емитовање Есмералде, завија сирена. Мајка почиње да паничи и трпа у путну торбу ћебе, неки кекс, лекове и документа. Тата и ја је гледамо као да је пала са Марса и настављамо започету партију Човече Не Љути Се, огрнути ћебадима.

Имала сам само 8 година и то ми је био највећи флеш у животу... Цео тај период..

Share this post


Link to post
Share on other sites

кад су ми ортака ударили секиром у леђа.

и још једном кад су изболи друга.

 

и бејзбол палице која ми лети ка глави али није толико језиво хаха више је некако фуј.

 

има још пар.кад је овима из погребног испао сандук кад су убацивали у кола у 8 сати ујутру.и тако.

има женски има све

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najgora slika?Promashaj Mijatovica protiv Holandije u Francuskoj devedeset osme(ne mogu sad da se setim bilo chega drugog,ovih dana samo o fudbalu razmishljam).

 

jes bre mamu mu jebem prodo nas tad pička jedna još uvek ne zaboravljam taj blesavi osećaj koji sam imao posle te utakmice - kao da me neko pokrao na sred terazija a svi gledaju i smeju mi se :) e do kurca kad videh ovaj tvoj post jebem ti lebac :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

lose

 

udarac motora

kada mi je poginuo ortak,pregazili ga pijani idioti u sred bela dana dok je vozio motor

posle 2 nedelje,kada sam izasao iz skole i video umrlicu mog druga koji je ziveo 2 kuce od mog dede na selu,isao u istu srednju samnom a bolovao je od leukemije...

bombardovanje

kada mi je uginuo pas

 

dobre

prvi poljubac

prva petica u osnovnoj skoli

prvo vozenje bicikla bez pomocnih tockica

polozen prijemni ispit za fakultet-budzet

pomirenje sa bivsom devojkom posle citavih 6 godina

 

i losa definitivno ova slika

 

http://img124.imageshack.us/img124/1590/normalidiot5bt.jpg

Edited by Steven Seagal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...