Jump to content

Horror Piknik


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Mi smo stari spid metalci, do kraja ostajemo dosledni svome stilu, nemojta da nam pustate nista, ako nije tandara, tandara, tupa, tupa, seremo vam...

To je ono sto kaze unatraske na pocetku stvari. Car.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bre. Basista je pevac iz "Pero Defformero" Biske, Bubnjar je Stavra iz "Annatheme", a pevac i Gitarista, jbg zaboravih mu ime.

Ma u pravu si, ali sve je to kreacija Gosn. Bandara.

Elem, poznajem ga vec skoro pa 30 godina i mogu samo da kazem - nista vi jos niste videli :) Beware :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Neverovatno da ljudi do sada nisu culi za PIKNIK?! "Jedem svinje...", "Mis, puz i ker..", "Cirkus..", "Hej domacine...", "Horor",...pa ljudi to je sve hit do hita...Naravno poseban akcenat treba staviti na "Krastave zabe". Ha, ha, ha, nadam se da ce uskoro biti neka svirka u NS-u, siguran sam da ce zurka biti vrh. Pozdrav za Piknik...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kompletan snimak ne postoji! Covek je tu pesmu uradio kao sprdacinu na thrash i speed metal i za nju napravio spot i to je to!

 

Nego gosn Bandare ona biopsija je ekstra stvar! Za koji dan ce moci da se cuje Posmrtna Liturgija! javljam ti obavezno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ne,vec je parodija na black bendove,corpse paint i to...

 

jebote poznajem coveka, pricao mi je o snimanju i pesme i spota i vestacke krvi i sve!! Bubanj je nakucan i sve je on odsvirao (gospodin Bandar) Bishke iz PD "svira" bas u spotu, obojica nose perike! Samo poslusaj onaj intro unatraske i ako ti to ne bude dovoljan dokaz da je parodija i na sta, pitaj gospodina Bandara licno! :evotigana:

 

P.S. "there is no law"

Edited by Dragan Pagan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusao sam unatraske jos odavno...

Ako je bend parodija na thrash/speed e onda je ovo cisto govno i sranje :seronja:

:pivopije:

 

zasto bi bilo govno i sranje ako je parodija? Pa covek je matori panker i obozava da se sprda! takvi ljudi su veci zajebanti nego ovi sto to rade ozbiljno!!! Mislim horor strah uzas kraj! zamisli da je ozbiljno!! :) :) :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jel bi ti voleo da ti se sprdaju po black metalu,paganizumu i satanizmu :pivopije:

U svakom slucaju razocarao me ovaj Horror Piknik...

 

Pa ima ljudi koji sprdaju! Jednostavno me ne dotice, i to je to! Cak neki smatraju i zanimljivim te sprdnje! Neko ko ne slusa to, razumes?! Ma jos si ti mali da na sve to gledas ravnosdusno! Videces s godinama! Ako hoces da cujes kako zaista piknik zvuci idi na www.myspace.com/piknik :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je bend parodija na thrash/speed e onda je ovo cisto govno i sranje :seronja:

 

Ma kakva parodija. Ljudi su skroz ozbiljni! Gospon Bandar seta ulicama Novog Sada u koznjaku, izbledelim farmerkama i belim patikama i nosi po tri prstena na svakom prstu, a Bishke nosi plavu periku i kad spava. :twisted: Oni su u stvari zamrznuti 1985, pa su ih sad odledili da snime album.

 

I "Jedem svinje" je vrlo ozbiljna pesma, a tek "Mis, puz i ker"!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
A jel bi ti voleo da ti se sprdaju po black metalu,paganizumu i satanizmu :pivopije:

U svakom slucaju razocarao me ovaj Horror Piknik...

 

EEEEJ ljudi polako brate !!!!

Pa ja se sprdam i sa sopstvenim zivotom ! Za mene je sve ovo igra !

Aj sad nek mi neko objasni kako je moguce da neko ko ne voli takvu

muziku napravi spot "Horror, Strah.....

Pa naravno da sam odrastao uz Slayer, Kreator, Celtic Frost, Napalm Death....itd itd...

Ako ne izgledam u realnom zivotu tako kao u spotu to znaci da se dobro

zajebavam ! Nikad nisam hteo nekog da omalovazavam i da se rugam, jednostavno

ja osim metala slusam i sve druge vrste muzike tj. napravicu i spot npr. i na temu

disco muzike takodje kao sprdnju bez obzira sto recimo volim istu.

Ne razumem kako neko moze da ima tako tvrdokoran stav po pitanju ozbiljnosti i

zajebancije na neku temu !?!?!?!?

JA VOLIM METAL !!!! ...evo ti ako ce ti biti lakse :)

"Horror, Strah, Uzas, Kraj " je tema koju sam apsolvirao u hiljadama sati besumucnog

slusanja muzike ! Bez obzira zajebavao se ili ne ljudima se svidja a to sve govori !

www.myspace.com/piknik

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...