Jump to content

Arkona


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Slusam ovogodisnji album i mogu reci da je zanimljiv, bas zbog svih tih folk elemenata. Dobar je zenski vokal. Poslastica za sve nas sto smo u skoli ucili ruski.

 

Ma, vokal je dooobar...uvek bio...A sto se tice poslastice...da znas...mnogi se nece sloziti sa mnom, ali ruski zvuci fenomenalno...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

WTF??????????????????????

 

Russian folk metal up-and-comers Arkona have announced a string of summer dates leading them through huge parts of Eastern and Central Europe. Exact locations of most dates are to be announced at a later time. The dates read as follows:

 

19 Jul 2008 - Poland, Wroclaw (Grod)

20 Jul 2008 - Denmark, Copenhagen (still to be confirmed)

22 Jul 2008 - Belgium, TBA

24 Jul 2008 - The Netherlands, TBA

25 Jul 2008 - The Netherlands, Roermond (De Azijnfabriek)

26 Jul 2008 - Czech Republic, Blansko (Hell Attack Festival)

28 Jul 2008 - Austria, TBA

29 Jul 2008 - Croatia, Rijeka

31 Jul 2008 - Romania, Timisoara (Metal Box)

01 Aug 2008 - Romania Baia Mare

03 Aug 2008 - Serbia, TBA (still to be confirmed)

05 Aug 2008 - Czech Republic, Brno (Brooklyn)

06 Aug 2008 - Czech Republic, Ostrava

07 Aug 2008 - Germany, TBA (Bavaria)

08 Aug 2008 - Germany, TBA (Thuringia)

09 Aug 2008 - Poland, Warsaw

 

 

:rockdevil::rockdevil::rockdevil::muzicar::muzicar::muzicar::muzicar::twisted::twisted::twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad su mogli Nokturnal Mortum i Rotting Christ, može i Arkona.

s' time sto su Nokturnal Mortum[koji postoje vec 15 godina i koji su keva od benda] i Rotting Christ[koji postoje 20ak godina] bendovi koji mogu da okupe ljude [rc tu i tamo,ali NM sigurno,kada su bili u bg sala je bila prepuna],koji imaju mnostvo izdanja i svoju publiku pred kojom mogu da odrze samostalni koncert,arkona to u Srbiji jos uvek nema,niti ce imati u dogledno vreme.Voleo bih da dodju,posto u nasoj zemlji (tek sada)dolazi do ekspanzije folk metal scene[kako medju slusaocima,tako i medju bendovima],pa da ljudi mogu da isprate jedan od boljih bendova trenutka uzivo,ali se u isto vreme plasim da cemo se,po ko zna koji put,obrukati,i da ce promoteri nabiti cenu karte neprimerenu ovom,u Srbiji,dovoljno neistrazenom bendu,sto ce svakako uticati na posecenost.Arkona je bend za malu salu skc-a,to mora odmah da se razjasni.

u svakom slucaju,to nije jos potvrdjeno,tako da....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad su mogli Nokturnal Mortum i Rotting Christ, može i Arkona.

 

Kakve jebene veze Rotting Christ ima sa Arkonom? Niti sviraju istu vrstu muzike, niti su sa istih prostora, niti su ista "generacija", niti imaju mnogo zajednicke publike... :confused::confused::confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Koliko ja znam,Awaken organizuje koncert.

Meni [i Navrogu]je bilo ponudjeno od strane njihovog menadzmenta da organizujemo koncert Arkone u Beogradu,za 700 evra koje i kada bismo imali ne bismo dali njima,vec bi dovukli neki kvalitetniji bend...enivej,drago mi je sto ipak dolaze,ali,eto,umesto u prestonici,zavrshise u NS.Zivo me zanima ko ce da bude support act.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...