Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Najgore je kad pijan zoves ljude.icon_smile.gif to sam ja sinoc radio.icon_smile.gif

Desavalo se to... secam se scene kada se ortak napio i kaze drugu:

 

"Gde si Sashka!?" ... jedini problem je sto taj lik ni malo ne lici na zensko, vishe je nalik zivotinji, jer ima dugu gustu kosu i jos duzu gustu bradu... laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara

icon_smile.gif

 

Moj ortak je zvao ribu i deset minuta je pljuvao pa je posle toga zvao njenog burazera koji mu je podstanar da mu kaze da mu je jebao sestru u njegovom krevetu.Zatim je i njega ispluvao i trazio broj telefona od njegove keve..

 

icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif

 

Moj ortak je zvao ribu i deset minuta je pljuvao pa je posle toga zvao njenog burazera koji mu je podstanar da mu kaze da mu je jebao sestru u njegovom krevetu.Zatim je i njega ispluvao i trazio broj telefona od njegove keve..

 

icon_smile.gif

icon_rockdevil.gif

 

ManOwar stil!

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Gde si Sashka!?" ... jedini problem je sto taj lik ni malo ne lici na zensko, vishe je nalik zivotinji, jer ima dugu gustu kosu i jos duzu gustu bradu...  laugh.gif

A ti si tad bio "Sonja", koliko se ja secam....? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Nisam bila tamo, ali cula sam juce da je neko pricao...

 

Edited by Beauty In Black

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo se desilo pre dve godine.Moja tadasnja devojka je slavila osamnesti rodjendan.Njeni su za tu priliku zapalili kod babe i dede i ostavili su joj praznu gajbu.

Zurka je bila odlicna i lepo smo se proveli.Njeni su rekli da ce doci oko tri popodne. Mi smo se opustili i nismo previse obracali paznju na to koliko je sati. Sve u svemu, njena mama nam je upala u sobu u krajnje nezgodnom trenutku.

 

Jedva sam im posle izasao na oci....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ph34r.gif Evo jednog dragulja iz pozamasne zbirke mojih blamova:

 

INTRO

U 8.osnovne posle skole svratila sam sa ortakinjom do njenog najboljeg druga na 5 min da uzme nesto.Onako,odokativno(+ par recenica koliko se moglo razmeniti u tih 5 minuta),svideli smo se jedno drugom i razmenili telefone.Dakle,skroz povrsno poznanstvo koje je tek trebalo da se razvija u nesto vise od toga.

NAKON 10 DANA...

U 8h ujutru budi me telefon,cujem njegov glas;prica brzo i nepovezano,moli me da odmah dodjem da mu pokazem nemacki,inace kec ostade-on nestade i sl.

Nije mi bas najasnije,ali kazem:"Sad sam ustala,'ajde za pola sata ok?"

Ok.

ZA 40-AK MINUTA...

Lik mi pospan otvara vrata,ja bucno upadam unutra sa kezom oko glave;saljem ga da se umije,vadim knjigu i narednih 5 sati drvim o gramatici nemackog jezika.Vidim da je zbunjen i da me belo gleda,ali kontam da je to zato sto ne razume deklinacije,pa objasnjavam sve ispocetka.Svaka njegova recenica tipa:"Eeeeerm...ovaj....ja...ali..."naisla je na moje:"Ne seruckaj ko foka,savladaces ti to"i"iscimala sam se zbog tebe u cik zore,zato sada cuti i prati sta ti govorim da bi shvatio!"

Strpljiv covek, nema sta...

KASNIJE TOG DANA U SKOLI...

Prilazi mi extra ortak iz odeljenja:"Pa,gde si ti danas?"

Kako gde??????????????????

"Pa,rekla si dolazis za pola sata,ja te cekao svo vreme i u skolu zakasnio...sahranice me nemacki......"

 

Tu je bio patos.Pojela sam se ko mlad mesec icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prije dvije godine, maj mjesec, topla noc, i ja posao sa tadasnjom curom i njenih 5 (pet) drugarica na Goricu (park koji se nalazi na brdu u PG). I fino poinijeli piva grickalica a meni vrh! Sest vrh cura, osjecam se ka u haremu! Odjednom cuje se neko dovikivanje i nailazi grupa momčića (18-19 god) i pocinje da provocira. I ko za inat djeca neki sportisti, visoki, nabildani maju im. Onda pocinje neka zesca zaebancija i uznemiravanje tih cura i ja kontam da li da se umijesam. I nisam se umijesao jer bi me razvalili od batina. Nekako se pokupih sa tim curama i lagano se udaljismo. Kao sto se da zakljuciti ispao sam zesca picka, i bas me bilo blam. icon_redface.gif Ali kontam, bolje picka nego u bolnicu. icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ti si tad bio "Sonja", koliko se ja secam....?  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  Nisam bila tamo, ali cula sam juce da je neko pricao...

jbg, tako to ide...

 

Jedino me cudi, kako neko može da pomeša malu, sitnu devojku od 1,70m (ako ima i toliko) i klipana od 1,93m, nekih 30-40kg više, dugom kosom i bradom?

 

anyway, nekom se pričinjava kad je pijan,

a neki opet jebu televizor poput Joce ... icon_twisted.gif

Edited by <Ph@NtoMinTHeMirRoR>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prije dvije godine, maj mjesec, topla noc, i ja posao sa tadasnjom curom i njenih 5 (pet) drugarica na Goricu (park koji se nalazi na brdu u PG). I fino poinijeli piva grickalica a meni vrh! Sest vrh cura, osjecam se ka u haremu! Odjednom cuje se neko dovikivanje i nailazi grupa momčića (18-19 god) i pocinje da provocira. I ko za inat djeca neki sportisti, visoki, nabildani maju im. Onda pocinje neka zesca zaebancija i uznemiravanje tih cura i ja kontam da li da se umijesam. I nisam se umijesao jer bi me razvalili od batina. Nekako se pokupih sa tim curama i lagano se udaljismo. Kao sto se da zakljuciti ispao sam zesca picka, i bas me bilo blam.  Ali kontam, bolje picka nego u bolnicu.

 

Opusteno, zar treba da te ubiju?

Sa moje (zenske) strane, to uopste nije blam... icon_biggrin.gif

 

5 (pet)

 

Btw, valjda svi znamo da je 5 pet! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

hahahahaha, dont tell the rest of the story... hahahaah

 

Ne pitaj... icon_smile.gif

 

Ma, nista, imala sam 11 godina, malo mi sunce udarilo u glavu, bilo je leto, oko podne, vracala sam se sa hora...

U liftu crnac, njegova... icon_uhoh.gif nesto...(meleskinja koja pomalo razume srpski , nazvacemo je) i ja.

Meni se nesto zamantalo (dal' od sunca, dal' od crnca icon_smile.gif ) i poljubila sam patos, a ovi uzeli da me tresu, shamaraju: "Kid, are you okay?!"

 

Tesko sam dosla sebi blink.gif, ali uz malo secera i vode sve se da resiti... happy.gif

 

Prokleti music.gif ...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a neki opet jebu televizor poput Joce ...  icon_twisted.gif

Ni to nisam videla... Sve odvale propustam... wallbash.gif

Mada, kad bolje razmislim.... Posto je tamo bilo 100% musko drustvo, mozda je i bolje sto nisam bila prisutna; Jer kad je odbrana oa Joce u pitanju, jedina moja prednost u odnosu na televizor je ta sto mogu da trcim, tj. da bezim...

 

Moj "blam" od nedavno - kad sam isla da se prijavim za prijemni na faks, GOMILA ljudi je dosla sa roditeljima, sto mi je bilo totalno idiotski... I, tako, stojim u redu sa drugaricama, cekam da podnesem prijavu, i komentarisem te ljude, i to prilicno glasno, u stilu: "Ne mogu da verujem koji su to nezreli, mentalno zaostali ljudi, kao da idu da se prijave u vrtic, a ne na faks, dosli su sa roditeljima, glupi retardi; a njihovi roditelji su jos veci debili od njih ako ih tretiraju kao da imaju 5 godina" itd, itd... I okrenem se, i vidim jednu "briznu majku" koja je dosla sa cerkom, kako me skandalizovano, zgranuto gleda, ubila bi me pogledom da moze...

Ali, nisam se izblamirala u pravom smislu te reci, to je moj stav i stojim iza njega... - samo sam je ponosno pogledala, nasmejala se i okrenula joj ledja... musik20.gif

U stvari, pre bih rekla da se njena cerka izblamirala, ha ha ha... mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali, nisam se izblamirala u pravom smislu te reci, to je moj stav i stojim iza njega... - samo sam je ponosno pogledala, nasmejala se i okrenula joj ledja... musik20.gif

U stvari, pre bih rekla da se njena cerka izblamirala, ha ha ha... mrred.gif

ma brao ti ga! ti si mlada, samostalna i emancipovana i svi ostali mogu da ti prdnu pod prozor.

 

cccc, e djeco djeco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo je prenerazeno kriknuo - SLADJO, SINE, STA SU TI URADILI?!!!

Glava drogiranog bradonje se sporo okrenula. Uputio je prazan pogled mom ocu i odgovorio - "Nista strasno cale, kuliraj" blink.gif

Bedak ako te cale brka sa drogiranim bradonjama... =p

 

 

 

Inace, ja sam imao mnogo dobar blam prosle godine. Bilo fazon osam ujutru, ne znam za sebe, pre faksa otisao da kupim papir u knjizari. Dolazim pred knjizaru i pocinjem da cimam vrata unapred. Ne pomeraju se. Guram ih jos jace i jace.

 

Znaci lupio sam ih unapred par puta toliko jako da se ceo izlog zatresao, dok nisam shvatio da me prodavacica prenerazeno gleda i da na vratima pise VUCI.

 

Nemam pojma koj' mi bio, nesto sam istripovao i kad sam usao unutra sve sam pricao totalno pogubljeno. Kapiram da je zena tripovala da sam drogiran ili vec nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bedak ako te cale brka sa drogiranim bradonjama...

 

 

 

Bedak, nego sta icon_mrgreen.gif

 

A jos keva, sestra i ja imamo isti glas preko telefona.

 

Tako me jednom pozvao momak i uredno pitao - JESI TI

Keva odgovori - JA SAM icon_twisted.gif

 

Siti su se ispricali... icon_redface.gif

 

Posle je bilo tenk.gif i zabrana izlaska mesec dana icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Setio sam se jednog ispada...

 

Pre 2 godine sa bivshom devojkom sam isao u IRsku, kod nekih njenih rodjaka... Sve je bilo dobro, lepo smo se zajebavali.

Meni se cefne da odemo do nekog paba, jer vec svi znate kakvu reputaciju imaju Irski pabovi.

 

Odemo mi tamo, kad ono pab lepo sredjen, muzika ona prava Irska, alkosi na sve strane, case samo zveckaju... MILINA!...

 

Primetim ja neko malo zvonce na shanku, i lupnem ga par puta, ocekujuci shankera da me usluzi...

 

Kad ceo pab se digne, izgovori u glas nesto poput "URAAA!!!" 2-3 puta i svi postanu veseli.

Ja i dalje nista ne kapiram, tek pitam bivshu sto su svi tako odreagovali...

 

Ona mi kaze: "Nista posebno, upravo si castio ceo pab..." i nasmeje se...

 

I tako ja dekintiram maksimalno... icon_sad.gif

Kasnije su mi rekli da to zvonce sluzi za cashcenje, i ko na njega pozvoni oznacava da ta osoba casti ceo pab jednom turom Irskog piva...

 

Od tad, kad vidim neko zvonce u kaficima, pabovima i ostalim sranjima, bezim kao djavo od krsta... laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...