Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Uletim u vodu i kako nije bilo duboko odmah ustanem,kad nigde gornjeg dela kupaceg! Svi gledaju, pravi blam.

 

Ne verujem da postoji pripadnica zenskog pola kojoj se to nije dogodilo.

 

Samo jednodelni kostimi... biggrin.gif

(ukoliko nemas egzibicionisticke sklonosti... ph34r.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

idemo ja i ortakinja kroz grad.....i u susret nam ide moj dragi sa drugovima)....I ,sad,mi se pozdravimo,ja onako sva očarana i zaljubljena,hoće srce da mi iskoči....i produzimo dalje,a ja se okrenem za njim i blenem,blenem,blenem.....i pričam drugarici "Joj,što je zgooooodaaaaaaaaaaan!",i utom okrenem glavu,a pravo ispred mene znak "STOP" u koji tresnem iz sve snage

ti bas imas HEAVY blamove. Jel mnogo bolelo?

BTW Diskovi treba da ti stignu prekosutra.

Edited by Wild_Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Имам бламова.. много! Овај није највећи, али је један од свежијих...

 

Била нека фина свиркица у Фесту, и пре него што су нас вољени музичари удостојили изласка на бину, ћаскам ја тако мало са друштвом, а једна моја другарица се издвојила мало поред нас и ћаска са неким финим чиком о књижевности. Чујем да он помиње Маргарет Атвуд (за оне који не знају, ако таквих има, у питању је канадска књижевница) и одушевим се. Окрећем се ка њима и:

 

-Јао! Маргарет Астор (опет, за оне који не знају, то је значајно име у свету козметике)! (гледају ме чудно) Ма, она је сјајна! Добила је Букерову награду, а кандидује се и за Нобелову, али јој стално измиче!

 

У том моменту се укључује још једна другарица и пита нас о коме причамо, а ја ћу:

 

- О Маргарет Астор... Управо причам како заслужује да добије Нобелову награду.

 

Тек тада, неко се усудио да ме извести о мојој извали.. Испала сам она типична глупа плавуша која би козметичкој фирми уделила Нобелову награду. Немам појма код кога ми је тад био мозак. Куку и леле.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti bas imas HEAVY blamove. Jel mnogo bolelo?

BTW Diskovi treba da ti stignu prekosutra.

pivopije.gif bolelo je icon_da.gifА kad sam bila u BG u oktobru zaklještila su me ona vrata samoposluge što se sama otvaraju i zatvaraju(automatski) icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem da postoji pripadnica zenskog pola kojoj se to nije dogodilo.

 

Samo jednodelni kostimi... biggrin.gif

(ukoliko nemas egzibicionisticke sklonosti... ph34r.gif )

ne nosim jednodijelne kostime, i nije mi se to nikad desilo laugh.gif

ali skoro da ne znam zensku koja to nije dozivjela icon_da.gif

 

desilo mi se nesto na raspaloj karaburmi, studentski dom inace.. jedna tus kabina, nas 10 u redu.. vrata na kabini nema, nego neke daske stavljamo, ne smijes dohvatiti cijevi da te struja ne ubije, a u tus kabinu ulazis skoro u patikama, da ne bi dobio neku bolescinu od poganluka.

i ja udjem, namjestim dasku, sve ok - nestane tople vode. uzmem sampon i istrcim onako s peskirom, na sprat iznad, ono i gore nema vode.. sidjem sprat ispod, guzva prevelika. ja vec bijesna, sa sapunicom na glavi, peskir manji nisam mogla naci da se ogrnem i tako sva u fazonu - boli me dupe, krenem u musku kulu.. a to je za one koji ne znaju - DALEKO. moras proci cijeli hol, proci pored prodavnice, menze, portira.. i tek onda picis na sprat.. u holu me sretne upravnik icon_smile.gif ja samo projurim pored njega, onako u patikama, peskiricem, a sapunica po baksuzu nikako da izlapi...

sreca u muskoj kuli, po izlasku iz tus kabine, docekao me drug pa mi dao veci peskir i ispratio me nazad icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pivopije.gif bolelo je icon_da.gifА kad sam bila u BG u oktobru zaklještila su me ona vrata samoposluge što se sama otvaraju i zatvaraju(automatski) icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Ne ser'! to se i meni dogodilo.... nas dvoje bash imamo problema sa vratim\stanicama\trafostanicama???

 

Inace, secam se jednog ispada kada sam isao u Univer (supermarket)...

Idem ja tako, i stanem ispred vrata (elektronska)... nece da se otvore... wtf?

Kasnije sam skontao da sam stao ispred vrata za IZLAZ koja se otvaraju samo sa unutrasnje strane...

 

Idem sa jednim likom, on je otprilike 25 godina, 140 kg bez kostiju...

Idemo podzemnom, i idemo pokretnim stepenicama... Lik se spusti dole, trci na traci pokretnih stepenica gore, kad dotrci, opet se pusti dole...

A mene blam, ljudi gledaju...

 

Seo sam na jaje...

 

Zapeo sam na parketu i pao dole svom tezinom...

 

Jedan dan sam bio kod druga, koji se nesto napio, i stalno je uskakao svojoj babi u kupatilo dok se tusirala... takodje je uslikao svoju babu...

 

Sedimo ja i drug, pricamo o njegovoj babi koja je jako bolesna. On stalno gundja jer ga ona stalno zove. Ja mu predlozim nacin kako da je se otarasi:

 

"Vidis, svaka baba voli da posmatra na spijunku. Ti svojoj babi samo oduzmi spijunku i umrece od radoznalosti i zalosti za spijunkom"

 

Uletim sestri dok se presvlacila i menjala grudnjak... wallbash.gif

 

Upadnu mi roditelji u sobu za vreme intimnih trenutaka sa devojkom wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ser'! to se i meni dogodilo.... nas dvoje bash imamo problema sa vratim\stanicama\trafostanicama???

 

Inace, secam se jednog ispada kada sam isao u Univer (supermarket)...

Idem ja tako, i stanem ispred vrata (elektronska)... nece da se otvore... wtf?

Kasnije sam skontao da sam stao ispred vrata za IZLAZ koja se otvaraju samo sa unutrasnje strane...

 

Idem sa jednim likom, on je otprilike 25 godina, 140 kg bez kostiju...

Idemo podzemnom, i idemo pokretnim stepenicama... Lik se spusti dole, trci na traci pokretnih stepenica gore, kad dotrci, opet se pusti dole...

A mene blam, ljudi gledaju...

 

Seo sam na jaje...

 

Zapeo sam na parketu i pao dole svom tezinom...

 

Jedan dan sam bio kod druga, koji se nesto napio, i stalno je uskakao svojoj babi u kupatilo dok se tusirala... takodje je uslikao svoju babu...

 

Sedimo ja i drug, pricamo o njegovoj babi koja je jako bolesna. On stalno gundja jer ga ona stalno zove. Ja mu predlozim nacin kako da je se otarasi:

 

"Vidis, svaka baba voli da posmatra na spijunku. Ti svojoj babi samo oduzmi spijunku i umrece od radoznalosti i zalosti za spijunkom"

 

Uletim sestri dok se presvlacila i menjala grudnjak... wallbash.gif

 

Upadnu mi roditelji u sobu za vreme intimnih trenutaka sa devojkom wallbash.gif

imam blamova za izvoz.......kad smo ja i drugarica bile u trznom centru,ovde u mom gradu.Pokretne stepenice nisu radile,pa smo se mi pele po njima i zajebavale,i u jednom trenutku su one iznenada krenule,i mi smo se razbile! wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif Ali ubedljivo najjaci blam je imala jedna drugarica..... isla ona ulicom, i jos jedna nasa drugarica sa njom.

evo ja vec crkavam od smeha.... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

I ta druga drugarica nesto zanoveta...uglavnom prema njima ide decko koji se svidjao toj mojoj drugarici1 ....a u isto vreme kako ide, ta drugarica2 zanoveta, zeza ovu prvu zbog njega....

i kako on prolazi drugarica1 sva iznervirana jer ova drugarica2 ne zatvara usta..i htede da kaze drugarici2 "je*em ti majku"!I kako ovaj prodje ona okenu glavu ka njemu, ona umesto drugarici, decku kaze je*acu te!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Tortica Od Mrkvice
Uletim sestri dok se presvlacila i menjala grudnjak... wallbash.gif

icon_surprised.gif to je zbilja strasno.

 

nisi joj valjda video grudi?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_surprised.gif to je zbilja strasno.

 

nisi joj valjda video grudi?!

Ma imam reflekse kao u slona... wallbash.gif

 

@MEtal GIrl: Zvone vrata. Mi smo kod druga, on otvara vrata. Kao ono ima sta i da vidi - Vojna murija. I tako oni njega povedu u stilu Man in Black.

Kasnije mi je rekao da se nije javio na vojni poziv, jer je poslat na Rumenku, iz koje se on odavno odselio....

 

Isti taj drug polaze ispit, i zaboravi da je u index stavio 1000 dinara. Profesor uzima i vidi onih 1000 din i popizdi. Misli da ga ovaj potplacuje i pita ga:

"Pa zar profesora sa 1000 dinara?"

 

Jedan dan kupi on novi HDD, i hoce da iskopira 50gb stripova (sve skenirani). Mrzi ga da pojedinacno kopira i postavi kopiranje svih 50gb. nakon 4h kopiranja, crk'o mu je hard...

 

Sedimo drug i ja u skoli. Posmatramo kroz prozor neku pticu (mislim da je bila vrana) kako se smestila na vrh nekog bora koji ima najmanje jedno 10m. Ptica se drzi nogama za granu, vetar duva, a ona se klati gore-dole, kao u crtanom filmu.

ja mu kazem: "Skontaj ono..."

on ce: "jbt, a kako se ona tamo popela?..." wallbash.gif

 

 

Profesorica matematike ulazi na cas, zabezekne se i ispusti dnevnik. ima sta i da vidi - drug lezi na drugarici, igraju se nove igre "sex" i on tako sedi na njoj i uziva i iz zajebancije stenje, ne primetivshi da je profesorica usla na cas... wallbash.gif

 

 

u dnevniku je upisano: "Isailovic i Predakovic nestali sa chasa..."

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seo sam na jaje...

 

icon_rockdevil.gif

 

Imam jednu crnu somotsku kosulju koju mnogo volim, ali se bojim da je vise oblacim, jer ko god ju je ikada obukao je doziveo nevidjen blam, a svi ukucani se otimaju o nju...

 

- Jedna moja veoma draga osoba je jednom prilikom zaplenila i otisla da se nadje sa deckom.

Fino prolecno vece, nigde oblacka ni nagovestaja kise, a ona se vraca sa potpuno mokrom kosuljom u ruci...

Sta je bilo. Seli su na govno icon_rockdevil.gif , pa su se prali na nekoj cesmi na Kalisu. Ona je jos dobro prosla, prala je kosulju, on je morao da skida i trlja farmerice.

Sta mislite kako je u gacama izgledao prolaznicima... icon_rockdevil.gif

 

- Kosulja 2 - U tadzi mi se malo dete ispegliralo na legendarnu kosulju. (naravno i po sedistima i patosu). Ovaj put sam ja trljala i prala i kosulju i taksi, i sve vreme se pravdala coveku - ma hajte, cemu takve face, to je samo malo dete, vama ko da se nikad nije neko pijan ispovracao po vozilu...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto znam blam od jednog mog druga...

On je imao nekih 8 godina,a njegova mala sestra 2 ili 3 ne znam tacno,uglavnom,Isao on sa caletom i sestrom u Beograd u kupovinu ,njegov cale drzi sestricu u narucju i tako razgledaju u centru grada neke prodavnice i kad odjednom u sred centra moj drugar skine caletu pantalone i gace,navukao bih ih on brzo ali drzi sestru u rukama,i onako drzi u jednoj ruci dete a drugom pokusava da obuce pantalone,ja ne znam on je dobio takve batine kada se vratio kuci....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma imam reflekse kao u slona... wallbash.gif

 

@MEtal GIrl: Zvone vrata. Mi smo kod druga, on otvara vrata. Kao ono ima sta i da vidi - Vojna murija. I tako oni njega povedu u stilu Man in Black.

Kasnije mi je rekao da se nije javio na vojni poziv, jer je poslat na Rumenku, iz koje se on odavno odselio....

 

Isti taj drug polaze ispit, i zaboravi da je u index stavio 1000 dinara. Profesor uzima i vidi onih 1000 din i popizdi. Misli da ga ovaj potplacuje i pita ga:

"Pa zar profesora sa 1000 dinara?"

 

Jedan dan kupi on novi HDD, i hoce da iskopira 50gb stripova (sve skenirani). Mrzi ga da pojedinacno kopira i postavi kopiranje svih 50gb. nakon 4h kopiranja, crk'o mu je hard...

 

Sedimo drug i ja u skoli. Posmatramo kroz prozor neku pticu (mislim da je bila vrana) kako se smestila na vrh nekog bora koji ima najmanje jedno 10m. Ptica se drzi nogama za granu, vetar duva, a ona se klati gore-dole, kao u crtanom filmu.

ja mu kazem: "Skontaj ono..."

on ce: "jbt, a kako se ona tamo popela?..." wallbash.gif

 

 

Profesorica matematike ulazi na cas, zabezekne se i ispusti dnevnik. ima sta i da vidi - drug lezi na drugarici, igraju se nove igre "sex" i on tako sedi na njoj i uziva i iz zajebancije stenje, ne primetivshi da je profesorica usla na cas... wallbash.gif

 

 

u dnevniku je upisano: "Isailovic i Predakovic nestali sa chasa..."

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Pre dve-tri godine bili smo na bazenu.Većina je ronila,a ja ne umem,pa sam samo plivala. ovaj put donji deo kupaćeg se zakopčavao sa strane(ne kao normalne gaće ),na kukovima.I,sad,dok sam plivala,u jednom trenutku sam provalila da mi se otkoipčao na levoj strani,pola gaća mi je spalo,i sve seva! Uzas!!!!!!!!!!!!!!!Jeste da je bilo pod vodom,ali,rekoh da većina roni.

I,sad,ja onako u panici uhvatim da spasim stvar,i zakopčam se ispod vode,naravno sa obe ruke ...i zamalo se nisam udavila pritom,počela sam da paničim.......U bazenu!!!!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@metal girl:

 

Ti bash ima problema sa donjim veshom? laugh.gif

 

Dobro, ja sam se uverio u ono da boxerice spadaju u vodi... icon_rolleyes.gif

 

* jedan ortak se napio (inace nikad u zivotu nije imao sex) na jednoj zurci... konacno on uspe da povali neku ribu... jedini problem je sto je ta riba bila malo cetvrtasta i govorila "danas na vestima mozete pogledati... "

Jbg, mi smo videli kako on je*e TV, a on koga je video, ni dan danas nismo provalili... wallbash.gif

 

* ulazim u pekaru i kazem "dacete mi jednu pitu od sira..." wallbash.gif

 

* Preksinoc na svirci, zafrkavam se sa drugaricom i kako sam je zagrlio moje usne slucajno pridju njenim... ok, ja i ona znamo da izmedju nas nema nista, i da smo drugovi... jedini problem je sto sam ja podigao glavu i primetio kako moja devojka zapucano gleda u nas dvoje... kroz mene krene neka jeza.... wallbash.gif

 

* upadnem nogom u shahtu dok sam bio kod dede...

 

* redovno odem u WC a da nema toalet papira...

 

* Redovno krenem da se tushiram, kad ono nema tople vode...

I tako ja izadjem da upalim bojler... samo nekad se zajebem i primetim da u suprotnoj sobi sede kevine prijateljice, i sve to vide kroz vrata... wallbash.gif

 

* Procenjujem godine jednoj devojci... "pa eto... imas jedno 40..." devojka ima 22 godine... wallbash.gif

 

* zapnem za papuchu i lupim glavom o lift...

 

* srushim saksiju sa cvecem sa terase...

 

* bacim CD koji je pukao pri rezanju, i samo cujem ono "jaoj!"

 

* Otvorim vrata, na vratima kevina prijateljica koja me uzasno zivcira, napravim neku no-emotion-face i kazem "ah ti si..." i zalupim vrata...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je jednom probudilo zvono,izlazim,ono neka zena trazi kevu,vidim - cudno me gleda,ja ne kapiram nista,tek ustao,kad sam zatvorio vrata skapirao sam da sam pred zenu izasao samo u gacama iz kojih mi je ispala guja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sedimo drug i ja u skoli. Posmatramo kroz prozor neku pticu (mislim da je bila vrana) kako se smestila na vrh nekog bora koji ima najmanje jedno 10m. Ptica se drzi nogama za granu, vetar duva, a ona se klati gore-dole, kao u crtanom filmu.

ja mu kazem: "Skontaj ono..."

on ce: "jbt, a kako se ona tamo popela?..." wallbash.gif

Vr'! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedan moj blam....

Bila je to subota,odvalio sam se strasno,odveli su me kolima kuci negde oko 1

Patiku sam nasao sutradan na nekom drvetu na centru,a mob. telefon mi je bio kod nekog druga...Probudio sam se negde oko 5 sati u pegli....A najgore je da se nicega ne secam...Zadnje cega se secam bilo je kako idem nekom ulicicom sa drugarima pevam neku pesmu i samo koma,ja na zemlji....

Ludilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je jednom probudilo zvono,izlazim,ono neka zena trazi kevu,vidim - cudno me gleda,ja ne kapiram nista,tek ustao,kad sam zatvorio vrata skapirao sam da sam pred zenu izasao samo u gacama iz kojih mi je ispala guja.

prekljuce je drugarica prespavala kod mene...

 

Posto smo usli u mraku da ne bi probudili moje (keva poprilicno poshizi kad je neko probudi), presvukli smo se u mraku... ja sam navukao neke boxerice...

 

Ujutru sam provalio da su pocepane, i da mi je ispala citava zadnjica u kompletu sa kokosijim proizvodim... i to sam primetio tek oko 14h kada je ona otishla...

 

Sad da li je to ona skontala, ne znam... mozda jeste, mozda nije a mozda je bila previse fina da bi komentarisala...

 

sto je najgore keva mi je isto usla u sobu... wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadnji dan skole, jedna mlada profesorka u koju sam zacopan ispitivala moju ortakinju.

Kad je zavrsila pozeli nam se najbolje i pita da li idemo na zurku.

moja ortakinja kaze NE,ova sva zbunjena ponovi to ne.

Kad ja nesto odvaljujem ,moja sexy profesorka odgovara sa molim, ja opet to promumlan, a ona meni NAJBOLJI SI DA. wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je jednom probudilo zvono,izlazim,ono neka zena trazi kevu,vidim - cudno me gleda,ja ne kapiram nista,tek ustao,kad sam zatvorio vrata skapirao sam da sam pred zenu izasao samo u gacama iz kojih mi je ispala guja.

Meni se to stalno deshava...ja sam stalno u boxericama po kuci biggrin.gif nishta strashno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...