Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Vala, svaka ti dala, nek' si mu rek'o! :da:

:pivopije:

au, bre, ljudovi... Mojne mi dirate bassdzije, one su uvek najsimpaticnije zverke u bendovima!! :rockdevil:

:da:

 

E, jel se i vama dešava ono, da kada uđete u music shop da probate neki instrument i kada ga uzmete u ruke, ne možete da se setite šta bi ste odsvirali... :udri:

Mnogo me nervira taj trip, izgledam k'o retard koji prvi put vidi bass... :no:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Divno..mislim hvala,ali :confused: ...ok nego Аксеаносилас da cujem procenu.... :mrgreen:

 

mislim,hey...neki lik je opusteno stajao pored mene i samo piljio...bilo mu zabavno..a i ljudima oko mene...sta ces..zato me sada i dalje boli koleno i ruka :bigblue:

 

Висока си 177цм, хммм.

То је био један сасвим пристојан блам. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, jel se i vama dešava ono, da kada uđete u music shop da probate neki instrument i kada ga uzmete u ruke, ne možete da se setite šta bi ste odsvirali... :udri:

Mnogo me nervira taj trip, izgledam k'o retard koji prvi put vidi bass... :no:

 

Heh, meni nije... Ako hocu da budem mazohista, uvek je tu neshto u glavi od Death-ovog Human-a... Steve Di Giorgio mu je jeb'o kevu sa KONTRABASOM (jer to je za mene bas bez pragova).

A ako nisam mazohistichki raspolozhen, onda se zna - il' Cradle of Filth - Principle of Evil Made Flesh, il' Soulfly - Prophecy.

 

Данило, ево ја ћу да вам мењам басисту. :da:

 

Samo nemoj da te snadje ovo shto snadje mojeg - voda u zglobovima... A treba zavrshiti parodiju na Roxette - She's Got the Look (She's Got the Boobs :D) i parodiju na Sepultura - Biotech Is Godzilla (Baja Mali Knindzha Je Godzila)... I uvezhbati do kraja Astaroth - Invisible in Heaven... Ima posla, nije da nema... Ako nishta drugo, bar smo sa mnom kao basistom zavrshili ismevanja: CoF - Born in a Burial Gown (Born in a Burial Septichka Jama), Metallica - Seek & Destroy (Seeking a Beer), Fear Factory - Linchpin (BeerSin) i Siddartha - T.H.O.R. (S.C.O.R.E.).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije veliki blam, a kamoli najveći.

Ak' je blam uopšte.

 

Nešto me drug iznervirao (inače bivši momak, pa nas ljudi i dalje "slučajno" spajaju). Da bih izrazila svoju nervozu i priprijetila ne bi li se smirio malo, lupih među svom tom bagrom:

"Nemoj da ti dam malo!!!

 

 

 

 

(oooooogromna pauza)

 

 

 

... po glavi. :ph34r: "

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da ti dam malo

:) :) :) :) :) :) :) :) :)

 

Pa jel si mu dala?

...malo?

 

Imao sam ja sličan trip, bio u gimnaziji neki lik koji me je neviđeno smarao za neke diskove, kasete, softver, vamo-namo lik SMAAAARA, i ja umesto da mu kažem "Okani me se bre više, doneću ti MF CDeje", kažem "Otarasi me se bre..."...

 

Svi u krugu od 5m su popadali od smeha...

Edited by Usher

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf, dobro je.

Pomislila sam da ćeš reći "otresi me" ili nešto slično tome, što vuče na, blago rečeno, čudnu konotaciju rečenog :)

 

Imam ja dosta tih ispada, nažalost. Jednom sam u brzini rekla: "Bože me se kloni." umijesto one stare...

 

Ili tipa: "Kad sam se rodila, mislila sam da ću da umrem!" (U stvari, htjela sam reći, kako po maminoj i tatinoj priči, ja- u sadašnjem trenutku, znam za brigu oko mog rođenja.)

 

I ne, nisam mu dala- čak ni malo. U oba slučaja.

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, sad sam se setio gimnazijskih dana, i jednog ortakovog blama...

Stojimo mi ispred 5te, ispred dradže (dragstora) i ciramo pivo na odmoru. Ortak koji je straight cira milkshake, i kada ga je onako glasno posrkao, baci ga na pod i skoči na njega, kao da pukne, a ono uz prasak izleti ono što je ostalo na zidovima i isprska CELU, ali bukvalno CELU (od glave do pete) ribu koja je bila 5m udaljena (WTF+ROFLMAO)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, sad sam se setio gimnazijskih dana, i jednog ortakovog blama...

Stojimo mi ispred 5te, ispred dradže (dragstora) i ciramo pivo na odmoru. Ortak koji je straight cira milkshake, i kada ga je onako glasno posrkao, baci ga na pod i skoči na njega, kao da pukne, a ono uz prasak izleti ono što je ostalo na zidovima i isprska CELU, ali bukvalno CELU (od glave do pete) ribu koja je bila 5m udaljena (WTF+ROFLMAO)...

 

a) Ti si ishao u PETU?! Koja generation?

B) Blam, takodje iz Pete, al' se ne deshava u njoj. Naime, jedan moj mladjani ortak (1987.) pozove mene i Demonica na rodjendansku zhurku. Bilo je to, ako se ne varam, 2003., ako ja greshim, Robert ce se setiti sigurno. I sada banjavamo mi tamo, ribe uglavnom '88 i '89, vidim ja od muvanja nishta, al' cu zato da pijem, pa ako se smorimo (poshto je bio petak) idemo pravcem u KST. U jednom trenutku dolaze tri-chetiri devojchice i kukaju kako ne mogu da otvore vino, a vadichepa nigde... Sad, ja mogu ako nishta drugo da kljuchevima makar uguram vrazhji chep u flashu, pa nek' se snalaze... I krenem ja natenane, u jednom trenutku flajka krece sumnjivo da "cvili". Ne obaziruci se na to, za tren-dva sam uspeo da uguram chep, ali kad je krenulo da prska od pritiska... Ajd' shto sam sebe sjebao, al' sam potkachio i Demonica, i dve od tih devojchica, i slavljenika, a bogme i monitor, koji, kako sam posle chuo, i dan-danas ima lepe ljubichaste shtrafte na sebi... Ne bi bilo to toliko strashno (ipak je bio nesrecni sluchaj + glupa Sangrija) da nije bilo mog komentara posle: "Eto, je l' treba josh neshto da se otvori?"

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...