Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Hoces reci system restore...Amnezija je privremeno gubljenje pamcenja,format hard diska je trajno gubljenje podataka,ako ne uradis backup haha

 

nije!

podaci su u dobrom procentu salvageable nakon low level formatiranja, nakon high level f 100%

s tim da se llf maltene ne radi vise na danasnjim racunarima/hd-ovima

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da nije nista posebnije od gomile svakidasnjih prica. samo je fora kako ih ispricamo, jel.. :)

 

 

 

e da, sjetih se neceg sto mi se desilo tamo negdje oko Nove Godine.. odem tako kod jedne bogatasice, kao da dekorisemo kucu i namjestimo novogodisnju jelku.. zafali nam nekih dzidza-bidza u medjuvremenu, i kao, ona ce otici da kupi.. uglavnom, kad ona izadje s autom, ja treba da utjeram macku u garazu, i zatvorim vrata. i jos, ona onako u prolazu dovikne mi - da su "stekeri za garazu kod vrata od veseraja.."

nadjem ja mackurinu, grom je spalio, ma jedva.. nit oce da slusa, nit da ide, sva debela, jedva hoda.. nemam pojma kako mi je uspjelo da je utjeram u neku korpicu, i kao sad da zatvorim vrata garaze.. nadjem stekere, ono tamo jebote tabla - s 15 dugmica, i nigdje nema da pise sta je za sta (kuca je nova, pa neki detalji jos nisu zavrseni).. krenem redom i - upalim klima uredjaj, ugasim klima uredjaj, ukljucim centralni usisivac, jedva ga iskljucim.. iskljucim pola svjetala u kuci, pa opet ukljucim.. negdje kod sedmog-osmog dugmica, pritisnem, ono neka buka brate - dzjhagjhsgkrhlw, sve se krsi.. ja stanem.. pritisnem opet to dugme - opet buka. okrecem se oko sebe, vidim nista se ne mijenja u kuci, ni svjetla ni vrata, ni ventilatori, nista.. ostavim ja to dugme po strani, nekako uspijem zatvoriti vrata od garaze, kad poslije tako pola sata, vraca se milijunasica..

i ja joj pricam kako sam jedva nasla prekidac za garazu i kako sam cula tu buku ali nisam skontala sta je. tek ona mene odvede kod te table s prekidacima i kao - jel sigurno nisi primjetila NISTA cudno u kuci.. ja se okrecem i rek`o - NE.

tek ona pokazuje prstom u plafon, kad brate.. tamo se bukvalno pola zida OTVORILO i spustile se merdevine za tavan, onako na pola.. :) rupa 3 metra sa tri metra, vise ogromne merdevine, zjapi rupetina, vidi se pola krova.. :)

 

poslije toga, ko god je isao sa mnom u tu kucu, ja mu pokazujem foru s plafonom, kao - vidi sta ja znam.. :):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ух, десило ми се пре пар месеци да клијенткињи, која се јавила телефоном кажем - Добро вече ...

У подне.

Жена се збуни и почне да се смеје као и сви у канцеларији.

Једино што сам успео да кажем је - Мени је већ пао мрак на очи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam slican problem kao Terrier s tim sto se u poslednje vreme sama bavim kuvanjem pa nemam koga da zovem iz radnje da pitam sta jos treba.... Kako me posle blam kad me prodavacica vidi vise puta u radnji u kratkom roku :redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoces reci system restore...Amnezija je privremeno gubljenje pamcenja,format hard diska je trajno gubljenje podataka,ako ne uradis backup haha

 

Format hard diska nije trajno gubljenje podataka, postoje programi kojima možeš da vratiš formatirane podatke. ;):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Format hard diska nije trajno gubljenje podataka, postoje programi kojima možeš da vratiš formatirane podatke. ;):)

 

da ako je hhf, ali ako je llf onda moze biti i da neces sve uspjeti, ali u odredjenom procentu hoces

u stvari, moze i 100% mozda ali sa nekom bruka skupom opremom

s tim da na mnogim/skoro svim novim hd-ovima uopste ne moze da se radi llf ja mislim i u principu nema nikakvog smisla to raditi

Share this post


Link to post
Share on other sites

bez objasnjenja

 

-----------------

 

У ствари, нек је баци неко други. Да не буде после да сам ја "најзлији" мод...

Edited by Нежни Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...