Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Guest Brainsaladsandar Guuuz
Sinoc me cale podsetio da sam pre mnoooogo godina (:ph34r:) na kontrolnom iz Prirode & Drustva napisala da je jabuka drvenasta dvogodisnja biljka :wub: Zasto je to blam? Meni nije. Samo kad bi prestali da se smeju :redface:

 

mnoge jabuke su bile dvogodišnje drvenaste biljke, mnoge će tek biti, neke postanu i trogodišnje, pa četvorogodišnje, a neke godinama ostanu dvogodišnje, dok neke to nikad ne postanu :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan , ne tako strasan blam, posto sam ja poznata po blamovima sa padanjem, saplitanjem itd.

Izlazila sam negde i ja se kao nesto skockala, riba uzela stikle od 14 cm i idem, i neki lik koji je vozio bajs okrece se na bajsu i gleda u mene i skuca se u neku banderu, i ja kao ludak krenem da se smejem sama sa sobom i sapletem se i najstrasnije se iskrivim na onim stiklama i padnem :(:redface:

U trenutku je zaista bilo smehotresno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

xmmm... Evo jedne vrlo tuzne situacije...Nadjem se ja sa jednom mojom debelom drugaricom,pricamo neke gluposti i ona mi kaze da je dve drugarice cekaju u jednom klosarskom kaficu..A i kaze mi da ne pokusavam nista sa njima iz ebem li ga kojeg razloga..Mada mi ih je opisala na sledeci nacin: "Jedna mnogo voli Block Out dok je drugoj to sranje"...Po pitanju Block Out-a sam tad bio neutralan i kada sam konacno video njene drugarice (jedna je bila gabor nevidjeni dok druga nije bila losa) razmisljao sam na sledeci nacin: -Ova sto ih voli mora da je ona nesrecnica jer joj verovatno nesto mnogo ne stima u zivotu..

Tako da kada smo se upoznali ja sam poceo tako da serem po Block Out-u da mi nije bilo dobro,al sam se iznenadio kada sam odusevljenje primetio na pogresnoj osobi...Srecom mogu vrlo brzo da trcim,pa sam pobego najstrasnije...

od tad ih volim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

upoznajem ja jednog lika i on meni pruza ruku

"cao ja sam dragan"

ja onako sva srecna sa kezom

"drago mi je ja sam dragan!"

 

drugi put jos u gimnaziji imali mi extra filozofa, a ja 2 klupa sagnula glavu i pisem, podizem pogled i susrecem se sa PACKAGEOM jeli profesora i reagujem "HAAAAAAH (povik strecnutosti)"

filozof spusta pogled

"DI dete sta ti je?" ... uzas

 

i najgora stvar kad sam bila mala, zeni se neki rodjak (dalji) i mene brat navuko aj idemo u opstinu na svadbu, ulecem ja obucena ko klosarcic sva pocepana izubijana ono klasika kako deca znaju da se zakenjaju i sedam na prvo mesto (tamo gde idu kumovi)... uglavnom imali su problema da me uklone odatle, a sve je to i snimljeno

 

a pre neki dan ulazim ja u prodavnicu

"kolko su vam dvdjevi?"

prodavacica:" 20 din"

...posle pauze od nekoliko sec, ja: "aha, a kolko onda mogu da kupim za 100 kinti?"

prodavacica me gleda zacudjeno "Pa 5"

ja: "ok dobro... daj mi onda 5"

UZAS KAKO SAM ZABAGOVALA

 

ili kad sam liku koji je izlazio iz wca rekla "ocel to junace" mrtva ladna

 

 

Edited by didi

Share this post


Link to post
Share on other sites

well, ja ih imam gomilu, i stalno rastu,sta se tu moze? pak, zezli se mi u nekoj zgradi, kad nama padne na vuglu ideja da idemo do nekih ,,ukletih'' vrata na vrhu zgrade, bla,bla... i dodjem ja prvi do lifta,kad ono vrata skripe, a meni padose na vuglu kukovi babski. izvalim ti ja da kad se karas sa bakutanerom da joj skripe kukovi :twisted: , kazem ja to drugima i krenem sa scenom,ja karam, vrata skripe i ja sad stigao do svrsetka kad cujem nekog iza sebe :confused: , a ono dva me babca gledaju i krste se , a ortaci se cepaju ko alu-folija!!!! :redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

well, ja ih imam gomilu, i stalno rastu,sta se tu moze? pak, zezli se mi u nekoj zgradi, kad nama padne na vuglu ideja da idemo do nekih ,,ukletih'' vrata na vrhu zgrade, bla,bla... i dodjem ja prvi do lifta,kad ono vrata skripe, a meni padose na vuglu kukovi babski. izvalim ti ja da kad se karas sa bakutanerom da joj skripe kukovi :twisted: , kazem ja to drugima i krenem sa scenom,ja karam, vrata skripe i ja sad stigao do svrsetka kad cujem nekog iza sebe :confused: , a ono dva me babca gledaju i krste se , a ortaci se cepaju ko alu-folija!!!! :redface:

Idealna prilika da proveris svoju teoriju. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seo ja u bus... Na sledecoj stanici seda lik pored mene... Pri izlasku iz busa kazem liku ''Dovidjenja'' .

 

Evo jos jedan...

 

Treba da upisem cetvrtu godinu vanredno i skola me drka da izvadim lekarsko uverenje.

I,dolazim ja kod doktorke...

 

Doktorka:Sta upisujes?

Ja:Ne znam

 

Mozak mi zakucao najstrasnije. Razmisljam da batalim duvku! :cry:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

БЛАМ:

Мени се није десио,али јесте мом другару.причу знам до деталја, јер смо то обојица вече били заједно, у говнима до гуше, у буквалном значењу те реченице шта представлја.

 

То је било зимус, од прошле године. требали смо да завршимо траву код неког лика, али кад смо се са њим штекали у близини једног хаустора, плавци, да ли је неко пријавио или не, не знам али почели они да нас довикују да дођемо, ми сконтали, и онај дилер почео да бежи, са нашим парама, траву нам није дао. кренемо ми за њим. знате, није нас толико стра од мурије уватио колико смо се изнервирали што нам кучкин син није дао траву за пар што је добио од нас. можда нас је геј и пријавио, па узо да штура, иако се то никад неће дознати.

јуримо ми ту уштву, али усепео је да нам побегне. но за вратом нам била та два полицајца, где ћемо шта ћемо, залетимо се у неки хаустор, и цап, у мрак. штекамо се ми ту, ћутимо. док смо се штекали, видимо на чистини једног полицајца гледа по паркингу 100м етара даље од хаустора у којем се штекали смо ми.

мислим се ја, где ли је онај други. али ћутим,ништа не причам.

кад одједном чујем глас иза себе и мог другара.

''је ли? шта радимо?'',био је то други полицај ухватио ми је другара за раме и то рекао.

Бранимиру(мојему другу) од изненађења и страха, у том моменту му је буквално говно склизнуло низ ногавицу. наравно,није било нешто велико али је било говно.

са гађенјем су нјега убацили у кола а ја сам у иста улазио смејући се ко будала.

У мурији су нас задржали 48 сати без свадбе, и пошто ништа нисмо имали код себе пустили су нас кући.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo nije blam, ngo kretenizam, al valjda može da se podvede pod ovu temu...

Pre par dana se odvalim, odem do prodavnice po još piva i ostavim ortakinju na gajbi (pijanu, naravno), a da se nisam izlogovala...

Ne smem ni da čitam šta je gde sve pisala išta joj je palo napamet da žvrlja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...