Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Pa, eto, ako ima raspoloženih, nega brišu razne gluposti ne samo sa ove teme, nego sa raznih (koliko sam videla najviše je žvrljala u 'kultura, umetnost, mediji'), gde ostavih Morganu ispred kompa samu da žvrlja pod mojim nickom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo nije blam, ngo kretenizam, al valjda može da se podvede pod ovu temu...

Pre par dana se odvalim, odem do prodavnice po još piva i ostavim ortakinju na gajbi (pijanu, naravno), a da se nisam izlogovala...

Ne smem ni da čitam šta je gde sve pisala išta joj je palo napamet da žvrlja...

 

 

a ovo nije kretenizam, ne?

Edited by Cosmic Sailor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je, kad sam ima' 5-6 godina osamarila jedna djevojcica, samo zato sto sam joj rekao da mi se sviDZa. Ovaj samar je imao velikog uticaja na mene i u njemu nalazim opravdanje za moj danasnji odnos prema zenama... ;)

 

E imao sam skoro blam da sam izlazeci iz supermarketa umjesto kroz vrata pokusao da prodjem kroz staklo... naravno pokusaj se zavrsio neuspjehom.

Edited by Xaoc55

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je, kad sam ima' 5-6 godina osamarila jedna djevojcica, samo zato sto sam joj rekao da mi se sviDZa. Ovaj samar je imao velikog uticaja na mene i u njemu nalazim opravdanje za moj danasnji odnos prema zenama... ;)

 

jooooooooj :( tako male a tako zlocheste :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je, kad sam ima' 5-6 godina osamarila jedna djevojcica, samo zato sto sam joj rekao da mi se sviDZa. Ovaj samar je imao velikog uticaja na mene i u njemu nalazim opravdanje za moj danasnji odnos prema zenama... ;)

 

To nije blam, vec znak da si se svidjao i ti njoj..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednom sam kao 17-godisnjak smogao hrabrosti da pridjem jednoj grupici od 4-5 prekrasnih djevojaka iz gimnazije koje su sjedele za jednim stolom u basti, jedna od njih mi se opasno svidjala, odlucio sam bio da cu traziti upaljac da pripalim cigaru, pridjem ja onako mangupski sa cigarom u ustima i pitam "izvinite cure, jeli ima neka upaljac".., one se odvale smijati,,,ja kontam sta je sad, kad su se dobro ismijale jedna mi kaze "momak , naopako si stavio cigaru". :bigblue: Imao sam i mnogo vecih blamova ali taj mi se urezao duboko u sjecanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moji ortaci i ja ovakvih gluposti imamo masu, samo da ih se setim :P Evo jednog. Jedno vreme su nam, iz nekog nepoznatog razloga, uzrecice bile "HOSHO!" i "TJONK!". Tada smo isli u srednju skolu. Svracam jednog jutra kod jednog od tih ortaka i zvonim na ulazna. Cujem "Napred!" i misleci da je to bio ortakov glas upadam i razderem se "Hoshoooooo!", a njegov cale stoji na sred stana i gleda me zabezeknuto. Tada sam shvatio koliko ortak ima slican glas sa svojim caletom :D

Edited by Sha

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ovo je apsolutni hit, bar meni. Cimali smo ortaka da se upozna sa devojkom za koju su cak i njena braca mislili da joj se taj nas drugar svidja. Elem, na kraju ga je jedan od njene brace uhvatio i bukvalno odneo do nje. Posle petnaestak minuta vraca se taj drugar, prilazi nam (inace covek jako brzo govori) i kaze jednom od nas: "Ej, brate, znas sta? Ne svidjas se ti meni, nego njoj!" Mi ga u tisini gledamo par trenutaka i onda, koma! U stvari je hteo da kaze "Ne svidjam se ja njoj, nego ti!"

Edited by Sha

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije moj blam ali je dobar:

za noc vjestica.. kao radim na nekoj zurci - 200 ljudi prisutno.. od tog broja 150 ih plese.. ja prolazim sa strane podijuma i nosim neke flase do bara.. lik dobro pijan u kostimu Hulka dere se preko pola sobe - Tanja, you have to dance with me.. i zalijece se prema meni rasirenih ruka, zapinje za neciju nogu i profura i mene i cijeli podijum, i prospe se onako s cijela svoja dva metra visine..

da stvar bude gora.. ja spustim flase, pomognem mu da ustane, uzimam flase nazad, i cujem iza mene nesto se skuca.. okrenem se, kad on jadan kren`o za mnom i skuco se za stub u sred sobe.. :)

 

poslije smo hulku na glavu vezali led.. :lol:

Edited by blondieGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj najveci blam se odigrao u srednjoj skoli za vreme casa iz fizickog kada sam bio prva godina. Ucionica je bila prazna, samo smo ja i razredna bili tu. Razredna, inace opasna picka, sredjivala je neke ocene po dnevniku. Ja sam odlucio da rizikujem i dobacio sam joj nekoliko bezobraznih doskocica na koje je ona pozitivno odreagovala. Pala je na te moje fore i ja je opalim tu na licu mesta. Dok me je oralno zadovoljavala ulete njih cetvorica, necu da ih nazovem drugovima iz odeljenja jer sam ih uvek mrzeo, lika iz mog odeljenja i vide to. Inace oni su se tripovali da su mnogo opasne face, jurile su ih tu klinke, jurili i oni njih, ali o profesorki su mogli samo da mastaju i da maltretiraju vrsnjaka. Posle je cela skola cula za to. Jeste bio blam, ali su me posle toga svi mnogo vise postovali i uvlacili mi se u dupe, sto je veoma gotivno, slozicete se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...