Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Haha, opasna fora ovo za kurac :) Znam ja jednog matorca kome se to desilo kad je prvi put jebao kevu tog mog ortaka kome je on inace cale. Nije znao kako treba pa navalio ko sivonja i onaj deo kozice sto spaja glavic i stablo se pocepa. Pazljivo treba rukovati sa tim. Mozda bi oni po skolama kad deci u 6 - 7 razredu dovedu one da pricaju o tim ''seksualnim stvarima'' trebalo da pocnu da proizvode uputsvo za upotrebu kurca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo je samo za bubnjare lol

Kada sam isao da kupim plastike rekao sam da hocu PAINstripe plastike i mislio sam da se zovu tako a onda kada sam procitao skontao sam da je Pinstripe i onda sam mislio da je prodavac skontao sta sam rekao :blush::redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nije najveci,ali je najskoriji,

ulzi mi jedna gospodja u salon,usred podneva i bela dana,

i ja joj umesto dobar dan,

ni pet ni sest kazem glasno i jasno dobro vece,

kad nisam u zemlju propala,kad su poceli da mi se smeju,

jbg,sekund pre toga smo pricali kako cemo na rodjendan uvece!

 

cek da se setim nekog dobrog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisu, zato sam i napisala to se meni stalno desava, kontam da ne moram da naglasim da nije blam ako napisem da mi se stalno desava i da su ljudi na to navikli ;)

 

 

Navikli i od mene, zato takve 'ispade' više ni ne brojim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa logično je klinja razmišljao, tada su u modi bili ''uterivači dugova''. :)

 

E, a da ne beše to Alexa Šantić ?

Branko Radičević?

 

Skoriji nazovi blam? Jedno devojče se nešto zaintrigiralo oko mene i nekom prilikom mi nudila masažu...

Ja ne bih da opet pravim emotivna sranja, pa je iskuliram, ali lepo, suptilno, kažem kako bi mi to baš prijalo i mora jedared ovo-ono...

Sutradan opet svrnula do mene. Ja imam upalu mišića od bazena, aman nešto mi se zaiskala masaža...

Pitam je bi li me sad izmasirala. Ona kaže: "Nisam baš raspoložena".

Ništa, ja pokupim korpicu i odem brati jagode...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

ja cim izadjem u javnost - mora neka blamcina da se desi..

elem, zbavim jedva jednu kartu za Riverdance na Brodveju, i nekako s posla trceci otfuram u `dauntaun` (kako nasi kazu).. sjedem u neki bar, malo se sredim, nasminkam i popijem litar nekog caja i uhvati me svakih pet minuta da MORAM u wc.. krenem da proklinjem sebe zbog tolikog caja, ali ajde, odem jednom, drugi put, treci put.. ono, taman ljudi sjeli, cekaju sou, ja dizem cijeli red, 30 ljudi ustaje da mi naprave prolaz. vidim, svi me gledaju poprijeko, ali sta da radim.

negdje na pauzi, na pola soua, otrcim naravno opet, u kabini sam, i odjednom vidim sjena se nadvila nad mene.. blago vrisnem, u tri sekunde spakujem se, ma ne smijem ni da pogledam iznad sebe.. imam STRASAN utisak da me neko gleda, i tek cujem glas onako tezak, tipicno crnacki, skoro muski: "don`t worry sister, i'm not looking at you" ..

riba je ladno visoka dva metra, znaci, vrh kabine joj do ramena.. :ph34r:

 

ne znam stvarno koji moj kabine nemaju vece zidove..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm... Ovo nije bash blam... al ajde.

Ulazimo drugarica i ja u wc u kstu zajedno (neka chudna teorija da tje drugi tako lakshe da stignu na red) i pruzham ja njoj moj telefon (koji je u trenutku kod mene u rukama jer je igrom sluchaja tu ostao zbog drugarice) da mi ne bi upao u tupavi chuchavac. Kako sam joj dala telefon, tako joj je ispao i raspao se u milion delova, a samo baterija upadne u chuchavac. Ova se izgubila, viche kako tje mi kupiti novu bateriju vetj sutra, dok sam se ja svim snagama trudila da ne padnem i ja sama u chuchavac od smeha.

I kupila mi devojka stvarno bateriju na kraju. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...