Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mene zglob na levoj ruci zeza vec dugo jer sam kuci nesto radio pa ga povredio icon_mad.gif

 

Posle tog benca bi ti bilo dobro da malo istrcis. Meni je bzv pumpati se a ne moci pretrcati 500 metara. Takvi su vecina koji idu u teretanu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je apsolutno tacno. I ne samo to, vec potpuno zanemaruju noge, ponekad i torzo. Nekima je poenta sto pre se napumpati, recimo u mojoj teretani ja i jos 5 osoba ne uzimamo nikakvu hemiju.

Posle pumpanja je najbolje izduvati se, kao sto kazes trcati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zglobovi, zglobovi... mnogo je zajebana teretana za zglobove, meni su dosta pomogle rukavice sa onim steznikom za zglob.

tr00...ja imam plikove od tega icon_uhoh.gif

 

juce sam radio sklekove po savetu Musteina -

sa skroz spojenim sakama,ne znam kako drugacije da objaskim

spoje se sake kao da se igraju `tapke` i tako se dizes sa zemlje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokusavam da obradim caleta da mi kupi kucni bicikl. Samo jos razmisljam gde da ga stavim. no.gif

Moram da sredim noge, a, nisam sigurna da samo vezbice pomazu.

Ja imam to cudo samo ga gotovo uopste ne koristim. Bacio sam pare, idem na trcanje pa mi ne treba biciklo. Eto, kao nov je, da ti prodam? icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, ja sam se sad vratio sa bajsa, crko sam.... Bog zna kolko sam prešao, živim na košutnjaku a išao sam skroz do karaburme i višnjice biggrin.gif Sad me otkida bulja icon_smile.gif

 

Inače kućni bajs je super stvar, mada bolje sad dok je lepo vreme da se trči napolju ili vozi ovaj normalni bajs icon_da.gif a kućni zimi i milina icon_wink.gif

 

 

 

Dabar, koristim još dva zbog povreda icon_smile.gif za koleno neko čudo koje sam platio skoro 5 hiljada i sjebalo se na jednom mestu, jebaću im majku!!! A ponekad nosim i za skočni zglob, to samo kad se setim....

 

 

 

Mary, 10 minuta pa 11, pa 12 samo polako icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

izmlatio sam tepih, jadan on, misli da me je zapamtio icon_biggrin.gif

 

Ma ja trcim i zimi, obozavam da hodam i trcim po snegu. Jedino je problem kad je kisa icon_mad.gif A od kucnog bicikla me bulja rastura, zato sam ga i batalio icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trosis vise kalorija nego kad trcis.Probaj u teretani da radis stepper jedno 30 minuta, izgubices vise kalorija nego na bilo cemu drugom.

ma ja ni ne trcim biggrin.gif a i vezbam kod kuce...nista teretana biggrin.gif

tegic,sklekovi,trbucnjaci...dovoljno matorcu kao sto sam ja biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar je klip.....dobro si ga nasao......

 

Ronnie je stvarno zver ali to je stvarno iskreno po meni mnogo daleko od toga kako musko telo treba da izgleda da bi bilo idealno......

 

meni su uzor Men's Health modeli i manekeni tipa:

 

user posted image

 

ili

 

user posted image

 

 

znaci maksimalna definisanost ali u okviru 80kg za 180cm visinu......to je to.....jebes bodybildere.....puna mi ih je teretana......svi preko 100kg.....ne vidim poentu u tome

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma naravno da je ono preterano, ali jebem ti život kolki čovek i koliki mišići, gledao sam još par klipova sa njim, nije normalan.

 

www.bodybuildingdungeon.com tamo sam sad odgledao još dosta klipova, nisu normalni icon_da.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imsm js njrgov home video na 2 cd-a, i Kevin Levrone-a, Nassera, Doriana, Lee Haney-a, Arnolda, Cutlera... imam i Mr. olympia '97,, 2001, 2002, 2005.

 

Mogu nekome nesto da narezem ako mu treba ali ce morati da ceka posto sam ja sad u Kanadi a posle mi je ispitni rok, pa kad nadjem vremena mogu nesto da narezem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto sto nema veze sa temom (hm, kad malo razmislim i ima):

 

Zna li ovde neko kako najbrze moguce smrsati 5-6 kila, a da to ne bude Etkinsova dijeta (vec dva puta sam je isprobavala i bilo mi je mnogo lose od nje icon_cry.gif ) ? unsure.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...