Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ekipica likova koje poznajem je odflucila da im je dosadno pa su poceli svi \zajedno da idu u teretanu... To je super.

 

cak i moj bivsi decko ce poceti da ide sad, iako je kada sam mu je to predlagal tvrdio da je to gej/glupo/koji ce mu kurac... E svi se oni 'opamete' prekasno icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh profi, nije al ko zna, možda bude, ima potencijala icon_biggrin.gif a i ovo su ko pripreme ili tako nekako da nazovemo, a u pitanju je rukomet.

Hm verovatno, al ne radimo sa tegovima, nego jutarnjii trening je trčanje, vežbe snage (trbušnjaci, sklekovi etc), vijača i tako to a uveče je trening sa loptom.

 

A još ja pridodajem što idem na trening i vraćam se sa istog bajsem. Mada ne znam da li ću moći jer smo od sutra kako trener reče mrtvi, ubiće nas od vežbanja icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, nije teretana losa stvar. Misim imas neku obavezu da ides i plus atmosfera tamo te tera da radis. Al ja ipak praktikujem kucnu varijantu. Jes da je tesko naterati se, al brate ne daje mi se 20 evra mesecno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...