Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pa dobro, vežba čovek...

 

Ludim, ne mogu da idem na treninga iz nekih razloga, neke infekcije, i poludeću, moram da ispraznim energiju negde... još ortaka oće neki debili da biju, jebem li im majku. Danas sam radio vežbe i nestane mi struje i sve mi pokvari sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, teretana... Prvi put sam krenuo u 2 srednje, znaci prije nekih 6 godina, u pocetku sam se strasno nalozio-isao redovno, pridrzavao se jelovnika, jeo ko konj jaja, sir&kajmak,bijelo pilece meso i uz svaki obrok po litar mlijeka...za nekih 4-5 mjeseci sam se fino "izgradio", obavezna pitanja su bila: "koje proteine koristis?"...i sve je to super islo dok nisam slomio nogu, onda gips jedno vrijeme, pa sam se i ulijenio... i od tad` na svakih godinu dana krenem po jedan-dva mjeseca, ali nesto kilavim i na kraju odustanem. Nervira me to sto nikako ne mogu "sa sobom da se dogovorim" idem li ili ne.

Inace, ne znam da li je neko posmatrao ponasanje ljudi koji idu u teretanu- precesto pricaju o teretani, ogledaju se na svako moguce ogledalo, mijenjaju drzanje pri hodu, u svakoj prilici pokusavaju da sto vise pokazu ma koji misic...E,da i mislim da cak ni lovci i ribolovci zajedno ne lazu koliko likovi iz teretane icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je najjace leti, kad dodju likovi u kriminalnom fazonu.Bude ih puna teretana lozaca na vidimo se u citulji.Kako se ono mrko i popreko gledaju u ogledala, pa se merkaju, namestaju stav. ono skroz opasan itd...

A uostalom dolaze uglavnom pred najvecu guzvu na bazenu!Da odu na bazen dok ih jos drzi pumpa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, a što se ne bi gledali u ogledalo ako već rade na tome da imaju mišiće?

 

 

Naravno, ne volim ni ja kad vidim da se svaki čas ogledaju i merkaju itd. ali ne rade baš svi to niti rade to sa istim ciljem.

 

Ja sad krenuo punom parom da vežbam, nadam se da će me želja držati jer mi je cilj da se još sredim do nove godine i rođendana a i da imam bolje rezultate u rukometu biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

KOL'KO DIZES IZ BENCHA??? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Za sad mi je rekord 140kg,jedan izbacaj,potpuno sam..Tada sam se nenormalno lozio na snagu i masu.Inace,i meni je bilo u pocetku smesno da gledam ljude kako se gledaju u ogledala,ali sto se vise posvetis svome telu,postajes veci narcis. wub.gif

 

Meni su najjaci oni mali sabancici sa tarzankama:svi su gradjeni kao trudne gliste,pa ih kompleks natera da krenu u teretanu.Dodju svi namrsteni u onim naduvanim jaknama sa krznom na kapuljacama i trenerkama koje im se napuhaju ko baloni jer zategnu one uckure da im stane cirkulacija.Pa misle da izgledaju zajebano.A onda dodje onaj nezgodan deo,kada moraju da se presvuku,i da poskidaju te balone.Mucenici,oni to nose zato sto su u stvari zgoljavi i anemicni.Pa se prvo stide da izadju iz svlacionice,a onda samo cute i zbunjeno gledaju po teretani.A onda ti pridju sa nekim glupavim pitnjem tipa: A sta je biceps? A jel mogu ja da budem ovakav za mesec dana (i pokaze ti na Colemana). A ti proteini,a jel to steroid? A jel cu biti najjaci u kraju ako umem kreatin? A jel si ti uzimao ono sto ti zamrzne misic (???). A cemu sluzi ova vezba? (i sedne na trenazni bicikl).Mislim,ono icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sad mi je rekord 140kg,jedan izbacaj,potpuno sam..Tada sam se nenormalno lozio na snagu i masu.Inace,i meni je bilo u pocetku smesno da gledam ljude kako se gledaju u ogledala,ali sto se vise posvetis svome telu,postajes veci narcis. wub.gif

 

Meni su najjaci oni mali sabancici sa tarzankama:svi su gradjeni kao trudne gliste,pa ih kompleks natera da krenu u teretanu.Dodju svi namrsteni u onim naduvanim jaknama sa krznom na kapuljacama i trenerkama koje im se napuhaju ko baloni jer zategnu one uckure da im stane cirkulacija.Pa misle da izgledaju zajebano.A onda dodje onaj nezgodan deo,kada moraju da se presvuku,i da poskidaju te balone.Mucenici,oni to nose zato sto su u stvari zgoljavi i anemicni.Pa se prvo stide da izadju iz svlacionice,a onda samo cute i zbunjeno gledaju po teretani.A onda ti pridju sa nekim glupavim pitnjem tipa: A sta je biceps? A jel mogu ja da budem ovakav za mesec dana (i pokaze ti na Colemana). A ti proteini,a jel to steroid? A jel cu biti najjaci u kraju ako umem kreatin? A jel si ti uzimao ono sto ti zamrzne misic (???). A cemu sluzi ova vezba? (i sedne na trenazni bicikl).Mislim,ono  icon_rolleyes.gif

Mislim, ono icon_rolleyes.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace,nasao sam Swarcijevu enciklopediju o bodibildingu na sajmu knjiga.Da sam zalidjenik,mozda bih je i kupio,ali posto nisam,7000din se moze uloziti u nesto bolje.Ako je neko zaludjen ili jednostavno-bogat,moze da pogleda u Platou.

 

Bez obzira na sve,on je imao najjace sise ikad,bre! Jebena zivotinja,ma on je najlepse gradjen bodibilder ikad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, skupo, a i ne treba mi :D mislim da se može mnogo toga naći na netu, tako da to i nije toliko potrebno.

 

Naravno, mislim da niko neće biti onakav kakav je on bio. Jedino je Flex bio bruka urađen, ali Ronnie i ovi sada su nešto totalno drugačije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...